Tak takovouhle dovolenou jste ještě nezažili! Dopřejte si originální ubytování v kajutě lodního hotelu Fortuna Boat Hotel ***, který kotví na Dunaji hned u Markétina ostrova. Vyberte si kajutu Standard či Superior a užívejte si výhled na řeku i skvělou polopenzi. Čeká vás také welcome drink či nedělní oběd.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác, budova parlamentu či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům.

Jedinečný pobyt přímo na Dunaji

Co dodá vaší dovolené zcela nový rozměr? Originální ubytování v kajutě na lodi, která kotví přímo na romantickém Dunaji! A právě to Fortuna Boat Hotel *** do puntíku splňuje. Lodní hotel kotví hned u mostu Margit Híd a naproti známému Markétinu ostrovu. Zkrátka na dosah lázní, památek a dalších atrakcí! Žádný strach, loď zůstá v přístavu po celou dobu pobytu.

Vyberte si, zda upřednostníte kajutu Standard či luxusnější kajutu Superior. Ve všech najdete pohodlné lůžko, LCD televizi, WiFi připojení, klimatizaci, koupelnu se sprchou a okno s výhledem rovnou na řeku. Pokoje Superior pak mají navíc posezení a set na přípravu kávy a čaje.

V The Lord Nelson Restaurantu s panoramatickým výhledem si užijete místní gastronomii. Ochutnejte maďarské speciality, které se mění dle aktuální sezóny. V létě je k dispozici terasa s grilem a bohatou nabídkou koktejlů.

Fortuna Boat Hotel ***

Szent István park, alsórakpart, Budapest
Maďarsko

+36 707 700 402

info@fortunahajo.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,4 km
Vzdálenost od lázní
3,2 km
Zastávka
1 km
Aquapark
0,1 km

Tipy na výlet

Lázně Császár

Navštivte jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku. Lázně Császár (také Veli Bej) jsou nově zrekonstruované, přesto si uchovaly původní atmosféru a léčivou termální vodu.

Relaxujte v osmihranném bazénu, který je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazény. Nechybí zde ani vířivky, nespočet saun, Kneippův chodník a další lázeňská lákadla.

Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7 - 9 €, otevřeno je každý den od 6:00 do 12:00 hodin a od 15:00 do 21:00 hodin. Lázně jsou velmi doporučované pro klidnou atmosféru a příznivé ceny.

Lázně Lukács

Když už jste v Budapešti, měli byste zkusit co nejvíc z lákadel, která maďarská metropole nabízí. Kromě odpočinku v léčivé termální vodě a plaveckých či zážitkových bazénů si můžete v budapešťských lázních Lukács užít také řadu léčebných procedur.

Využít můžete i zdejší saunový svět, či Kneippův chodník, místní zajímavostí je himalájská solná stěna.

Voda v lázních Lukács je vhodná při degenerativních onemocněních kloubů, srdečních chorobách i poúrazové rehabilitaci.

Celodenní vstupné pro dospělého pořídíte za cca 12 €, lázně jsou otevřené každý den od 6:00 do 22:00 hodin, saunový svět pak od 9:00 do 21:00 hodin (v pondělí od 14:00).

Budova Parlamentu

Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů.