Vyzkoušejte si, jaké je to bydlet v přepychových komnatách na zámku a jíst jen ty nejlepší speciality podobně jako šlechtici v minulosti. Hotelový zámek Fabianics vás ubytuje v komfortních pokojích s dobovým nábytkem. Těšit se můžete na výborné snídaně a bohaté pětichodové večeře, i na neomezený vstup do wellness či slevy do nedalekých termálů. V přepychové herně, středověkém sklepě nebo knihovně s krbem se budete cítit jako zámecký pán či urozená šlechtična.

O ubytování

Zámek Fabianics v neoklasicistním stylu se nachází ve vesničce Misefa. Kdysi sloužil jako sídlo maďarské smetánky, dnes v něm najdete stylový hotel pro hosty hledající přepych a pohodlí. Na výlet se můžete vydat do nedalekého Zalaegerszegu (28 km), kde vedle malebného jezera Gébárti leží vyhledávaný aquapark. Mnoho skvělých zážitků si odvezete i z dalších lázeňských městeček: Hévíz (34 km) se slavným termálním jezerem či Keszthely (35 km) s krásným zámkem a mnoha zajímavými muzei. K břehům jezera Balaton je to z hotelu pouze 38 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji v zámeckém stylu. Pokoje jsou vybaveny televizí, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na vynikající pokrmy mezinárodní i tradiční maďarské kuchyně. V hotelové restauraci s výhledem do zámeckého parku je kladen důraz na čerstvost a lokální původ surovin. Pochutnáte si na bohatých snídaních ve formě bufetu a na neméně štědrých večeřích o pěti chodech. Přímo v hotelu se nachází starobylý vinný sklípek se širokou nabídkou především místních vín.

Kde budete relaxovat?

Útroby zámku Fabianics skrývají množství pokladů. Jedním z nich je zámecké wellness. Vychutnejte si dokonalý odpočinek ve vířivce či v sauně. V létě je v provozu venkovní bazén.

Něco navíc

V hotelu najdete i honosnou hernu zařízenou čalouněným nábytkem a stylovými doplňky. Zahrajte si například kulečník či karty. Tišší zábavu vám dopřeje příjemná knihovna s krbem.

Fabianics Kastély

Béke u 2 , Misefa
Maďarsko

+36 30 599 3215

fabianicskastely@gmail.com

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 3500 HUF/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
17 km
Zastávka
1,5 km

Tipy na výlet

Lázně Kehidakustány Tip na výlet

V rodinných lázních Kehidakustány najdete zastřešené i venkovní bazény - celkem jich je tu 13. Odpočiňte si v bazénu s termální vodou o teplotě 36 - 38 °C, v zážitkovém bazénu nebo v tom s umělým vlnobitím, pro děti je zde brouzdaliště. Dále je tu bar u bazénu, perličkový ostrov, oáza saun, 100 metrů dlouhý tobogán a léčebné centrum s širokou nabídkou terapií. Samozřejmostí jsou plavecké bazény, vířivka a pitná fontána. Pokud si chcete zážitek v lázních prodloužit, celodenní vstupenka pro dospělého do všech částí areálu vyjde na cca 15 €.

Více informací
Léčivé a zážitkové lázně Kehida Termál
AquaCity Zalaegerszeg
Hévíz Museum Collection