Fabianics Kastély

Fabianics Kastély

Béke u 2, Misefa
Maďarsko

+36 30 599 3215

fabianicskastely@gmail.com

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 4 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
17 km
Zastávka
1,5 km

O ubytování

Zámek Fabianics v neoklasicistním stylu se nachází ve vesničce Misefa. Kdysi sloužil jako sídlo maďarské smetánky, dnes v něm najdete stylový hotel pro hosty hledající přepych a pohodlí. Na výlet se můžete vydat do nedalekého Zalaegerszegu (28 km), kde vedle malebného jezera Gébárti leží vyhledávaný aquapark. Mnoho skvělých zážitků si odvezete i z dalších lázeňských městeček: Hévíz (34 km) se slavným termálním jezerem či Keszthely (35 km) s krásným zámkem a mnoha zajímavými muzei. K břehům jezera Balaton je to z hotelu pouze 38 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji v zámeckém stylu. Pokoje jsou vybaveny televizí, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na vynikající pokrmy mezinárodní i tradiční maďarské kuchyně. V hotelové restauraci s výhledem do zámeckého parku je kladen důraz na čerstvost a lokální původ surovin. Pochutnáte si na bohatých snídaních ve formě bufetu a na neméně štědrých večeřích o pěti chodech. Přímo v hotelu se nachází starobylý vinný sklípek se širokou nabídkou především místních vín.

Kde budete relaxovat?

Útroby zámku Fabianics skrývají množství pokladů. Jedním z nich je zámecké wellness. Vychutnejte si dokonalý odpočinek ve vířivce či v sauně. V létě je v provozu venkovní bazén.

Něco navíc

V hotelu najdete i honosnou hernu zařízenou čalouněným nábytkem a stylovými doplňky. Zahrajte si například kulečník či karty. Tišší zábavu vám dopřeje příjemná knihovna s krbem.