Odpočiňte si v maďarských lázních Eger, poznejte zajímavé památky a ochutnejte místní víno. V ceně balíčku je ubytování v Park Hotelu Minaret *** v centru lázeňského města a stravování ve formě chutné polopenze. Dítě do 4 let zdarma.

Lázně Eger Tip na výlet

Termální lázně Eger, založené už v roce 1932, patří mezi nejhezčí městská koupaliště v Maďarsku. Nacházejí se přímo v centru Egeru, na hranici historického jádra města. V krásném, udržovaném areálu lázní plném stromů a zeleně o rozloze 5 hektarů se rozprostírá 13 různých bazénů. Zde mohou hosté využívat benefitů jedinečné radonové léčivé vody a sírové termální vody po celý rok.

K dispozici je 13 bazénů:

 • Oblázkový léčebný bazén s radonovou léčivou vodou (kavicsos), který je napájen vlastním zdrojem. Část dna bazénu je oblázková, odtud ten název, takže příjemně chladná radonová léčivá voda zde může tryskat nepřetržitě.
 • Sezónní termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C, částečně zakrytý s několika zážitkovými prvky jako masážní fontány a sprchy
 • Dětský léčebný bazén, který je napájen pramenem turecké lázně, je ideální pro odpočinek a zotavení.
 • Léčebný bazén pro dospělé
 • Stálý, mělký termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C
 • Polokrytý zážitkový bazén
 • Dětský zážitkový bazén se skluzavkami a hradem
 • Plavecký bazén s 50metrovými plaveckými dráhami
 • Pool Slides
 • Bazén pro batolata (brouzdaliště)
 • Lázeňský dům I. (kénes termálvíz)
 • Lázeňský dům II. (kénes termálvíz)
 • Odpočinkový bazén s radonovou léčivou vodou

Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních onemocnění a revmatu, nemocí páteře, kloubů, svalů a šlach, určitých druhů gynekologických potíží a mnoha dalších onemocnění.

Více informací

Ubytování v centru města s výhledem na minaret

Park Hotel Minaret *** se nachází přímo v centru maďarského města Eger a to hned vedle čtyřicetimetrového minaretu, který pochází z turecké éry a vede na něj 93 schodů. Na náměstí Dobó jste z hotelu za 3 minuty a během 10 minut dojdete k populárním termálním lázním, Egerskému hradu a bazilice.

Ubytováni budete v malém dvoulůžkovém pokoji (10 m²), najdete v něm klimatizaci, satelitní televizi, WiFi připojení a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a fénem. Z pokoje je výhled na nádherný minaret nebo Egerský hrad. Za příplatek se můžete ubytovat v prostornějším pokoji Classic (12 m²), třílůžkovém pokoji (14 m²), anebo čtyřlůžkovém pokoji (30 m²), ve kterém je navíc lednička.

Maďarské speciality i vína

V hotelové restauraci ochutnáte maďarské a mezinárodní speciality. Každé ráno se posilníte snídaní formou bufetu, těšit se můžete také na skvělé večeře.

Hotel má i svůj vinný sklípek, kde se často organizují ochutnávky vín s vystoupením kapel. Některé z místních ohnivě červených vín byste neměli vynechat. Zkuste třeba věhlasnou Býčí krev, ať už v hotelu nebo v proslulém vinařském Údolí krásných žen (3 km) se spoustou vinných sklípků.

Park Hotel Minaret ***

Knézich Károly street 2., Eger
Maďarsko

+(36) 36 517 000

info@minarethoteleger.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 11 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
1 km