Vydejte se poznat krásy maďarské metropole. Ubytováni budete ve tříhvězdičkovém hotelu přímo v srdci Budapešti, všechny skvělé památky, restaurace a lázně budete mít na dosah. V ceně je také snídaně formou bufetu. Děti do 6 let mají ubytování i snídani zdarma.

Budova Parlamentu Tip na výlet

Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů.

Ubytování v centru Budapešti

City Hotel Ring *** najdete v blízkosti vlakového nádraží Nyugati a Markétina ostrova, tedy přímo v centru Budapešti. Na dosah tak budete mít všechny památky, lázně, skvělé restaurace a během pár minut dojdete také k Dunaji, kde si můžete užít romantickou plavbu.

Hotel v roce 2017 prošel rekonstrukcí, čekají vás tedy komfortní pokoje a interiéry. Ve vstupní hale je k dispozici počítač s přístupem k internetu zdarma.

Hotel poskytuje ubytování v pokojích Standard s manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi, klimatizací, televizí, telefonem, WiFi připojením, ledničkou a také vlastní koupelnou se sprchou.

Snídaně formou bufetu

Každé ráno se v jídelně těště na bohaté snídaně formou bufetu, které vám dodají dostatek energii na poznávání krás maďarské metropole.

City Hotel Ring ***

Szent István krt. 22, Budapešť
Maďarsko

+36.1.340.5450

ring@cityhotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1600 m
Vzdálenost od lázní
2800 m
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Lázně Lukács

Když už jste v Budapešti, měli byste zkusit co nejvíc z lákadel, která maďarská metropole nabízí. Kromě odpočinku v léčivé termální vodě a plaveckých či zážitkových bazénů si můžete v budapešťských lázních Lukács užít také řadu léčebných procedur.

Využít můžete i zdejší saunový svět, či Kneippův chodník, místní zajímavostí je himalájská solná stěna.

Voda v lázních Lukács je vhodná při degenerativních onemocněních kloubů, srdečních chorobách i poúrazové rehabilitaci.

Celodenní vstupné pro dospělého pořídíte za cca 12 €, lázně jsou otevřené každý den od 6:00 do 22:00 hodin, saunový svět pak od 9:00 do 21:00 hodin (v pondělí od 14:00).

Lázně Császár

Navštivte jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku. Lázně Császár (také Veli Bej) jsou nově zrekonstruované, přesto si uchovaly původní atmosféru a léčivou termální vodu.

Relaxujte v osmihranném bazénu, který je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazény. Nechybí zde ani vířivky, nespočet saun, Kneippův chodník a další lázeňská lákadla.

Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7 - 9 €, otevřeno je každý den od 6:00 do 12:00 hodin a od 15:00 do 21:00 hodin. Lázně jsou velmi doporučované pro klidnou atmosféru a příznivé ceny.

Rybářská bašta

Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.