Vydejte se poznat krásy maďarské metropole. Ubytováni budete ve tříhvězdičkovém hotelu přímo v srdci Budapešti, všechny skvělé památky, restaurace a lázně budete mít na dosah. V ceně je také snídaně formou bufetu. Děti do 6 let mají ubytování i snídani zdarma.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací

Ubytování v centru Budapešti

City Hotel Ring *** najdete v blízkosti vlakového nádraží Nyugati a Markétina ostrova, tedy přímo v centru Budapešti. Na dosah tak budete mít všechny památky, lázně, skvělé restaurace a během pár minut dojdete také k Dunaji, kde si můžete užít romantickou plavbu.

Hotel v roce 2017 prošel rekonstrukcí, čekají vás tedy komfortní pokoje a interiéry. Ve vstupní hale je k dispozici počítač s přístupem k internetu zdarma.

Hotel poskytuje ubytování v pokojích Standard s manželskou postelí či dvěma oddělenými postelemi, klimatizací, televizí, telefonem, WiFi připojením, ledničkou a také vlastní koupelnou se sprchou.

Snídaně formou bufetu

Každé ráno se v jídelně těště na bohaté snídaně formou bufetu, které vám dodají dostatek energii na poznávání krás maďarské metropole.

City Hotel Ring ***

Szent István krt. 22, Budapešť
Maďarsko

+36.1.340.5450

ring@cityhotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2,8 km
Zastávka
100 m