Tak takovouhle dovolenou jste ještě nezažili! Dopřejte si originální ubytování v kajutě lodního hotelu Fortuna Boat Hotel ***, který kotví na Dunaji hned u Markétina ostrova. Vyberte si kajutu Standard či Superior a užívejte si výhled na řeku i skvělou polopenzi.

O ubytování

Fortuna Boat Hotel *** je umístěn na lodi kotvící v samém srdci Budapešti vedle mostu Margit Híd. Užijte si jedinečnou atmosféru řeky Dunaje v blízkosti toho nejlepšího, co maďarská metropole nabízí. Příjemnou procházku dojdete ke slavné budově parlamentu (1,5 km), Budínskému hradu i Rybí baště (3,5 km). Okouzlujícím místem je Markétin ostrov (1 km) ležící přímo naproti hotelu. Najdete na něm například duhovou fontánu, lázně, malou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník. Nezapomeňte navštívit vyhlášené budapešťské termální lázně: Széchenyiho (3,5 km) nebo Gellértovy (5 km). Čtvrť kolem Budínského hradu a malebné břehy Dunaje plné restaurací, kaváren a muzeí jsou na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlné dvoulůžkové kajutě s jedinečným výhledem na řeku Dunaj. K vybavení kajuty patří klimatizace, LCD televize, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou a fénem. Na pokoj lze umístit jednu přistýlku.

Na čem si pochutnáte?

V lodní restauraci Lord Nelson si ráno vychutnáte chutnou kontinentální snídani. Dále si dle libosti můžete z jídelního lístku objednávat speciality maďarské i mezinárodní kuchyně. V létě je v provozu příjemná terasa s grilem a bohatou nabídkou nápojů.

Fortuna Boat Hotel ***

Szent István park, alsórakpart, Budapest
Maďarsko

+36 707 700 402

info@fortunahajo.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 525 HUF/všední den, přes víkend zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
3,2 km
Zastávka
1 km
Aquapark
0,1 km