Za kulturními zážitky a elegancí do Budapešti

Soho Boutique Hotel **** patří mezi špičkové hotely v Budapešti, spojuje styl a eleganci a najdete ho v blízkosti divadel, skvělých restaurací či vlakového nádraží. Během pobytu zde si užijete vskutku exkluzivní atmosféru.

Budete ubytování ve dvoulůžkových pokojích Standard vybavených LCD TV, telefonem, minibarem, trezorem, klimatizací i WiFi připojením. Povlečení je z protialergenních materiálů, bude se vám tedy zaručeně dobře spát. Samožrejmostí je také koupelna se sprchou, WC a fénem.

Dle kapacity si můžete bez příplatku dopřát i pokoj Suite, který je prostornější a najdete v něm také pohodlný gauč k posezení během dne.

Každé ráno se posilníte na snídaních formou bufetu, které so podávají v restauraci od 7:00 do 10:30 hodin. V nabídce najdete vše od teplých a studených nápojů přes různé druhy pečiva, salámů a sýrů až po jogurty a šťavnaté ovoce.

Tipy na výlet

Rybářská bašta

Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.

Tropicarium

Aligátoři, exotičtí ptáci, nebezpeční plazi a vykutálené opice, to vše naleznete v budapešťském Tropicáriu. Největší zajímavostí oblíbené turistické atrakce jsou však žraloci proplouvající v obrovském akváriu pouze pár centimetrů od vás. Každých patnáct minut se navíc můžete těšit na zážitek z pravého tropického deště.

Královský palác

V historii mnohokrát obléhaná a rekonstruovaná budova je jedním z nejvýraznějších a nejvýznamnějších prvků Budapešti. Nejen palác samotný, ale také jeho okolí plné soch a dalších uměleckých děl přímo lákají k dlouhé návštěvě. Uvnitř jsou k vidění různé expozice historických artefaktů souvisejících s dějinami města i celého Maďarska.

Soho Boutique Hotel **** (HotelVoucherOnline.com)

Dohány utca 64, Budapest
Maďarsko

+36 1 872-8292

reservation@sohohotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno