Čtyřhvězdičkový resort u jezera

Velence Resort & Spa **** leží na pláži jezera Velence a nabízí luxusní ubytování a služby pro dvojice i rodiny s dětmi. Pokoje jsou moderně zařízené a plně klimatizované, v koupelně najdete fén i župany.

V restauraci Sanse ochutnáte mezinárodní i místní speciality, v nabídce je ale i oblíbená italská pizza. Snídaně i večeře se podávají formou bufetu, v kuchyni vždy myslí i na vegetariány a děti. Součástí hotelu je také několik barů, v baru Papa u recepce si můžete během dne dopřát i lehké občerstvení.

Rozjímat můžete při procházkách hotelovou zahradou nebo při posezení na terase. K hotelu patří také soukromá pláž u jezera Velence.

Neomezený vstup do luxusního wellness

Při pobytu ve Velence Resort & Spa **** se nudit nebudete. Bude trvat dlouho, než vyzkoušíte všechny atrakce místního wellness, a možná si je během pobytu ani nestihnete dosyta užít. Najdete tu totiž 11 bazénů - venkovních, vnitřích, termálních či dětských a mnoho dalších míst, kde se uvolní vaše tělo i mysl.

Vstřícný přístup k dětem

Nebojte se přijet i s malým dítětem. Hotel vám poskytne dětskou výživu, ohřívač lahví nebo postýlku na pokoj. Větší děti najdou na bufetových stolech oblíbená dětská jídla. K dispozici je po celou dobu pobytu také dětská herna. Hotelovými maskoty je párek roztomilých slonů, kteří vaše děti zapojí do animačních programů.

Dodatečné info

 • Pobyt s online rezervací termínu:
  • U online rezervací si můžete termín závazně rezervovat již při zakoupení kupónu. Zvolte požadovanou variantu kupónu a přes tlačítko “Vybrat termín” označte požadovaný termín rezervace.
  • Po uhrazení objednávky obdržíte kupón s termínem rezervace (není třeba kontaktovat hotel). Při nástupu na pobyt je nutné se prokázat vytištěným kupónem.
 • Pobyt bez termínu:
  • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (info@travelking.cz, +420 538 880 980, možná komunikace v češtině). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.
  • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.
 • Kupón je pro 1 osobu. Uvedené ceny jsou platné pouze při obsazení pokoje min. 2 dospělými osobami.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dvě děti do 5,9 let zdarma, jedno bez nároku na lůžko, druhé na přistýlce včetně polopenze a služeb.

 • Dítě do 13,9 let na přistýlce včetně polopenze a služeb 23 €/noc v termínu 1.1. - 14.6. u pobytu na 4 dny, 29 €/noc v termínu 14.6. - 30.6. u pobytu na 3 dny a 48 €/noc v termínu 7.7. - 25.8.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 1,3 € (430 HUF)/osoba/noc.

 • Parkování 5 €/noc.

 • Apartmán Superior plus (možnost 2 přistýlek pro děti) 13 €/pokoj/noc v termínu 1.1. - 14.6. u pobytu na 4 dny, 26 €/pokoj/noc v termínu 14.6. - 30.6. u pobytu na 3 dny a 30 €/pokoj/noc v termínu 7.7. - 25.8.

 • Příplatek za pokoj Superior v případě obsazení jednou dospělou osobou a dítětem 25 €/osoba/noc v termínu 1.1. - 14.6. u pobytu na 4 dny, 32 €/osoba/noc v termínu 14.6. - 30.6. u pobytu na 3 dny a 37 €/osoba/noc v termínu 7.7. - 25.8.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Darina T.)

Všetko podľa kupónu, krásne prostredie, aj hotel, úžasný pre deti. Jedáleň síce menšia na kapacitu hotela,ale boli sme mimo sezóny tak v pohode. Posledný deň sme pre nejakú konferenciu už nemohli využiť wellness, čo nám, ale dopredu dali vedieť a dali za to parkovanie počas pobytu grátis.

Vynikající (Martin M.)

Spokojnost, hotel bol velmi pekny, idealny pre rodiny s detmi. Uzili sme si pobyt aj s priatelmi. Krasna lokalita.

Skvělé (Darina T.)

Tento hotel určite odporúčam a hlavne rodinám s deťmi. Pekne, čisté a priestranné izby, výborná a rozmanitá strava. Wellness, aj bazény veľké, aj keď vonkajší bazén mohol byť čistejší, teda na 4 hviezdičkovy hotel. Inak všade mysleli na deti, hračky, detské kútiky, jedálenské stoličky, výber jedál.....super. Oceňujem ja znalosť angličtiny, aj keď inak je všetko, všade písané po maďarsky.

Tipy na výlet

Jezero Velence

Jezero Velence

Jezero Velence je třetím největším jezerem v Maďarsku a jméno dostalo podle Benátek (maďarsky Velence), které připomínají množstvím drobných malebných ostrovů. Jezero leží příhodně zhruba v polovině cesty mezi Budapeští a Balatonem a zájmu turistů se těší především od března do října. Místní vody jsou lákavé jak pro rybáře, tak pro pozorovatelé ptactva. Různé druhy ptáků nachází útočiště na místních ostrovech a březích, a tak místo slouží také k výuce. Vydat se sem můžete na příjemný pěší nebo cyklistický výlet.

Zámeček Halász

Zámeček Halász

Malebný zámeček byl postaven v 19. století v neoklasicistním stylu, později přešel přestavbou do stylu barokního a do roku 1945 jej obývala rodina Halászů. Po kolektivizaci a vyvlastnění začalo panství chátrat, až z něj do třetího tisíciletí zůstala málem ruina. V roce 2014 se však konečně daly do pohybu rozsáhlé opravy, a tak si dnes návštěvníci můžou užívat krásnou atmosféru zámečku i rozlehlého parku.

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác, budova parlamentu či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům.