Čtyřhvězdičkový resort u jezera

Velence Resort & Spa **** leží na pláži jezera Velence a nabízí luxusní ubytování a služby pro dvojice i rodiny s dětmi. Pokoje jsou moderně zařízené a plně klimatizované, v koupelně najdete fén i župany.

V restauraci Sanse ochutnáte mezinárodní i místní speciality, v nabídce je ale i oblíbená italská pizza. Snídaně i večeře se podávají formou bufetu, v kuchyni vždy myslí i na vegetariány a děti. Součástí hotelu je také několik barů, v baru Papa u recepce si můžete během dne dopřát i lehké občerstvení.

Rozjímat můžete při procházkách hotelovou zahradou nebo při posezení na terase. K hotelu patří také soukromá pláž u jezera Velence.

Neomezený vstup do luxusního wellness

Při pobytu ve Velence Resort & Spa **** se nudit nebudete. Bude trvat dlouho, než vyzkoušíte všechny atrakce místního wellness, a možná si je během pobytu ani nestihnete dosyta užít. Najdete tu totiž 11 bazénů - venkovních, vnitřích, termálních či dětských a mnoho dalších míst, kde se uvolní vaše tělo i mysl.

Vstřícný přístup k dětem

Nebojte se přijet i s malým dítětem. Hotel vám poskytne dětskou výživu, ohřívač lahví nebo postýlku na pokoj. Větší děti najdou na bufetových stolech oblíbená dětská jídla. K dispozici je po celou dobu pobytu také dětská herna. Hotelovými maskoty je párek roztomilých slonů, kteří vaše děti zapojí do animačních programů.

Dodatečné info

 • Dvě děti do 5,9 let zdarma, jedno bez nároku na lůžko, druhé na přistýlce včetně polopenze a služeb.

 • Dítě do 13,9 let na přistýlce včetně polopenze a služeb 23 €/noc v termínu 1.1. - 14.6. u pobytu na 4 dny, 29 €/noc v termínu 14.6. - 30.6. u pobytu na 3 dny a 44 €/noc v termínu 7.7. - 25.8. na 4 dny.

 • Místní poplatek 1,3 € (430 HUF)/osoba/noc.

 • Parkování 5 €/noc.

 • Apartmán Superior plus (možnost 2 přistýlek pro děti) 13 €/pokoj/noc v termínu 1.1. - 14.6. u pobytu na 4 dny, 26 €/pokoj/noc v termínu 14.6. - 30.6. u pobytu na 3 dny a 30 €/pokoj/noc v termínu 7.7. - 25.8. na 4 dny.

 • Příplatek za pokoj Superior v případě obsazení jednou dospělou osobou a dítětem 25 €/osoba/noc v termínu 1.1. - 14.6. u pobytu na 4 dny, 32 €/osoba/noc v termínu 14.6. - 30.6. u pobytu na 3 dny a 37 €/osoba/noc v termínu 7.7. - 25.8. na 4 dny.

 • Kupón je pro 1 osobu. Uvedené ceny jsou platné pouze při obsazení pokoje min. 2 dospělými osobami.

 • Kupón není možné uplatnit v termínech 18.4. - 23.4. a 7.6. - 10.6.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martin M.)

Spokojnost, hotel bol velmi pekny, idealny pre rodiny s detmi. Uzili sme si pobyt aj s priatelmi. Krasna lokalita.

Skvělé (Martina T.)

S pobytem jsme byli spokojeni, jen ve velkém venkovním bazénu mohla být voda teplejší.

Vynikající (Daniel V.)

Dostali sme všetko čo bolo uvedené, ba ešte viac. Pobyt bol vynikajúci a odporúčame všetkým rodinám s deťmi. Skvelé!

Tipy na výlet

Jezero Velence

Jezero Velence

Jezero Velence je třetím největším jezerem v Maďarsku a jméno dostalo podle Benátek (maďarsky Velence), které připomínají množstvím drobných malebných ostrovů. Jezero leží příhodně zhruba v polovině cesty mezi Budapeští a Balatonem a zájmu turistů se těší především od března do října. Místní vody jsou lákavé jak pro rybáře, tak pro pozorovatelé ptactva. Různé druhy ptáků nachází útočiště na místních ostrovech a březích, a tak místo slouží také k výuce. Vydat se sem můžete na příjemný pěší nebo cyklistický výlet.

Zámeček Halász

Zámeček Halász

Malebný zámeček byl postaven v 19. století v neoklasicistním stylu, později přešel přestavbou do stylu barokního a do roku 1945 jej obývala rodina Halászů. Po kolektivizaci a vyvlastnění začalo panství chátrat, až z něj do třetího tisíciletí zůstala málem ruina. V roce 2014 se však konečně daly do pohybu rozsáhlé opravy, a tak si dnes návštěvníci můžou užívat krásnou atmosféru zámečku i rozlehlého parku.

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác, budova parlamentu či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům.