Velence Resort & Spa ****

4,6/5
(Celkem 13 hodnocení)Skvělé
Velence, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka. Nevadí!
Stačí, když nám napíšete pár informací - kontaktní údaje a v jakém termínu a počtu osob/dětí chcete cestovat.
Ověříme pro vás volné kapacity a následující pracovní den se vám ozveme.
Pokud by náhodou vámi zvolený termín k dispozici nebyl, rádi vám pomůžeme vybrat vhodnou alternativu.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Velence Resort & Spa ****

Velence Resort & Spa ****

Béke út 57., Velence
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
50 m
Zastávka
0,5 km

Hodnocení od zákazníků

5/5 (Ludo H.) (Slovensko - Slovensko)

Hotel vynikajúci, obsluha príjemná, kuchyňa skvelá...Všetko ako sa na 4* patrí.

5/5 (Ivana F.) (Česko - Česko)

Vše bylo naprosto luxusní, hotel, bazény, prostředí, strava. Personál usměvavý, ochotný. Dětský koutek také super. Perfektní vybavení pro všechny děti, vč. postýlky a ohřívačky jídla. Maximální spokojenost, luxusní dovolena. Určitě se ještě vrátíme.

4/5 (Taťána H.) (Česko - Česko)

Celkově jsme byli spokojeni, pokoj pohodlný,čistý,personál vstřícný. Župany k dispozici i osušky do bazénů. Výhodou bylo propojení hotelu s lázněmi, tedy se mohlo volně přecházet areálem bez nutnosti použít šatny. Výborné bylo možnost použití lázní bez omezení času. Jídlo v restauraci dobré a kvalitní. Lepší je dle našeho názoru bukovat pouze polopenzi, protože nudle k obědu byl velmi slabý článek. Okolí areálu pěkné, výhodné místo na turistikuNedostatkem byla špatná informovanost personálem restaurace o poskytování nápoje( víno/limo v ceně večeře, nebyl předložen nápojový lístek a bylo nám doneseno bez upozornění značkové víno, které nám bylo nálśledně naúčtováno, přesto, že jsme měli v kuponu nárok na čerpání v ceně. /Po našem dotazu nám bylo sděleno, že v ceně je pouze víno lokální, ovšem na toto jsme předem nebyli nijak upozorněni. Bazény ve večerních hpdinách měly zeslabený provoz vířivých zařízení - velmi dlouhé nebo žádné intervaly. V hotelu špatně fungovali turistické informace, vše jsme si museli vyhledat vlastní iniciativou.,V hotelu není směnárna, ani v obci, musí se jet autem do jiného města.

5/5 (Nikola R.) (Česko - Česko)

Hotel je skvělý svým vybavením, je opravdu baby friendly. V hotelu jsou celkem tři herničky, v restauraci, která působí velmi luxusně je také vše připraveno pro děti, nádobí, židličky a dvě dětská jídla. Wellness, které je součástí hotelu (projde se delší chodbou) je parádní teplé voda tepla. Děti vydrželi ve vodě (33 stupňů) i dvě hodiny a odcházeli s rozmáčenýma rukama nikoliv s klepajícíma zubama. Strava velmi dobrá. Měli jsme i balíček extra ve kterém byli navíc obědy a limonáda k večeři. To vše platilo i pro naše dvě děti, které však byli do 6 let zadarmo. Co se týká vybavení pokoje, tak pokoj byl poměrně malý, byli jsme tam celkem čtyři, na což dvojlůžák není koncipovaný. Obecně je vybavení hotelu sice novější, ale už docela otlučené, použité,ale to člověk přehledně díky vybavení hotelu a skvěle poloze přímo u jezera.

4,6   Vynikající 13 hodnocení

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet