Oblíbený hotel nedaleko termálního jezera

Hotel Aquamarin *** se nachází v klidném prostředí parku, zároveň se odsud dostanete za pár minut do centra města a za pouhou čtvrthodinku chůze k termálnímu jezeru.

Hotelová budova má dvě křídla, která dohromady nabízejí ubytování až pro 186 hostů. Vy se můžete těšit na kompletně zrenovované deluxe pokoje křídla B, které odpovídají standardům 3*. Jsou vybaveny TV, telefonem, fénem a vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také ručníky. Všechny dvoulůžkové pokoje mají balkón, ze kterého si můžete užít výhled na Hévíz.

Tradiční maďarská kuchyně i drink na baru

V restauraci si pochutnáte na tradičních maďarských specialitách, těšit se můžete na různé druhy polévek, regionální speciality, ryby i vegetariánská jídla a čerstvé saláty. Součástí hotelu je i bar s terasou, na které je pro vás připraven minigolf. Osvěžit se také můžete na baru u bazénu.


Kvalitní kuchyně patří mezi největší přednosti Hotelu Aquamarin ***.


Wellness s vlastní termální vodou

Výhodou hotelu je i vlastní vrt vody o teplotě 41 - 42 °C. V místních bazénech se tak můžete těšit na vlastní termální vodu. K dispozici je pro vás venkovní plavecký bazén s masážními tryskami, finská sauna, 2 vnitřní lázeňské bazény a venkovní ECO sauna.

Venkovní bazén je doplněný stříškou, což umožňuje koupání i za nepříznivého počasí.

Dodatečné info

 • Děti do 2,9 let zdarma včetně lůžka a stravy.

 • Děti do 17,9 let 40 €/noc včetně lůžka, stravy a wellness.

 • Ke každému kupónu je možné s sebou vzít maximálně jedno dítě starší 3 let z důvodu omezené kapacity přistýlek.

 • Místní poplatek 1,7 €/osoba/noc.

 • Příplatek za státní svátek (15. - 17.3., 19. - 22.4., 8. - 10.6., 17. - 20.8., 24.12.2019 - 1.1.2020) 30 €/kupón.

 • Sezónní příplatek (1.6. - 20.9.2019) 25 €/kupón.

 • Sezónní příplatek (1.3. - 30.5.2019 a 21.9. - 1.11.2019) 15 €/kupón.

 • V případě objednání 3 patnáctiminutových masáží je cena za jednu 8 € (namísto 10 €) - platí od 1.5.2018.

 • Fito Sauna: 6 €/1 seance, 15 €/3 seance.

 • Oběd je možný od 12:00 do 14:00 hodin.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Pokud kupujete kupón bez termínu, ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.

 • Poté, co si koupíte kupón bez rezervace termínu, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Viktor R.)

S pobytem jsme byli celkem spokojeni, až na kuchyni. Jídlo výborné, ale pokud jsme přišli cca hodinu před koncem podávání ať snídaní nebo večeří, dojídaly se v podstatě zbytky po předchozích. Většina jídla se totiž nedoplňovala. Ráno bylo čerstvé pečivo pro pár lidí, pro zbytek okoralý chléb. To samé večer. Zákusky, ovoce také pro ty první. Jinak v hotelu jsme byli začátkem srpna, v podstatě v největším parnu a v pohodě. Hotel je bez klimatizace, ale okna pokoje směřovala do zahrady, mezi stromy. Byl krásný chládek. Takže až na kuchyň spokojenost. Bazény, služby, ok.

Vynikající (Martina R.)

Pokoje hezké s novým nábytkem. Koberec starý. Postele výborné. Vadilo nám vedro v noci. Na pokoji byl jen větrák. Proti slunci by stačily venkovní rolety. Prostředí hotelu odpovídá léčebným lázním. Výtah funguje od 7 h do 18 h. Vnitřní i venkovní bazény jsou super. Dále pitná kúra, sauna, solná komora. Strava výborná, velké množství variací jídel, ob den se obměňovala, takže není pravda, že je stále stejné jídlo. Návštěva jezera Hevíz je velkým zážitkem. Krásná procházka k vinicím Egregy. U Balatonu (cca 6 km) je také nádherně.

Skvělé (Hana B.)

Strava výborná, chyběla komunikace v němčině ale dali jsme to nějak dohromady. 1.11. nebyla večeře oznámeno pozdě od hotelu. Doporučujeme výlet po okolí na kole, která jsou na hotelu.

Tipy na výlet

Termální jezero Hévíz

Termální jezero Hévíz

Navštivte nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku Hévíz o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi. Jezero je označeno za národní přírodní památku.

Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní. Voda tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se obměňuje každé tři dny a je velmi bohatá na minerály. Velkou zajímavostí na jezeře jsou také lekníny s krásným červeným květem.

Otevírací doba jezera je každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu 4 500 HUF (cca 450 Kč).

Balaton

Balaton

„Maďarské moře“ je právem jednou z nejlákavějších dovolenkových lokalit v Evropě. Příjemně teplá voda, dlouhé pláže, spousta přístavních a lázeňských městeček po celém pobřeží. Když si k tomuto všemu přičtete ještě krásnou přírodu, pohodlné hotely, zajímavé památky a různé kulturní akce po celý rok, o skvělý pobyt je postaráno.

Kopcovité okolí je ideální k výletům i cykloturistice. Vrcholky vám poskytnou úžasný výhled na celou oblast.

Na severní straně Balatonu se dále rozkládá známá vinařská oblast Badacsony s vyhlášeným vínem.

Farmářský trh v Hévízu

Farmářský trh v Hévízu

Farmářské trhy jsou stále oblíbenější všude na světě, vždy jde o příležitost ochutnat skutečné místní potraviny, u nichž si kvalitou a čerstvostí můžete být naprosto jistí. Navštivte tradiční maďarský trh v Hévízu (každé úterý dopoledne, čtvrtek odpoledne a sobotu dopoledne) a vychutnejte si kromě dobrého jídla také jeho skvělou atmosféru.