Nový hotel kousek od oblíbeného Sárváru

Prožijte luxusní dovolenou v novém Termal Hotelu Mesteri ***, který se těší vynikajícímu hodnocení hostů. Zařízení je v provozu teprve od prosince 2017, vše je tedy nové a odpovídá náročným standardům na moderní ubytování.

Thermal Hotel Mesteri *** se nachází v obci Mesteri jen asi 10 minut od oblíbeného Sárváru. Hotelové pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, ledničkou, trezorem a koupelnou s fénem, toaletními potřebami, sprchou a WC. Díky prostornosti pokojů je v nich možné také umístit přistýlku pro dítě.

Uvolňující pobyt v lázeňském centru

Ve stejné budově najdete také lázeňské centrum s termálními bazény, kam máte v provozních hodinách neomezený vstup zdarma. Všechny bazény mají mají teplotu kolem 35 °C, najdete tu celkem pět bazénu, z toho jeden je určen pro děti.

Zdejší termální voda vyvěrá z hloubky 1 800 m o teplotě 72 °C a díky svému složení je vhodná na:

 • Revmatické potíže
 • Hypertenzi
 • Uvolnění stresu
 • Bolesti zad
 • Poruchy krevního oběhu

Dodatečné info

 • Dítě bez nároku na lůžko včetně polopenze zdarma.

 • Dítě na přistýlce včetně polopenze 5 000 HUF (cca 16,2 €)/noc.

 • Místní poplatek 1 €/osoba od 18 let/noc.

 • Pokoj Superior 1 400 HUF (cca 4,5 €)/pokoj/noc.

 • Zapůjčení županu 500 HUF/pobyt.

 • Dostupnost bezbariérového ubytování je nutné předem ověřit u hotelu.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Pokud kupujete kupón bez termínu, ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.

 • Poté, co si koupíte kupón bez rezervace termínu, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ilona A.)

S pobytem jsme byli celkem spokojeni. Výhody: vše čisté, nové, voňavé bazény se denně vypouštějí a čistí. Velmi ochotný personál. Jídlo dobré a v dostatečné míře Nevýhody: v provozu pouze 2, o víkendu 3 bazény jídlo se v hotelu nepřipravuje, ale dováží. V blízkém okolí vůbec nic není k vidění.

Vynikající (Alexandr D.)

Hotel splnil očekávání. Strava výborná, bázeny vzorně udržované perzonál ochotný a vstřícný.

Skvělé (Dana K.)

Byl to menší útulný tříhvězdičkový rodinný hotel asi 19 pokojů mimo vesnici Mesteri s termálními lázněmi, všude čisto, útulno, vhodné pro seniory a pro ty, kteří chtějí mít klid, co mi vadilo, že za celé 4 dny ani jedenkrát nevyměnili ručníky na pokoji.. strava dobrá, ale vůbec nepočítají s tím, že hodně lidí jsou vegetariáni, masa bylo dost, ale chyběla bílkovina za maso, např. fazole, tvaroh, sýry, tofu k večeři, každý den míchaná vejce k snídani, to bych asi trochu změnila, dala bych i bílý jogurt, příp. vločkovou kaši, vegetariánům bohužel nestačí k jídlu k večeři jen rýže či brambory a syrová zelenina, ke snídani mi chybělo máslo, jen margarin a chybělo celozrnné pečivo, káva z automatu byla skvělá. Vařená zelenina byla každou večeři stejná bez chuti, z ovoce pouze jablka a to jen někdy, bylo krásné počasí, veškerá obsluha ochotná, ale už sem asi nikdy nezavítám - takže moje drahá polovička byla každou večeři na rýži či bramborách a nakládané zelenině, to si myslím, že by bylo naprosto zásadní změnit, jídlo děla u pobytů hodně.

Tipy na výlet

Lázně Sárvár

Lázně Sárvár

Dětský bazén s umělými vlnami, spousta skluzavek, vyhřívané bazény s vodou z léčebných pramenů o teplotě kolem 35 °C a masážními tryskami zajistí, že si výlet užijí všechny věkové kategorie. Navíc hned vedle dětského bazénu je velká vířivka, kde můžete pohodlně relaxovat a zároveň odsud po očku sledovat vaše ratolesti.

Zajít si můžete i do saunového světa, kde na vás čeká finská sauna, parní lázeň, aromakabina a další atrakce zajišťující odpočinkový zážitek.

Místní termální voda je velmi vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva.

Celodenní vstupenka do lázní vás vyjde na 11,4 € (cca 300 Kč). Vstup do saunového světa stojí 5,5 € (cca 140 Kč). Otevírací doba lázní je každý den 8:00 - 22:00 hodin.

Arboretum Sárvár

Arboretum Sárvár

Sárvárské zahrady byly vyhlášené už v době renesance, v dnešním velkém arboretu naleznete přes 300 druhů stromů a keřů. Zařízení zpříjemňuje návštěvu centra lázeňského města. Pokud chcete vidět 400 let staré duby či vzácné magnolie, je celoročně přístupné arboretum tím pravým místem, kde strávit odpolední vycházku.

Hrad Nádasdy

Hrad Nádasdy

Hrad v lázeňském Sárváru byl už od 16. století dějištěm událostí důležitých pro celé Uhry. Dnes zde najdeme kulturní centrum, uměleckou galerii, knihovnu i Muzeum Ference Nádasdyho, který byl manželem slavné Elizabeth Bathory řečené Čachtická paní. Pokud jedete na dovolenou do Sárváru, tuto památku byste neměli vynechat.