Termal Hotel Mesteri ***

Termal Hotel Mesteri ***

Fürdőtelep 1, Mesteri
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
17 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
15 km

O ubytování

Termal Hotel Mesteri *** se nachází ve vesničce Mesteri nedaleko lázeňského města Sárvár (17 km). Kromě vyhlášených termálních lázní můžete v Sárváru navštívit Nádasdyův hrad nebo známou botanickou zahradu s arboretem. Oblíbeným cílem turistů je také menší lázeňské městečko Celldömölk (8 km), které leží na úpatí vyhaslého vulkánu Ság-Hegy. V okolí vede řada poutních a turistických tras včetně geologické a ornitologické naučné stezky. Najdete zde také muzeum vulkánu.

Kde budete spát?

Pokoj Standard měří úctyhodných 28 m² a je vybavený manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky. Zároveň umožňuje až 2 přistýlky, hodí se tedy i pro rodiny. V pokoji najdete WiFi připojení, ledničku, trezor, rádio, psací stůl, satelitní televizi, fén, budík a vlastní koupelnu.

Pokoj Superior je dokonce ještě prostornější, měří 38 m². I zde se mohou ubytovat až 4 osoby, díky 2 klasickým lůžkům a 2 přistýlkám. Samozřejmě nechybí vlastní koupelna, WiFi připojení, lednička, televize, psací stůl a další důležité vybavení.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se během pobytu můžete těšit na snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu.

Kde budete relaxovat?

Hotel je přímo propojen s termálními lázněmi Mesteri s vlastním pramenem o teplotě 72 °C. Tato termální voda napomáhá při léčbě revmatismu, onemocnění krevního oběhu, svalových křečí a řadě dalších zdravotních problémů. Součástí lázní je dětské brouzdaliště, krytý bazén a tři venkovní bazény s vodou o teplotě cca 35 °C.

Ověřeno Travelkingem

“Uchvátil nás prostorný pokoj, který byl vybaven vším, co jsme potřebovali. Skvěle jsme si odpočinuli v lázních, kde jsme většinu času strávili v léčivé vodě ve venkovních bazénech obklopených zelení. Strava v hotelu nám velmi chutnala, personál byl milý. Pobyt v Termal Hotelu Mesteri doporučuji všem generacím. Vydat se sem můžete za léčbou pohybového ústrojí, anebo se jen tak v chladnějším počasí prohřát v příjemně horké vodě.” Přečtěte si celou recenzi

Aneta Kotrlová - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno v: Září 2022