Termal Hotel Mesteri ***

Termal Hotel Mesteri ***

Fürdőtelep 1, Mesteri
Maďarsko

+36 30 847 1172

thermalhotelmesteri@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Sauna
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
17 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
15 km

O ubytování

Termal Hotel Mesteri *** se nachází ve vesničce Mesteri nedaleko lázeňského města Sárvár (17 km). Kromě vyhlášených termálních lázní můžete v Sárváru navštívit Nádasdyův hrad nebo známou botanickou zahradu s arboretem. Oblíbeným cílem turistů je také menší lázeňské městečko Celldömölk (8 km), které leží na úpatí vyhaslého vulkánu Ság-Hegy. V okolí vede řada poutních a turistických tras včetně geologické a ornitologické naučné stezky. Najdete zde také muzeum vulkánu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Každý pokoj je vybaven WiFi připojením, ledničkou, trezorem, rádiem, psacím stole, satelitní televizí, fénem, budíkem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se během pobytu můžete těšit na snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu.

Kde budete relaxovat?

Hotel je přímo propojen s termálními lázněmi Mesteri s vlastním pramenem o teplotě 72 °C. Tato termální voda napomáhá při léčbě revmatismu, onemocnění krevního oběhu, svalových křečí a řadě dalších zdravotních problémů. Součástí lázní je dětské brouzdaliště, krytý bazén a tři venkovní bazény s vodou o teplotě cca 35 °C.

Ověřeno Travelkingem

“Uchvátil nás prostorný pokoj, který byl vybaven vším, co jsme potřebovali. Skvěle jsme si odpočinuli v lázních, kde jsme většinu času strávili v léčivé vodě ve venkovních bazénech obklopených zelení. Strava v hotelu nám velmi chutnala, personál byl milý. Pobyt v Termal Hotelu Mesteri doporučuji všem generacím. Vydat se sem můžete za léčbou pohybového ústrojí, anebo se jen tak v chladnějším počasí prohřát v příjemně horké vodě.”

Aneta Kotrlová - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno: Září 2022