• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Thermal Hotel Mesteri *** se nachází v obci Mesteri jen asi 10 minut od oblíbeného Sárváru. Hotelové pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, ledničkou, trezorem a koupelnou s fénem, toaletními potřebami, sprchou a WC. Díky prostornosti pokojů je v nich možné také umístit přistýlku pro dítě.

Uvolňující pobyt v lázeňském centru

Ve stejné budově najdete také lázeňské centrum s termálními bazény, kam máte v provozních hodinách neomezený vstup zdarma. Všechny bazény mají mají teplotu kolem 35 °C, najdete tu celkem pět bazénu, z toho jeden je určen pro děti.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela S.)

Prostředí velmi příjemné, odpovídá popisu. Služby nadstandardní, ocenila jsem bezbariérovost. Strava pestrá a chutná, s možností obědového menu přímo v místě. Bezbariérové vstupy do bazénů, minerální voda skvělá. Doporučíme přátelům.

Vynikající (Helena K.)

Velmi spokojeni.

Skvělé (Martin K.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, velmi klidné a odpovídalo popisu. Rozsahem bych přirovnal k termálním lázním Malé Bielice. Jedná se o opravdu malé lázně v zimním období o 3 bazénech / jeden vnitřní+2 venkovní-z toho jeden zastřešený, což je v případě nepříznivého počasí fajn. Personál byl vstřícný a příjemný. Součástí pobytu není župan, ale lze ho zapůjčit za poplatek. Rovněž osušky na bazén je možné na požádání vyzvednout v recepci a to bez poplatku. Jídlo je dováženo z jiného zařízení a proto nečekejte žádný zázrak, ale je chutné. Snídaně a večeře jsou formou bufetu. V restauraci funguje otevřený účet, jeho úhradu na konci pobytu však nelze provést platební kartou, pouze hotově!!!! Platební kartou lze platit v restauraci mimo hotel, která je v objektu lázní a my jsme ji využívali k zajištění poledního jídla. S pobytem jsme byli spokojeni především kvůli klidu a pohodě, který zde panuje. Rozhodně uvažujeme o našem návratu v příští sezoně.