Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si dva celodenní vstupy do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.

Termální lázně Györ patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů o teplotě kolem 37°C, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod.


Historie města se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miluše H.)

Všechno bylo velmi pěkné, akorát strava byla vždycky studená (večeře), snídaně nedoplňovali téměř hodinu a tak se stávalo, že nebyly ani hrníčky a skleničky na pití a tácy s pokrmy zely prázdnotou. Po dlouhé době kuchař přinesl trochu sýra, potom trošinku uzeniny, později máslo a chléb.

Skvělé (Lenka K.)

Pokoj byl čistý a pěkný, pouze koupelna byla velmi malá a bylo rozbité prkénku na WC. Jídlo bylo vynikající a personál příjemný.

Vynikající (Jiří N.)

Pěkný hotel, výborná strava, ochotný a milý personál, blízkost lázní i centra města.

Vynikající (Pavlína K.)

Hotel je starší, potřeboval by asi investici, ale ochota a vstřícnost personálu vše vyváží.

Vynikající (Monika N.)

V tomto hotelu jsem byla už po několikáté. Velmi příjemný personál, perfektní jídlo. Ubytování naprosto normální, žádný luxus, ale i tak je pokoj čistý a dobře vybavený, pouze chybí fén.

Skvělé (Dagmar M.)

Boli sme spokojní, pobyt zodpovedal ponuke. Cenovo veľmi dobré, určite by sme radi využili ponuky Travelkingu.

Skvělé (Libuše K.)

Vše se nám líbilo, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše co bylo v kupónu uvedeno. Strava vynikající, personál ochotný.

Skvělé (martina K.)

lázně super, ubytování odpovídající popisu, večeře slabší, suché maso s přílohou, ale dalo se to sníst.

Skvělé (Římek Miroslav M.)

Celková spokojenost, personál hotelu ochotný. Ocenili jsme snahu jedné z recepčních /starší paní/ hovořit česky. Prostředí příjemné, na břehu Dunaje, vše bezvadně upravené. Ocenili jsme rovněž klimatizaci na pokoji. Ve večerních hodinách jsou krásné procházky po břehu Dunaje.

Vynikající (Ivan P.)

Spokojeni s ubytováním jsme velice. Jídlo bylo výborné, samotné ubytování bylo komfortně vybavené, obsluha byla, jak milá, tak i vstřícná a částečně mluvila česky. Lázně měli pozitivní vliv na pohybové ústrojí.