Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si dva celodenní vstupy do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.

Termální lázně Györ patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů o teplotě kolem 37°C, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod.


Historie města se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Monika N.)

V tomto hotelu jsem byla už po několikáté. Velmi příjemný personál, perfektní jídlo. Ubytování naprosto normální, žádný luxus, ale i tak je pokoj čistý a dobře vybavený, pouze chybí fén.

Vynikající (Kateřina M.)

Velice se nám pobyt líbil, fotografie v nabídce jsou starší, aktuálně celý hotel rekonstruují, krásné pokoje i společné prostory, bydleli jsme v téměř novém, všude čisto, personál ochotný - komunikace pouze anglicky, ale to nám nedělalo problém.

Skvělé (Richard S.)

Celkem pohoda, hodně nápisů jen v maďarštině. Málo propagačních informací o městě aquaparku.

Skvělé (Ladislav B.)

Prostředí hotelu znám, už jsem tam byl podruhé. Obvzlášť hezké prostředí má restaurace hotelu. Obdržel jsem vše co bylo na voucheru uvedeno. Personál ochotný a snaživý, strava vyhovuje.

Vynikající (Jitka M.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, útulně zařízené pokoje, personál byl velmi vstřícný a milý.

Vynikající (Jiří ?.)

Veškeré prezentované služby splnily naše očekávání, ubytování velmi příjemné, přístup personálu na úrovni, taktéž stravování. Mile jsme byli překvapeni prostředím termálů v Gyoru. Určitě doporučíme známým a rodině.

Skvělé (Roman V.)

Příjemné prostředí hotelu, vše odpovídalo popisu a vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Pokoj sice menší (to jsme ale věděli podle popisu a recenzí), ale na přespání a odpočinek dostatečný, na pokoji bylo vše, co je potřeba, potěšila malá lednice na nápoje - minibar, vybavení pokoje starší, ale funkční, celkový dojem dobrý. Co se týče stravy - byl dostatečný výběr, večeře byli velmi dobré, porce velké obsluha příjemná.

Vynikající (Helena ?.)

Hotel starší, leč udržovaný, personál velice milý, strava výborná, splněno vše, co bylo slíbeno.

Vynikající (Lucie B.)

Hotel byl útulný, byli jsme spokojeni. Nebyl jakýkoliv problém. Milý personál. Doporučuji.

Skvělé (Jana J.)

S pobytom sme boli spokojní, hotel už má síce niečo za sebou, bolo by dobré ho zrekonštruovať, ale personál bol veľmi ústretový, jedlo bolo výborné.