Pobyt v rodinném hotelu Amstel*** v historickém lázeňském městě Györ. Užijte si dva celodenní vstupy do lázní, polopenzi, saunu a nespočet dalších výhod v nádherném hotelu přímo u Dunaje.

Relaxační dovolená v maďarském Györu**
**

Rodinný hotel Amstel najdete na břehu Dunaje a jen pár kroků od termálních lázní a nedaleko historického centra. Ubytováni budete v hezkém pokoji s TV a Wifi. Areál hotelu je rozlehlý a poskytuje jednak dostatek místa pro děti a jednak dostatek parkovacích míst. Prosklená restaurace hotelu se skvělou kuchyní má také letní terasu, ze které je nádherný výhled na Dunaj.

Termální lázně Györ patří k jedněm z nejoblíbenějších v Maďarsku. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů o teplotě kolem 37°C, nechybí ani sauny, tobogány, hřiště apod.


Historie města se datuje až do 11. století, díky čemuž zde najdete nespočet kostelů s nádhernou architekturou, převážně barokní. Hned u hotelu také začíná cyklostezka.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Dana M.)

Byli jsme spokojeni, s nabízenýma službama i ubytováním, hlavně s restaurací, výborné jídlo. Ale nikde se nedalo dočíst o rekonsatrukci v hotelu, kvůli které byla zavřená terasa s výhledem na řeku, tak stejně jako rekonstrukce obou břehů a tím pádem přístup k vodě.

Vynikající (Eva M.)

Hotel byl menší, čistý, ač blízko centra tak v klidném prostředí u řeky. Pobyt odpovídal popisu, se službami jsme byli spokojeni. Hotel je rodinný podnik, majitelé sympatičtí, vstřícní.

Skvělé (Irena I.)

Velke plus je blizkost k termalu, slapajici wifi, parkovani u hotelu. Velmi ochotni recepcni, vyborna domluva v aj. Celkove pratelska atmosfera. Vecere dobre, snidane dost slabe.

Vynikající (Jiří C.)

Využití Vaši nabidky splnilo naše očekávání. Zejména personál Hotelu Amstel se snažil vyjít vstříc, byl milý a určitě využijem jejich služeb i příště.

Skvělé (Marta N.)

V tomto hotelu jsme byli již před čtyřmi lety. Od té doby se kvalita ubytování nezměnila - čisté ale volající po renovaci. Snídaně - výběr a množství dostatečné a chutné Večeře - kvalita byla horší a množství, hlavně pro muže, malé Lázně - částečně v rekonstrukci Personál hotelu - vstřícný a milý Velkou výhodou je pohodlné parkování u hotelu a dostupnost lázní i historického centra města.

Skvělé (jitka L.)

Vše bylo v pořádku, až na poslední páteční večeři. Byla v hotelu svatba a naše večeře se nedala jíst. Předkrm, který jsem měla objednaný nebyl, namísto halušek, byly rozvařené těstoviny, ryba byla jako bláto s omáčkou, která se nedá ani popsat. K desertu byly palačinky suché, sypané kakaem a tak nešly ani polknout, museli jsme jít na večeři do města. Jinak jsme byli spokojeni.

Vynikající (Denisa K.)

V hotelu se nám moc líbilo. Hotel byl útulný, personál velice milý a domluvili jsme se i česky. První den hrál u večeře z repráků příjemný klavír - to byl dobrý bonus :-) Lázně 2 minuty od hotelu.

Skvělé (Marie R.)

S pobytem jsme byli spokojeni, pěkný hotel, velmi vstřícný personál, skvělé termální lázně. Vše odpovídalo popisu v nabídce. Krásné město, určitě by si zasloužilo delší pobyt, za dva dny nestihnete všechno projít. Jediné, co by se dalo vylepšit, je kuchyně.

Vynikající (Pavlína K.)

Hotel je starší, potřeboval by asi investici, ale ochota a vstřícnost personálu vše vyváží.

Vynikající (Ladislav ?.)

Jsme tu už potřetí a vždy naprostá spokojenost, jak s ubytováním, tak se stravou a samozřejmě skvělá je poloha hotelu cca 250m od termálních lázní. Doporučuji.