Ubytování v Budapešti v komfortním hotelu Csaszar*** v části Buda blízko nejzajímavějších budapešťských památek a lázní. V ceně ubytování v klimatizovaných pokojích, snídaně a neomezený vstup do bazénů. Navíc možnost varianty se vstupem do lázní.

Hotel Csaszar přímo u centra Budapešti


Hotel Csaszar najdete v části Buda, hned u známého mostu Margaret, Parlamentu, Rybářské bašty a dalších významných budapešťských památek. Pokoje hotelu jsou barevně sladěny a moderně vybaveny, nechybí zde klimatizace a TV.

Součástí hotelu je také Komjádi Sport Centrum, kde si můžete neomezeně užívat relaxu ve třech venkovních bazénech a posezení v baru/společenské místnosti.

Nově zrekonstruované lázně Veli Bej

Budapešť je jedno z mála míst na světě, kde můžete zažít atmosféru tureckých lázní s tradicí sahající do 16. století. Lázně Veli Bej (nebo také lázně Csaszar) patří k nejstarším tureckým lázním ve městě. Lázně jsou nádherně zrekonstuované a nacházejí se, stejně jako hotel, v části Buda.

Relaxovat zde můžete v osmihranném bazénu, který je rozhodně největší atrakcích celých lázní a nachází se přímo pod Tureckým dómem. Tento bazén je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazény. Nechybí zde ani plavecký bazén, vířivky a nespočet saun. Ve všech bazénech je různě teplá termální, léčivá voda.

Jen 150 metrů od hotelu se nachází ještě další termální lázně Lukács, které nabízejí vedle odpočinku v léčivé, termální vodě také řadu léčebných procedur.

Tipy na výlety

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a nejen proto je turisty velice oblíbená.  V Budapešti se nikdy nemůžete nudit - tolik atrakcí a zajímavostí zde je. Vybíráme pro Vás ty nej:

  • Tropicarium- největší mořské akvárium v Evropě 
  • 123 termálních pramenů a nespočet lázní (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Sto let stará budova Parlamentu se 700 místnostmi
  • Plavba lodí po Dunaji
  • Lidový park s planetáriem
  • Královský palác na kopci Várhegy
  • Rybářská bašta
  • Váci utca - nejznámější budapešťská ulice je centrem nákupů

Hotel Császár ***

Frankel Leó u. 35., Budapešť
Maďarsko

+(36) 13 362 640

info@csaszarhotel.hu

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po dohodě s hotelem
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
2800 m
Zastávka
20 m
Aquapark
2800 m