Ubytování v Budapešti v komfortním hotelu Csaszar*** v části Buda blízko nejzajímavějších budapešťských památek a lázní. V ceně ubytování v klimatizovaných pokojích, snídaně a neomezený vstup do bazénů. Navíc možnost varianty se vstupem do lázní.

Hotel Csaszar přímo u centra Budapešti


Hotel Csaszar najdete v části Buda, hned u známého mostu Margaret, Parlamentu, Rybářské bašty a dalších významných budapešťských památek. Pokoje hotelu jsou barevně sladěny a moderně vybaveny, nechybí zde klimatizace a TV.

Součástí hotelu je také Komjádi Sport Centrum, kde si můžete neomezeně užívat relaxu ve třech venkovních bazénech a posezení v baru/společenské místnosti.

Nově zrekonstruované lázně Veli Bej

Budapešť je jedno z mála míst na světě, kde můžete zažít atmosféru tureckých lázní s tradicí sahající do 16. století. Lázně Veli Bej (nebo také lázně Csaszar) patří k nejstarším tureckým lázním ve městě. Lázně jsou nádherně zrekonstuované a nacházejí se, stejně jako hotel, v části Buda.

Relaxovat zde můžete v osmihranném bazénu, který je rozhodně největší atrakcích celých lázní a nachází se přímo pod Tureckým dómem. Tento bazén je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazény. Nechybí zde ani plavecký bazén, vířivky a nespočet saun. Ve všech bazénech je různě teplá termální, léčivá voda.

Jen 150 metrů od hotelu se nachází ještě další termální lázně Lukács, které nabízejí vedle odpočinku v léčivé, termální vodě také řadu léčebných procedur.

Tipy na výlety

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a nejen proto je turisty velice oblíbená.  V Budapešti se nikdy nemůžete nudit - tolik atrakcí a zajímavostí zde je. Vybíráme pro Vás ty nej:

  • Tropicarium- největší mořské akvárium v Evropě 
  • 123 termálních pramenů a nespočet lázní (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Sto let stará budova Parlamentu se 700 místnostmi
  • Plavba lodí po Dunaji
  • Lidový park s planetáriem
  • Královský palác na kopci Várhegy
  • Rybářská bašta
  • Váci utca - nejznámější budapešťská ulice je centrem nákupů

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martina N.)

S pobytem v Budapešti jsme byli velmi spokojeni. Měli jsme trochu obavy z ubytování- v recenzích psali o hluku z ulice, ale měli jsme pokoj směrem k bazénu a tam byl v noci klid. Bazén byl super, ale pokud jsme vstali trochu později, už byl docela plný, protože vněm probíhaly výcviky školních dětí, ale aspoň nás to donutilo vyhrabat se z postele už před osmou a zaplavat si ještě před snídaní...- velmi doporučuji:-)) . Snídaně v hotelu byly slušné- výběr sice omezenější, ale na ty 3 dny co jsme tam byli to stačilo. Personál hotelu byl velmi vstřícný a ochotný a poloha hotelu vynikající- pěšky je to na Margaritin ostrov asi 15 min a každovečerní představení Hudební fontány- něco jako Křižíkova fontána v Praze, ale pro kolemjdoucí veřejnost zdarma- bylo nezapomenutelné...

Skvělé (Maroš M.)

Zodpovedal, izby na fotkách vyzerajú väčšie ako sú v skutočnosti, mierne nám vadil hluk od bazéna skoro ráno (o 5. hod).

Vynikající (Hana K.)

Hotel odpovídá 3 hvězdičkovému hotelu. Personál velice příjemný a ochotný, mluví anglicky a německy, dali nám tipy na dobré restaurace v okolí. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Kousek od hotelu jsou termální lázně Lukasc a nedaleko od hotelu (na druhou stranu) je výborná španělská restaurace.

Vynikající (Mgr. H.)

Hotel situován v centru. Velmi malé pokoje a slabší snídaně. Vše však vynahradí, že je vše kousek a Budapešť je nádherné město.

Skvělé (Marie C.)

Pokoj velmi malý, nebyla tam ani židle. Strava dobrá, akorát žádná zelenina mimo okurky, která ani nebyla každý den. Personál ochotný.

Vynikající (Andrea Tomková T.)

Dobré umístění hotelu blízko centra, dostupnost mnoha památek, popis odpovídá, ochotný personál.

Vynikající (Tereza B.)

S pobytem jsme byli velmi spokojení. Hotel je umístěn přímo v centru, výborná poloha. Příjemnější a ochotnější personál hotelu jsem snad ještě nezažila. Úžasný hotel, určitě doporučuji a ráda se sem ještě vrátím.

Vynikající (Mirka K.)

Budapešť miluji a ta mě nikdy nezklamala. Hotel čistý, odpovídající popisu, personál milý a ochotný. Snídaně byly docela skromné, např. zelenina, rajče v plné sezóně nebo ovoce například meloun bohužel nebyl. Co mě docela zklamalo je, že v sezóně (v červenci, kdy teploty dosahovaly 36 stupňů) měly zavřené oba venkovní bazény v areálu hotelu. Napuštěné byly, ale právě prováděli úpravu okolí bazénů. Proč né dříve např. v květnu? Doprava a spojení s centrem bylo dobré bez problémů​. Jinak celkově se mi tam líbilo a určitě doporučuji.

Vynikající (Blažena Z.)

Boli sme veľmi spokojní s prostredím hotela, hlavne s bazénom s vyhrievanou vodou. V cene kupónu sme mali raňajky, ktoré svojou rozmanitou ponukou vyhovovali. Navštívili sme v blízkosti hotela kúpele s množstvom bazénov s rôznou teplotou termálnej vody.

Vynikající (Imrich P.)

Hotel je dobre situovany. V podstate sme vyuzivali hotel iba na noclah a ranajky. Zamestnanci hotela boli velmi mili a usluzni. Jedina poznamka - k hotelu premáva nie autobus ale elektricka (c. 17 a c. 19).