Ubytování v Budapešti v komfortním hotelu Csaszar*** v části Buda blízko nejzajímavějších budapešťských památek a lázní. V ceně ubytování v klimatizovaných pokojích, snídaně a neomezený vstup do bazénů.

Hotel Csaszar přímo u centra Budapešti

Hotel Csaszar najdete v části Buda, hned u známého mostu Margaret, Parlamentu, Rybářské bašty a dalších významných budapešťských památek. Pokoje hotelu jsou barevně sladěny a moderně vybaveny, nechybí zde klimatizace a TV.

Součástí hotelu je také Komjádi Sport Centrum, kde si můžete neomezeně užívat relaxu ve třech venkovních bazénech a posezení v baru/společenské místnosti.

Jen 150 metrů od hotelu se nachází termální lázně Lukács, které nabízejí vedle odpočinku v léčivé, termální vodě také řadu léčebných procedur.

Tipy na výlety

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a nejen proto je turisty velice oblíbená.  V Budapešti se nikdy nemůžete nudit - tolik atrakcí a zajímavostí zde je. Vybíráme pro Vás ty nej:

  • Tropicarium- největší mořské akvárium v Evropě 
  • 123 termálních pramenů a nespočet lázní (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Sto let stará budova Parlamentu se 700 místnostmi
  • Plavba lodí po Dunaji
  • Lidový park s planetáriem
  • Královský palác na kopci Várhegy
  • Rybářská bašta
  • Váci utca - nejznámější budapešťská ulice je centrem nákupů

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Irena J.)

Hotel odpovídal lepší ubytovně. Historická budova se skromným vybavením. Celkově čistý s velmi milým personálem. Co však musíme vypíchnout je jeho strategické místo blízko centra. Skvělá dostupnost. Doporučuji všem, kteří jedou do Budapešti za památkami a chtějí ušetřit za ubytování.

Vynikající (Mária H.)

Boli sme spokojní s ubytovaním, izba bola veľká, bolo teplo, dostatok teplej vody, vybavenie izby super, poriadok, čistota. Raňajky boli dostatočné, sortiment dobrý, ako sme zvyknutý. Upratovanie dobré, wellness sme nevyužívali, nakoľko bol december a sme sa zamerali hlavne na Vianočné trhy. Jedine električky v noci budia, ale dá sa to vydržať. Aj služby na recepcii boli vyhovujúce, personál veľmi ochotný. Celý personál hotela hodnotím kladne, bol ústretový a nemali sme žiadne problémy. Jedine parkovanie by mohlo byť nejako doriešené, že by sa vyplatilo na recepcii ale poradili sme si.

Vynikající (Ivo F.)

Hotel je v prostředí tréninkového plaveckého centra a recepce mluví pouze maďarsky a anglicky. Příjemná je poloha na straně Budy asi 10 minut tramvají od nádraží Nyugati 6,30 hodin z Prahy. Městská doprava pro osoby starší 65 let je v Budapešti zdarma. Státní a městská muzea od 70 let rovněž. V okolí jsou staré turecké lázně Veli Bej.

Vynikající (Alena L.)

S pobytem v Budapešti jsme byli velice spokojeni. Hlavně vyšlo počasí, prohlídli jsme si všechny památky a zajímavosti tohoto města.

Skvělé (Dagmar H.)

S pobytem jsem byli spokojeni - na obrázku sice hotel vypadal lépe než ve skutečnosti, ale uvnitř bylo vše čisté a odpovídalo popisu.

Vynikající (Marina K.)

Hotel je jednoduchý, ale čisto a ochotný personál. Poradili a na mapě nám ukázali, kam jít, resp. spojení hrom. dopravou na největší zajímavosti v Budapešti.

Skvělé (Juraj S.)

Prakticky to bolo v centre mesta a za tú cenu bolo primerané. Všetko prebehlo bezproblémovo a k spokojnosti.

Vynikající (Stanislava M.)

Hotel bez připomínek, doporučení - využít polední menu v restauracích se skvělou maďarskou kuchyní.

Skvělé (Petra P.)

Hotel odpovídal popisu, čistý, perfektně uklizeno, téměř v centru, personál vstřícný, ochotný.

Vynikající (Pavel J.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. snídaně byly pestré. Hotel má dobrou polohu a plně nám vyhovoval.