Pobyt pro dva v krásném hotelu Bobbio*** v luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti se snídaní a volným využitím sauny. Romantika a relax ve městě na Dunaji nabitém zajímavostmi.

Letní romantika ve městě na Dunaji

Hotel Bobbio*** najdete v klidné a luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti. V komfortně vybavených pokojích (vlastní sociální zařízení, TV, minibar) panuje příjemný chládek, což oceníte zvlášť v létě. Stejně tak přijde vhod posezení v nádherné zimní zahradě s výhledem do okolní přírody. Od hotelu se snadno dostanete přímo do centra města. Součástí hotelu je i sauna, jejiž užívání máte v ceně.

Co rozhodně vidět v Budapešti?

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a nikdy se zde nemůžete nudit - tolik atrakcí a zajímavostí zde je. Vybíráme pro Vás ty nej:

  • Tropicarium- největší mořské akvárium v Evropě 
  • 123 termálních pramenů a nespočet lázní (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Sto let stará budova Parlamentu se 700 místnostmi - 3. největší v Evropě
  • Plavba lodí po Dunaji
  • Lidový park s planetáriem
  • Královský palác na kopci Várhegy
  • Rybářská bašta
  • Váci utca - nejznámější budapešťská ulice je centrem nákupů

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela C.)

Pobyt splnil naprosto očekávání dle popisů v prezentaci. Poskytovatel reagoval rychle a byl ochoten pomoci.

Vynikající (Jiří H.)

S hotelem Bobbio jsme byli maximálně spokojeni. Příjemný personál. Klidná čtvrť. Dobrá dostupnost autobusem. Pokoj byl menší, ale dostačoval.

Vynikající (Dagmar N.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, obsluha příjemná, jídlo vyhovující a dostatek. Jen trochu více čistoty na pokojích. V ceně není zahrnuta sauna, je za poplatek 7 Eur za 30 min. Všem doporučuji, Budapešť je nádherná, senioři mají MHD zdarma a není problém s přepravou po městě. Zdravím Nováková.

Skvělé (Hana J.)

S pobytem jsme byly spokojeni čistota, snídaně, pěkný hotel. Ale dostupnost do centra moc nebyla. Hotel se nachází celkem daleko.

Vynikající (Jaroslav H.)

Vše odpovídalo očekávání, personál hotelu ochotný, do centra doporučujeme užívat MHD.

Skvělé (Jiří K.)

Pobyt jsem obdržel od svého bratra k mému životnímu jubileu a tak jsme s partnerkou odjeli do Budapešti.Hotel na dobré úrovní,jen díky velkým momentálním teplotám a nepřítomnosti klimatizace na pokoji nesnesitelné teplo i přes noc.Na poukazu byl uváděn voucher do lázní Lukas ale my to dostali do lázní Szechény a bylo to možná dobře,jelikož jsme se jeli podívat k lázním Lukas a byly zvenčí zanedbané a neudržované.Celkový pobyt se nám líbil a neměli jsme sebemenší problém,jen ta jazyková bariera ta nás trochu trápila ale to byl problem na naši straně.Budapešť pěkné město můžu doporučit. S pozdravem Oldřich Kozel.

Skvělé (Eva ?.)

celkově s pobytem spokojeni, až na vrzající postele a postarší sociální zařízení

Skvělé (Nela G.)

Spokojenost, vše co bylo nabídnuto, bylo splněno :) Hotel příjemný, takový rodinný :)

Skvělé (Helena D.)

Boli dme spokojny az nato ze sme mali mat dva listky do kupelov a dali nam len jeden. a ešte ktomu recepna bola arogantna.Ale inac všetko bolo super.

Vynikající (Beáta S.)

Personál velmi ochotný, milý. Prostředí hotelu přesně odpovídalo popisu. Zimní zahrada vybízí k posezení!