Ubytujte se v Hotelu Panorama *** v Lido di Jesolo, italském letovisku blízko Benátek. Užijete si hotelovou pláž jen 200 m od hotelu i snídaně formou bufetu. V ceně balíčku je také půjčení kol a ve městě najdete zábavní parky či akvárium.

O ubytování

Hotel Panorama *** se nachází v oblíbeném letovisku Lido di Jesolo ve vzdálenosti pouze 20 m od moře. 15 km dlouhá písečná pláž je tvořena velmi jemným pískem a je vyhlášená svým pozvolným a bezpečným vstupem do moře. Součástí hotelu je soukromá pláž s lehátky slunečníky pro hosty. Díky své značné rozloze uspokojí Lido di Jesolo bez rozdílu rodiny s dětmi, mladé vyznavače rušné zábavy i hledače poklidnějších zákoutí. Podél letoviska vede nádherná promenáda s obchůdky, restauracemi a kavárnami. O zábavu během pobytu rozhodně nuda nebude. V blízkosti hotelu najdete aquapark (8 km) , lunapark Jesolandia (1 km), akvárium se žraločí expozicí (1,5 km) či zoologickou zahradu (1 km). Během návštěvy této části Itálie na severním pobřeží Jadranu byste rozhodně měli navštívit úchvatné Benátky (50 km) - světoznámé město na laguně s typickými kanály, mosty a náměstími. Město Padova (90 km) zase nabízí spoustu středověkých památek. Zajímavé je i ostrovní město Chioggia (90 km) s velmi bohatou historií, malebnými úzkými uličkami a kanály připomínajícími Benátky.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji balkonem. Každý pokoj je vybaven klimatizací, WiFi připojením, televizí, trezorem a telefonem. Součástí je také vlastní koupelna se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si v příjemné hotelové restauraci s terasou vychutnáte bohatou snídani ve formě bufetu. Ranní bufet zahrnuje pestrou nabídku mezinárodních pokrmů, čerstvého pečiva, nápojů, ovoce a mnoho dalšího.

Hotel Panorama *** (Lido di Jesolo)

Via Bafile 343 20° acc. al mare , Lido di Jesolo
Itálie

+390 421 370 145

info@hotelpanorama-jesolo.it

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 4 €/den
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 6 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 m
Vzdálenost od moře
0,2 km
Zastávka
0,3 km