Recenze a hodnocení: Dom Wczasowo Rekreacyjny Zgoda (Polské Krkonoše)

3,6/5
(Celkem 12 hodnocení)Dobré
Karpacz, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,6/5

Personál

4

Interiér hotelu

3,1

Lokalita hotelu

4,1

Strava

4,1

Služby hotelu

3,1
5/5  
(Martina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 4. 2024
doporučuji je tam nádherně
3/5  
(Lucie M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2023
Neměli jsme žádný problém, ale hotel už opravdu není v dobrém stavu, vypadá hodně opotřebovaně. Jídlo bylo průměrné, ale za tu cenu nelze čekat zázraky.
2/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2023
Průměrný hotel, bohužel z postelí velmi bolí záda. Díry na zácloně nedělají dobrý dojem. Jinak čisto, teplo... Wellness bohužel jen 16-19 (večeře jsou 17-19), kdy se do vířivky vejdou max. 3 osoby, takže problém se tam dostat. Určitě by měl být k dispozici alespoň od 14.hod. Super je, že pejsek není problém. Paní recepční moc milá a ochotná. ((-:
3/5  
(Nikola P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2023
Exteriér hotelu dýchal starší atmosférou, personál byl v pořádku. Interiér hotelu by zasloužil trochu víc péče a topení jim nic moc neříká, v pokoji bylo chladno. Sauna a vířivka byly ok, jen trochu jiné očekávání. Strava byla super, na tu si nemůžeme stěžovat. Hotel jako výchozí bod na výlety byl v pořádku, vše v dosahu.
5/5  
(Božena J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2023
Vše super, snídaně luxusní, večeře dobré, výběr ze 2 jídel, K večeři není žádné pití, ve džbánku pouze šťáva, požádala jsem o čistou vodu, ochotně přinesena. K snídani k pití "pouze" čaj a káva z konvice, opět jsem požádala o vodu. Za cenu, co jsme zaplatili al hodnotím jako nadstandard (pokoj měl 2 místnosti, koupelna prostorná). Hotel je v rekonstrukci, ale nijak nás nerušilo.
2/5  
(Michal G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 11. 2022
Personál ochotný, snidaně super, večeře podávaná bez možnosti výběru a ani jsme nevěděli co bude, porce velké, ale ne moc chutné. Sauna vířivka … max pro dvě osoby, hotel byl v podstatě prázdný, takže to bylo komfortní… Ovšem pokud by byl hotel plně obsazen klientama se zájmem o tuto službu, tak si to nedokážu představit. Dostali jsme pokoj č. 214 … malinký, ale čistý, s balkonkem a výhledem na hory, to bylo fajn, ale co byla naprostá katastrofa, tak malinká dvoupostel s absolutně proleželou matrací, takže jsem si odvezla pěkně zablokovaný záda. Postel opravdu hrůza.
3/5  
(Světlana T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 11. 2022
Prostředí bylo trochu zanedbané, chtělo by to více péče. Strava chutná, úměrná k ceně. Wellness pro 2 osoby bez rezervace, kdo dříve příjde. Co bylo hrozné byla postel 140cm pro dva velké lidi, matrace proleželá, nedalo se spát!
4/5  
(Sandra G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2022
Začnu mínusy zanešené koberce a slabé wifi na pokoji. Jídlo hlavně snídaně vynikající. Wellness dostatučující k velikosti hotelu. Hotel je super jako výchozí bod na výlety.
4/5  
(Šárka F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2022
Příjezd ve večerních hodinách není moc prakticky.Hotek není světelné označen,parkoviště už vůbec U dveří chybí zvonek.Musi se telefonovat
3/5  
(Václava H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 11. 2021
Celkový výborný dojem zkazilo pouze zklamání z nefunkčního wellnesu, se kterým jsme počítali.
5/5  
(Karla K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2020
Bez výtek. Super. Mohu jen doporučit.
4/5  
(Alena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2020
Personál ochotný, jídlo dobré, starší hotel. Okolí úžasné, spousta možnosti vyžití.

Právě v prodeji pro Dom Wczasowo Rekreacyjny Zgoda

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet