• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domáci mazlíček za poplatek 50 PLN/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Daleko od shonu a hluku každodenního života a stresů, v obklopení přírody se nachází majestátní Zámek Kliczków, jeden z největších zámeckých komplexů v Polsku. A u jeho zámeckých zahrad najdete přesně to, co hledáte - stylové a klidné ubytování na historickém Knížecím statku.

Kromě pohádkového prostředí vás v každém pokoji čeká vlastní koupelna se sprchovým koutem, ale i TV/SAT a internetové připojení. Na polopenzi si pochutnáte v hotelové restauraci, kde si užijete pokrmy polské i mezinárodní kuchyně. Za příplatek lze využít kryté zázemí s grilem.

Během dne můžete relaxovat v zahradě nebo si užít pěší túry nebo cyklovýlety po okolí, které je pro ně jako stvořené. Pro fanoušky jízdy na koni jsou v areálu k dispozici také knížecí stáje a možné projížďky.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdenka P.)

Čtyřdenní pobyt od 25.3. -28.3.2018 na Knížecím statku u zámku Kliczkov s dvěma malými dětmi se nám velice vydařil. Věděli jsme, do čeho jdeme, protože jsme tento pobyt absolvovali v měsíci lednu 2018, s jedním dítětem. Ihned po příjezdu domů jsme se rozhodli pobyt zopakovat. I tentokrát jsme byli spokojeni se všemi službami a pobyt můžeme každopádně doporučit. I v tomto období jsme si s dětmi pobyt užili. Možností je spousta, od bazénu, sauny, procházek v parku, ping pongu, kulečníku, dětské herny... Doporučujeme vycházky do okolních lesů, a hlavně k řece Kwisa, kde řádí bobr. My jsme tentokrát dokonce jednoho u hráze přehrady viděli. Výlet do pěkného města Boleslawiec určitě stojí za to. Zajímavý je viadukt, všude po města keramika, a hlavně Termy Boleslawiec, kde se nám vyřádily malé děti. U statku mají děti možnost projet se na koni, i toho jsme využili. Prostředí u statku je v teplejších měsících než byl letošní březen vhodné k posezení venku.

Vynikající (Lucie D.)

Ubytování i jídlo bylo skvělé. Nic nám nechybělo.

Vynikající (Zdenka P.)

Čtyřdenní pobyt na Knížecím statku u zámku Kliczkow v období na začátku ledna předčil naše očekávání. Nebyl to náš první pobyt v Polsku, vždy jsme byli spokojeni, ale Kliczkow je skutečně jednička. Skvělý relax, možnost využití bazénu i sauny kdykoliv během dne, vynikající kuchyně, ochotný personál, moderní ubytování se sociálkou, ledničkou, bezproblémovou WIFI, parkováním. Krásný zrenovovaný zámek s bohatou historií, parkem, komnatami s původním vybavením a moderním wellness. Doporučuji návštěvu historického města Boleslawiec, kde jsou též malé TERMY, bazény, vířivky. Kvůli atrakcím pro děti jsme navštívili poslední den asi 70 km vzdálené TERMY Czieplice u Jelenie Gory. V okolí Kliczkowa je možné vyrazit též na procházky, šlo by to i na kole. Podél řeky Kwisy směrem k přehradě jsme narazili na řádění bobrů, viděli labutě, kachny. Maximální spokojenost s pobytem, a proto si jej ještě jednou zopakujeme.