Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Zamek Kliczkow - Folwark Książęcy

5/5
(Celkem 3 hodnocení)Vynikající
Osiecznica, Polsko (Zobrazit mapu)

Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Zamek Kliczkow - Folwark Książęcy

Zamek Kliczkow - Folwark Książęcy

Kliczków 15-21D, Osiecznica
Polsko

Provozuje společnost:
Zámek Kliczkow IČ: 231170921


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

5/5 (Zdenka P.) (Česko - Česko)

Čtyřdenní pobyt od 25.3. -28.3.2018 na Knížecím statku u zámku Kliczkov s dvěma malými dětmi se nám velice vydařil. Věděli jsme, do čeho jdeme, protože jsme tento pobyt absolvovali v měsíci lednu 2018, s jedním dítětem. Ihned po příjezdu domů jsme se rozhodli pobyt zopakovat. I tentokrát jsme byli spokojeni se všemi službami a pobyt můžeme každopádně doporučit. I v tomto období jsme si s dětmi pobyt užili. Možností je spousta, od bazénu, sauny, procházek v parku, ping pongu, kulečníku, dětské herny... Doporučujeme vycházky do okolních lesů, a hlavně k řece Kwisa, kde řádí bobr. My jsme tentokrát dokonce jednoho u hráze přehrady viděli. Výlet do pěkného města Boleslawiec určitě stojí za to. Zajímavý je viadukt, všude po města keramika, a hlavně Termy Boleslawiec, kde se nám vyřádily malé děti. U statku mají děti možnost projet se na koni, i toho jsme využili. Prostředí u statku je v teplejších měsících než byl letošní březen vhodné k posezení venku.

5/5 (Lucie D.) (Česko - Česko)

Ubytování i jídlo bylo skvělé. Nic nám nechybělo.

5/5 (Zdenka P.) (Česko - Česko)

Čtyřdenní pobyt na Knížecím statku u zámku Kliczkow v období na začátku ledna předčil naše očekávání. Nebyl to náš první pobyt v Polsku, vždy jsme byli spokojeni, ale Kliczkow je skutečně jednička. Skvělý relax, možnost využití bazénu i sauny kdykoliv během dne, vynikající kuchyně, ochotný personál, moderní ubytování se sociálkou, ledničkou, bezproblémovou WIFI, parkováním. Krásný zrenovovaný zámek s bohatou historií, parkem, komnatami s původním vybavením a moderním wellness. Doporučuji návštěvu historického města Boleslawiec, kde jsou též malé TERMY, bazény, vířivky. Kvůli atrakcím pro děti jsme navštívili poslední den asi 70 km vzdálené TERMY Czieplice u Jelenie Gory. V okolí Kliczkowa je možné vyrazit též na procházky, šlo by to i na kole. Podél řeky Kwisy směrem k přehradě jsme narazili na řádění bobrů, viděli labutě, kachny. Maximální spokojenost s pobytem, a proto si jej ještě jednou zopakujeme.

5   Vynikající 3 hodnocení