• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domáci mazlíček za poplatek 50 PLN/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Čtyřhvězdičkové ubytování v královských komnatách

Daleko od shonu a hluku každodenního života a stresů, v obklopení přírody se nachází majestátní Zámek Kliczków ****. Kompletně zrenovovaná budova je kombinací dobových prvků, historické atmosféry a moderního zázemí. Jde o největší zámecký hotel svého druhu v Polsku.


Zámek je oblíbený pro servis, nádherné prostory i vysokou kvalitu služeb. Na portále Booking má toto ubytování velmi dobré hodnocení 8,3 z 10.


Pokoje jsou vybaveny novým stylizovaným nábytkem, který navozuje výjimečnou dobovou atmosféru. Každý má vlastní koupelnu a samozřejmostí je i bezplatné připojení k WiFi.

Projížďky na koních i wellness hýčkání

V tomto krásném prostředí si můžete užít pěší túry, houbaření a jízdu na koni nebo si půjčte jízdní kolo. Okolí je jako stvořené na projížďky.

Ve SPA centru se můžete nechat rozmazlovat na některé z procedur, stačí si jen vybrat, zda máte zájem o regenerační, zkrášlující nebo spíše o celkové omlazení těla. Kdykoli se pak můžete ponořit do bazénu nebo dát odpočinout svým svalům v sauně.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Šárka S.)

Krásné ubytování, výborné jídlo, bazén, samotný zámek a park u zámku. Jen matrace v postelích poměrně dost měkké, špatně se spalo. Doporučujeme ale jen na kratší pobyt. V okolí toho není moc k vidění. Nedaleko opravdu velmi pěkné město Boleslawiec, dvě muzea keramiky.

Vynikající (Hana M.)

Se službami hotelu jsme byli moc spokojeni. Pohodlný prostorný pokoj, jídelna v krásném zámeckém prostředí. Široký výběr jídel výborné kvality. Krásný teplý bazén, který jsme měli většinou skoro pro sebe.

Vynikající (Dagmar M.)

Pokud by byla na pokoji lednička a české TV programy, které hotel nabízel, tak jsme spokojeni, bazén super, komunikace na recepci pouze polština.