Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Město a lázně Celldömölk

Klidné lázeňské městečko Celldömölk objevíte v severozápadní maďarské župě Vas nedaleko vyhaslé sopky Ság-Hegy. Celldömölk je vyhledávaný především kvůli známým vulkanickým lázním, nicméně i centrum města stojí za prohlídku. Najdete tu několik památek, jako například Benediktinský klášter nebo ruiny opatského kostela. Navštivte zde také pravidelné bujaré trhy nebo ochutnejte víno ze sopečných vinic.

Lázně se nacházejí asi 1,5 km od centra města. Rozprostírají na ploše 1 600 m² v překrásném prostředí údolí Sághegy. Potěší vás zde až 8 bazénů včetně různorodých atrakcí. Vulkanická léčivá voda se doporučuje především pro zmírnění bolestí pohybového ústrojí.

Na co se můžete v Celldömölku těšit?

  • bazénový svět s celoročním provozem – krytý šestidráhový bazén, krytý výukový bazén (32 °C), venkovní léčebný bazén (32 – 34 °C), termální bazén (35- 36 °C)
  • bazény se sezónním provozem – dětský bazén se skluzavkou, baby bazén, venkovní zážitkový bazén se spoustou atrakcí
  • doplňkové služby – sauny, masáže, kosmetický salon, venkovní sportovní hřiště a restaurace

V okolí lázní najdete samozřejmě i spoustu wellness hotelů, díky kterým do budete mít k léčivé vodě jen pár kroků. Užijete si také malebné okolí a možnosti výletů, například k Balatonu nebo Sárváru.

Zobrazit mapu