Recenze a hodnocení: Wellness Hotel Hluboký Dvůr ***+ (Severní Morava)

4,2/5
(Celkem 20 hodnocení)Skvělé
Hlubočky, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,2/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,3

Lokalita hotelu

4,7

Strava

4,7

Služby hotelu

4,5
4/5  
(David C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2022
Prostředí hotelu krásné, ticho a klid, personál na 1, ochotný, vždy usměvavý. Celkově jsme byli s pobytem spokojeni, až na dvě věci. V 1. i 2. patře mají na pokoji minibar, ale my měli pokoj ve 3.patre a tam na pokoji nebyl. Ve voucheru píšou neomezené využití venkovního bazénu, ale ten tam není. Pouze v rámci wellness byl venkovní ochlazovací bazének. Celkově se nám pobyt líbil a možná bychom se sem ještě někdy vrátili...
5/5  
(Irena I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2022
Pobyt v hotelu byl úžasný, krásné prostředí, sportovní vyžití, projížďka na koních. Hotel byl hezký, vše čisté, personál usměvavý a jídlo výborné. Určitě se někdy vrátíme
5/5  
(Vratislav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2021
S pobytem jsme byli velice spokojeni.
5/5  
(Miroslav D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2021
Vše moc pěkný.
5/5  
(Ivan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2021
S relaxačním pobytem na 4 dny (3 noci) ke koci září 2021 jsme byli velmi spokojeni. Hotel je v krásné přírodě na hranici vojenského újezdu Libavá. Tím je částečně omezena možnost výletů po okolí, to nám ale nevadilo. Dá se jet vlakem dál do údolí (Domašov či Moravský Beroun) a zpátky na kolech nebo pěšky prakticky trvale z kopce dolů. Do Olomouce je to kousek a stojí za prohlídku. V místě je krásné dětské hřiště s umělými potůčky, stavidly, vodním mlýnkem, živými zvířátky ==> pro děti paráda, minigolf, bobová dráha, tenisový kurt, venkovní pingpongový stůl. Hotel je před cca 7 lety krásně zrekonstruován a dobře udržován, vše fungovalo a nikde nebyly omlácené rohy či skříně, vypadávající panty apod. V hotelu je krásné wellness (4 různé sauny, ochlazovací bazének, venkovní bazén, "whirpoolka"), které jsme si hodně užili. Co bych chtěl vyzdvihnout, je velmi ochotný a vstřícný personál hotelu počínaje paní recepční a konče obsluhou restaurace. O cokoliv jsme požádali (dřívější snídaně či dřívější večeře z důvodu termínu jiných aktivit), mimořádný vstup do wellness v zavírací den (neděle), nám bylo ochotně vyhověno a v hotelu jsme se cítili velmi příjemně. Nepamatuji se, zda jsem něco podobného již zažil. Jediné co nás před objednáním pobytu poměrně zarazilo, byl pohled na Street View okolí, kde je vidět ruina stále fungujícího vlakového nádraží. Je sice příšerné, ale je to pouze ruina nádražní budovy, jinak je okolí "kultivované" a chápu, že s tím majitel hotelu není schopný nic udělat. Nenechte se tím zviklat, pobyt zde opravdu stojí za to.
4/5  
(Petr F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2021
Byli jsme moc spokojení.
5/5  
(Blanka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Prostředí hotelu, strava i čistota hotelu byla na vysoké úrovni. V restauraci byla bezchybná obsluha (velice šikovný p. vrchní ). Jedinou výtku máme k nefunkční vířivce.
5/5  
(Jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2020
Hotel odpovídal popisu, pokoj jsme měli moc pěkný. Vše co jsme měli na kupónu jsme dostali. V hotelu vaří výborně a personál se snažil nám ve všem vyjít vstříc. Wellness bylo čisté a útulné. Jen minigolf potřebuje menší opravu a chybí venkovní bazén, když je horko není se kde ochladit. Jsou zde pěkné procházky a široké vyžití pro děti.
4/5  
(Radek P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2020
Sauna super, strava super.
4/5  
(Eduard R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 2. 2020
vše odpovídalo nabídce
4/5  
(Dobromil S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 12. 2019
Ano , vše v pořádku
3/5  
(Miloslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2019
Vše jsme neobdrzeli
4/5  
(Roman Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2019
Pobyt parádní, ovšem slibovaný vstup do venkovního bazénu žádný, prostě bazén není.
5/5  
(Radka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2019
Se vším jsme byli spokojeni!
5/5  
(Jiří H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2019
Vše bylo OK, byli jsme spokojeni.
2/5  
(Božena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2019
Bohužel jsme nebyly s pobytem spokojení. Deklarované neomezené wellness pro nás, jako pro rodinu se dvěma malými dětmi, bylo tabu. Wellness bylo pouze pro osoby starší 10 let a také neomezené využití bazénu (mimochodem právě kvůli němu jsme si pobyt vybrali), pouze jako součást wellness, nikoli zvlášť. Což bylo první zklamání. Po příchodu na pokoj jsme zjistili, že chybí lednice, konvice na čaj a kávu a u večeře jsme narazili na opilého číšníka! Navíc jsme na ni čekali 20 minut a kdyby se manžel neozval, tak asi čekáme doteď:-(. Těšila jsem se na snídaně bufetovým způsobem - opět zklamání. První den kromě talířků a jiného nádobí, ubrousků atd., mě osobně chyběly sýry a šunka. Na stole bylo špinavé prostírání. Dětský koutek - dobře vybavený, ale - úplně mimo restauraci, schovaný za recepcí - no kroutila jsem nad tím hlavou...:-(. Hotel samotný je na druhou stranu hezky upravený, s pěkným okolím a výhodou je blízkost sportovního areálu s bobovou dráhou a trampolínami, dětským hřištěm a vodním světem. Vyzdvihnout bych chtěla práci paní recepční - vždy milá a ochotná pomoci.
3/5  
(Viera D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2019
Hotel láká na neomezené využití wellness. Provoz wellness od 14:00 - 21:00, s nepřipravenými saunami není neomezené využívání. Jednalo se o relaxační pobyt, bohužel se zrovna na našem pobytu z pátku na sobotu ubytovala taky skupina, která se skutečně celou noc bavila před i za hotelem a jejich příchod v 4 ráno do pokojů byl taky mimořádně hlučný. Personál tuto skupinu asi nezvládl. Přes to všechno příroda, okolí a přístup personálu, jakož i vybaveni pokojů a prostor hotelu jsou skvělé. Chtělo by to dokončit terasu a umožnit taky její využívání.
2/5  
(Lenka C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2019
Wellness od 16 do 20 hod nepovažuji za neomezený!! Připravenost a doplňování snídaňového bufetu byla naprosto nedostatečná. Naštěstí alespoň personál byl příjemný.
5/5  
(Radka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2019
Velice spokojeni, vše odpovídalo popisu, pěkné wellness, výborné jídlo, velice ochotný personál.

Ověřeno Travelkingem

“Krásný hotel umístěný v horské přírodě. Pokoje jsou moderní a hezky zařízené. Personál byl velice příjemný a ochotný, s hosty si rádi popovídají. V restauraci skvěle vaří. Přímo v hotelu je také wellness s vířivkou a 4 saunami. Navíc zde mají úžasné akvárium s různými druhy chovných ryb, které je s wellness propojeno, takže je můžete během relaxace pozorovat. Pobyt moc doporučuji každému, kdo chce nabrat síly, nebo si užít krásnou okolní přírodu.”

Aneta Kotrlová - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno: Září 2021

Právě v prodeji pro Wellness Hotel Hluboký Dvůr ***+

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet