Recenze a hodnocení: Vinárna u Tesařů (Slovácko)

3,8/5
(Celkem 13 hodnocení)Dobré
Nedakonice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Jan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 1. 2020
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Pokoj přiměřený (pouze drobné nedostatky, které by se daly odstranit lepší údržbou). Obsluha příjemná, jídlo kvalitní. Bylo by vhodné však umožnit větší časový prostor na stravování (např. snídaně v den odjezdu byla až v 9 hodin.
5/5  
(Ivana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2019
Ubytování čisté, strava výborná, personál kamarádský.
4/5  
(Miroslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2019
Ok, jen pronajimatel vinárny měl ještě jiné aktivity, tak jsme byli trochu omezeni na večeře. Jinak dobrý.
4/5  
(Nada D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2019
Ubytování, vstřícnost personálu, strava na velmi dobré úrovni. Chybí pokrytí wifi, chybí "něco" na odložení hygienických potřeb v koupelně. Přes tyto malé nedostatky DOPORUČUJEME !!!
4/5  
(Karel V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2019
Personál velmi ochotný, strava dobrá. Pokoj jsme měli směrem k silnici, kde celou noc jezdily kamiony a bez otevřeného okna se v těch vedrech nedalo spát. Obdrželi jsme vše, co bylo prezentováno na voucheru.
4/5  
(Anna Heczková H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2019
těšíme se na pobyt
4/5  
(Šarka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2019
ano
3/5  
(Ludmila Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2019
Strava nebyla dobrá, na večeři byl vepřový steak ohřívaný od oběda, který byl vysušený a tvrdý. Bramborová omáčka byl nechutný blaf. Personál neochotný.
1/5  
(Štěpán H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2019
Prostředí bylo velmi pěkné a všude bylo čisto. Určitým překvapením byla pro nás úroveň stravování. Snídaně: 1. den - 2 druhy salámu, 1 druh sýra, 2. den - míchaná vajíčka, bábovka, 3. den - párek. okoralá bábovka. Večeře- restaurace vařila, každý den polední menu a jedno z poledních menu bylo na večeři, což je v rozporu se zákony. Neomezená konzumace vína od 20 do 23 hod sestávala z toho, že jsme s manželkou obdrželi 1 litr bílého vína po večeři s tím, že jsme jediní a neomezená konzumace bude až v pátek a pro nás tam přece nebude personál až do 23 hodin. Mne jako hosta nemusí zajímat přání personálu, že chce jít domů. V tom případě mělo být ve voucheru uvedeno, že neomezená konzumace bude pouze v případě, většího počtu hostů a podle toho stanovit i cenu. Domnívám se. že částka zaplacená za pobyt na 4 dny/3 noci neodpovídá skutečné úrovni a to nechci kritizovat ani úroveň ubytování. Je opravdu škoda, že takové pěkné místo má tak špatnou úroveň služeb a proto je v žádném případě nikomu nedoporučím a to není jen můj názor. Zřejmě jste penzion U Tesařů osobně nenavštívili, protože jinak byste museli upozornit majitele, že je nepřípustné podávat večer jídlo uvařené nejpozději v 10,30 hod. Doufám, že pokud využijeme s manželkou opět Vašich služeb budeme na tom lépe než v tomto případě.
2/5  
(Jiří E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2019
Prostředí pěkné, strava špatná. Bylo psáno večeře výběrem z menu. Nebyl výběr, naservírovali jídlo evidentně co zbylo z oběda, třeba oschlé těstoviny k tomu kousky jater a omáčka od oběda a nové udělané vepřové, ale tvrdé. Snídaně třeba jen párek a rohlík a čaj, jiný výběr nebyl. Už bych tam nejel.
5/5  
(Josef S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 5. 2019
Vše bylo vyplněno na 100%. Personál velmi ochotný. Doporučuji.
4/5  
(Mirka Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2019
Prostredie bolo nádherné. Strava veľmi dobrá ale pre chlapa trošku malo. Personál veľmi milý. Jediný nedostatok- trochu špinavá zem a policky a na izbe nebol TV.
5/5  
(Alena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2019
Vše bylo podle popisu. Personál příjemný, jídlo výborné.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet