Vila u Varhanáře ***

Vila u Varhanáře ***

Barborská 11, Kutná Hora
Česká republika

Provozuje společnost:
Pocket city s.r.o. IČ: 08415790


+420 777 729 759

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma na ulici cca 100 m od hotelu

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Kolárna
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Zastávka
0,4 km

O ubytování

Vila U Varhanáře ***, původně secesní vila varhanářského rodu, se může pyšnit výjimečně dobrou polohou přímo v centru Kutné Hory. Chrám sv. Barbory, jedna z nejvýznamnějších kutnohorských památek, zapsaná na seznamu UNESCO je nejen v dochozí vzdálenosti (330 m), ale i krásně viditelná přímo z pokojových oken. U dalších významných míst jste z Vily taktéž za pár chvil, např. u kostela sv. Jana Nepomuckého (350 m), Dačického domu (380 m) nebo kostela sv. Jakuba (650 m).

Nové poznatky a dojmy načerpáte při prohlídce Českého muzea stříbra (89 m) nebo Galerie Středočeského kraje (91 m), perličkou pro filmové nadšence je potom Aliens vs Predators Museum (550 m) s expozicí věnovanou postavám z nejoblíbenějších sci-fi trháků. V okolí Kutné hory vede také množství turistických tras různé náročnosti pro pěší i cyklistické výlety. Mezi oblíbené turistické cíle patří zřícenina hradu Sion (9,3 km), zámek Kačina (7,5 km) nebo skály u Malešova (6 km), které jsou rájem pro horolezce. Nevynechejte ani návštěvu Kostnice v Sedlci (2,7 km).

Kde budete spát?

Ve Vile U Varhanáře *** budete ubytováni v jednom z 10 útulných pokojů. Ve každém z nich najdete TV se satelitem, WiFi internet zdarma, rychlovarnou konvici, stůl, šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si můžete pochutnat na české i mezinárodní kuchyni. Zároveň máte možnost posedět v café baru s velkou terasou s výhledem. Na čepu je vždy Zlatá 12 nebo Stříbrná 11 z Měšťanského pivovaru Kutná Hora.