Recenze a hodnocení: Sporthotel Tichá Orlice *** (Orlické hory)

4/5
(Celkem 28 hodnocení)Skvělé
Ústí nad Orlicí, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

3,4

Lokalita hotelu

4,3

Strava

4,4

Služby hotelu

4,2
3/5  
(Marcela P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2023
Personál super, služby jako Whirlpool, sauna i thajská masáž také úžasné, jídlo skvělé.... Výlety- Litomyšl zámek, náměstí....Králíky -vojenské tvrze.... Stezka v oblacích Dolní Morava.... Nejhůře hodnotíme pokoj-špinavé zdi otlučené, strašné matrace na kterých se nedalo spát ... Ale objednali jsme poslední volný pokoj v termínu co jsme chtěli, tak asi to byl ten nejhorší...
5/5  
(Dana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2023
Krásné okolí, příjemné prostředí a velice ochotný personál. Úžasná kuchyně.
4/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2023
Lokalita je největší předností tohoto pobytu. Ubytování bylo velmi skromné, ale na krátký pobyt dostačující. Problémem byl hluk dlouho do noci.
5/5  
(Martina V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2023
Byli jsme velmi spokojeni
5/5  
(Adam Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2023
Byť je zřejmé, že budova pochází ještě z dob totalitních, je po velmi zdařilé rekonstrukci. Minimalistický design, ale čisto a útulno. Personál i služby nadstandardní. Všemu přidává na hodnotě jedinečnost okolí a blízkost přírodního parku Orlice.
2/5  
(Iveta H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2023
Opotřebované vybavení hotelu, hluk na chodbách, strava podprůměrná (kvantita na úkor kvality).
4/5  
(Martin H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2023
Vše odpovídalo podle poukazu.
4/5  
(Martin H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2023
Vše bylo v pořádku, až na postele, (chyběli lamely na roštu a matrace taky nic moc, stáli by za výměnu.. Jinak spokojenost.
5/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2022
Pobyt jsme si moc užili, personál byl příjemný, ochotný, jídlo super…. využili jsme vířivku, saunu a příjemnou masáž. Byl to skvělý relax v tom předvánočním shonu
1/5  
(Markéta S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2022
Prostředí spíš ubytovna než hotel. Neodpovídal. Ano obdrželi jsme vše ale museli jsme si o to říct. Služby byly v pořádku. Personál byl v pohodě. Už by jsme tam nejeli. Okna směr na zahrádku, z hospody strašný kravál. V noci se nedalo spát možná jsme blbě natrefili, ale co se tam dělo byla hrůza.
3/5  
(Michaela Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2022
Hotel vhodný pro sportovce či soustředění. Vířivka super. Pokoje čisté. Povlečení roztrhané, ručníky čisté. Jídlo super, ale musíte říct, ze mate polopenzi jinak platíte. Kulturní vyžití nic moc. Bowling 50 m od hotelu. Vedle hotelu aquapark. Avizovaný minigolf jsme nenašli. Velice milý a vstřícný personál. Skvělé masáže!
5/5  
(Jitka G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2022
Obdrželi jsme vše, co bylo na poukazu. Personál ochotný, paní recepční byla na jedničku s hvězdičkou. Pokoj prostorný, ne tak hezký jako na fotce, ale nám vyhovoval. Je v jídelně nebyla podlaha umytá a kolem nápojového automatu si mi lepily pantofle
5/5  
(Irena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2022
Mohu jen pochválit, ubytování bylo super, všude čisto, personál byl skvělý jak na recepci, tak i v restauraci. Dnes se již takový nevidí, velice ochotní. Wellness jak má být, masáž výborná
3/5  
(Jiří F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2021
Vyloženě pro nenáročné sportovce, wellness chabý, jeho interiér jak v tělocvičně.
4/5  
(Michal S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
VSTŘÍCNÝ PERSONÁL, ZÁVADA V KOUPELNĚ OBRATEM ŘEŠENA.
4/5  
(Miroslav D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Prostředí hotelu pěkné, welnes dobrý, masáže skvělé, personál ochotný a příjemný.
5/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Masáže super. Personál restaurace velmi příjemný. Paní na recepci odpověděla na všechny dotazy a poradila a byla milá.
5/5  
(Stanislav C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 10. 2021
Hotel čistý a personál velmi ochotný
2/5  
(Tereza S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2021
Prostředí hotelu je ucházející, lepší spíše v létě za teplého počasí, kdy se hned vedle nachází venkovní aquapark, hned za hotelem je cyklostezka, moc pěkná. Bohužel na interiéru hotelu je vidět, že se pouze využívá, ale neinvestuje se do ničeho. Povlečení a ručníky mají to nejlepší za sebou, koberce jsou místy značně prošlapané, otrhané, matrace také mají svůj lesk a slávu dávno za sebou, nábytek stejně tak. Vzhledem k stavu vybavení je čistota hotelu ucházející. Wi-Fi nefungovala vůbec, na pokoji k žádné přístup nebyl a v restauraci fungovala jen jeden večer. Masáže - masérky jsou skvělé a masáž byla velice příjemná a opravdu uvolňující, ovšem prostředí opět odpovídalo tomu, jak je celý hotel veden - tedy jsou vyčleněny dva pokoje a masírují Vás na matraci na zemi, zapálené jsou svíčky z Pepco - prostředí lehce kazilo celý dojem z masáže a ubírá i na celkové profesionalitě. Vířivka byla super, tady není co vytknout. :) Polopenze byla v pohodě - snídaně klasika, nikdy nic nechybělo, vždy vše průběžně doplňováno a stejně tak uklízeno. Večeře žádný gastronomický zážitek se nekoná, ale jídlo vůbec neurazí, člověk se dobře nají. Personál je vynikají, velice přátelský, ochotný s čímkoliv pomoci, poradit. :) Prezentace hotelu je nejspíš z dob, kdy bylo vše čerstvě vymalováno a upraveno, od té doby uteklo pár let a vše ztratilo svůj lesk a dávno to nepůsobí tak hezkým dojmem. Spíš to působí, že se zasekli v 70. letech.
4/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Ubytování prostorné. Ano, třeba opravy menší, vymalování, co by to ihned vylepšilo. A lepší úklid by neuškodil. Wellness nakonec také byl. Jídla dost a výborné.
5/5  
(Mirka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2021
Velice vstřícný a milý personál, který se snaží splnit každé přání. Výborné jídlo, obrovské porce, široká nabídka snídaňového bufetu.
3/5  
(Hana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2021
Bohužel jsme neměly saunu ani vířivku. Netekla jim tepla voda. Strava byla dobrá. Obsluha taky příjemná. A žádný signál na pokoji, což se nám ještě nikdy při pobytu nestalo.
4/5  
(Eva N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2021
Hotel je velký, dobře umístěný vedle aquaparku, pokoje prostorné. Personál moc milý, jak paní recepční, tak obsluha v restauraci. Největším mínusem byl velký večerní hluk ubytovaných mladých sportovců.
5/5  
(Karel A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2021
Služby OK, ochotný personál.
3/5  
(Marie P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2021
Strava výborná, ubytování jak za socíku, na pokojích potrhané žaluzie. Wellness měla být vířivka 60 min- po 30 min vypadly pojistky ve vířivce, sauna se vyhřála na 48 stupňů. Bohužel jsme byli na 3 dny a nezdařilo se. Thajská masáž byla výborná. Město Ústí je velmi pěkné - Hernychova vila, radnice, kostel s parkem, cyklostezky....
4/5  
(Jiří T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2021
Kupodivu popis pobytu odpovídal realitě. Vířivka byla připravena včas a měla dobrou teplotu. Rovněž sauna fungovala dobře. Fitness je vybaveno moderními stroji. Personál recepce a restaurace se choval převážně vstřícně. Strava byla chutná a porce byly větší než stanovená gramáž. Měli jsme PP a nelíbilo se nám, že výběr večeří byl omezen na 10 jídel, z toho 4 x řízek. V přílohách chyběla rýže a vařené brambory. Nabídka těstovin pouze v 1 variantě. Snídaně byly výborné a pestré. Interiér pokojů je strohý, turistický a potřeboval by celkovou investici. WIFI a TV fungovala dobře.
4/5  
(Zdeněk P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 10. 2020
Ubytování bylo příjemné a čisté, personál ochotný, strava na vcelku dobré úrovni. Snídaně skvělé, večeře též dobré, ale záleží, který kuchař vaří, jinak spokojenost.
5/5  
(Jiří U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2020
Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Vše jsme obdrželi, co bylo uvedeno na kuponu. Personál hotelu byl vstřícný, výborná chutná kuchyně, dobré porce jídla, velmi jsme ocenili, že jsme si mohli na večeři vybrat z pěti jídel. Dále jsme byli spokojení s velkými prostorami a to jak pokoje tak i chodby a sociálního zařízení. Jediné, co bych vytkl u hotelu, tak to byl docela dost slabý tlak vody u sprchy. Zákazníkům bychom doporučili samozřejmě historickou část města Ústí nad Orlicí včetně jeho náměstí a návštěvu města Litomyšle a jeho zámku, který je vzdálen od hotelu nějakých 16 km.

Právě v prodeji pro Sporthotel Tichá Orlice ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet