Recenze a hodnocení: Predigtstuhl Resort *** (CK Nic než pryč)

4,5/5
(Celkem 27 hodnocení)Skvělé
St. Englmar, Německo (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2017
Ubytování, wellness vysoce nadstandardní. Stravovalo se několik set lidí což je problém zvládnout, ale nebylo nic na co bychom si mohli stěžovat. Hotel je ve velice hezké krajině což přispívá ke spokojenosti.
4/5  
(Petr B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2017
Prostředí hotelu velmi příjemné, vyžití dětí na 100% bohužel vše velice daleko, hotel je rozložen do 8 bytových jednotek, do hotelové restaurace přes venkovní vstup, což je v zimě velmi nepříjemné, personál příjemný pouze v restauraci, bohužel večer lze posedět jen do 22:00 hod, poté vás velmi nepříjemným způsobem vyhodí. Wellness na velmi dobré úrovni, pouze jen velmi chlorovaná voda. Tento hotel bych doporučil s dětmi spíše na letní pobyt.
4/5  
(Jana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 9. 2017
Ubytování se nám líbilo. Snídaně byly denně stejné, ale vždy jsme si vybrali. Obědy a večeře formou bufetu různé a velmi chutné. Bazén a hernu jsme s dětmi využívali každý den. Chyběla WiFi na pokoji - byla pouze v restauraci nebo na recepci. Negativum - nebyly nám vyměněny po celou dobu pobytu ručníky.
Reakce hotelu
Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu:Dobrý den,děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.V prvé řadě jsme Vám vděční za Vaše podněty, které nám pomohou i do budoucna zlepšovat naše služby. V případě výměny ručníků je nutné o tuto službu požádat na recepci hotelu.S pozdravem,Predigtstuhl Resort ***
5/5  
(Věra Tomaierová T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2017
Pokud se seznámíte s nabídkou, pak jste spokojeni. Pokud čekáte all incllusive egyptského typu, jste zklamáni. Jídlo dostatečné, služby též. Trochu obtíž při samoobsluze piva a vína při večeři. Obsluha pečlivá, služby v pořádku. Při snídaních není zvykem doplnit výběr stravy zeleninou.
3/5  
(Eva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2017
Prostředí bylo vhodné pro rodiny s dětmi, jídlo slabší - snídaně standard, obědy ze zbytků předešlého dne, večeře dobré.Dětský klub bez programu - jen zabezpečen dozor.
5/5  
(Jana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2017
Hotel se nachází v krásné horské vesničce, v okolí bylo dost možností zábavy pro celou rodinu. S ubytováním jsme byli také spokojeni, pokoj byl prostorný i s kuchyňským koutem. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Strava byla velmi chutná a každý den tematicky laděná, bylo jí dostatek. Nabídka wellness byla na úrovni. Personál hotelu byl velmi přátelský a snažil se nám vždy maximálně vyhovět. Nedaleko od hotelu se nachází stezka v korunách stromů a dům naruby, velmi doporučujeme k návštěvě.
4/5  
(Jitka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 3. 2017
Ubytování pěkné, jídlo vyhovující /nechodili jsme na obědy/, ve wellness - sauna s nízkou teplotou, jinak bazén moc pěkný. Obdrželi jsme vše dle kuponu. Lyžování v okolí omezené /jen do konce února/. Pěkné výlety: obě stezky v korunách stromů, Xperium-zajímavé, místní sklárny s ukázkou výroby skla.
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2017
Určitě doporučuji, prostředí Šumavy krásné, v lese lanová dráha, v hotelu bazén sauna, dětská herna, fotbalová hala. Byli jsme nadšení, děcka spokojení. Vyšli nám lyže, po snídani bazén, stejně tak i před večeří. Pro děti nejlepší dovolená. Na výlety jsme neměli moc čas, ale byli jsme v experii (hala s aktivitami pro děti / oblasti voda (vlny) vzduch aerodynamika, puls, atd...) jinak lyžařské sjezdovky pro začátečníky super (modrá a červená).
5/5  
(Karla Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 3. 2017
Vše super. Byli jsme již podruhé. V létě i v zimě. Vyžití jak na hotelu tak i v okolí v létě stejně tak i v zimě mnoho. Akorát chybí wifi na pokojích.
5/5  
(Erika Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2017
Prostředí hotelu i služby byly dle daného popisu. Personál příjemný, jídlo dostačující a velice chutné. Vždy bylo z čeho si vybrat. Doplňkové služby jako wellness, sauna a hala byly skvělým doplňkem k lyžování.Za nás 8 Super!!!
4/5  
(Petra H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 2. 2017
Vše OK, kromě posledních 2 dnů, kdy začali "rekonstruovat" chodbuna lyže doporučuji Predistuhl či Proller
5/5  
(VLADIMÍRA P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 1. 2017
Prostředí kolem hotelu bylo pěkné, i v samotném hotelu bylo, vše co jste potřebovali. Jídla bylo mnoho i na výběr. Využití pro dětí super, bazén úžasný i pro malé děti. Sauny, fitness a velké využití pro děti ve family world.Personál příjemný. V okolí 5 km stezka ve stromech a dům na ruby, moc pěkný výlet pro děti. Byli jsme spokojení a přemýšlíme, že i příští rok navštívíme tento hotel.
5/5  
(Lucie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2016
Hotel je velmi dobře zařízený pro rodiny s dětmi, je zde množství sportovního vyžití /bazén, minigolf, hřiště, pingpong.../ a velká herna pro celou rodinu se skluzavkami a trampolínami. Přímo v areálu hotelu je možná jízda na koni. Jídla byl dostatek po celý den, vybavení pokojů je skromnější, ale čisté a personál milý. Hotel je ve strategicky výborném místě pro výlety, v dosahu BayernPark, do pěti minut park Divoký les, kam rozhodně zavítejte. Dovolená byla skvělá..
5/5  
(Lenka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2016
Vše bylo na sto procent, jediná malá výtka - chladnější voda v bazénu a v sauně pouze 38 stupňů...
5/5  
(Jana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 4. 2016
Byli jsem spokojeni. Velmi nás překvapila prostornost apartmánu a vybavená kuchyňka (kterou jsme stejně nevyužili díky programu all inclusive).
5/5  
(Jan F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2016
Hotel je umístěn na výborném místě s možností mnoha víletů do okolí. Parkování hned před vchodem. Nabízí dále pěkný bazén, slušné pokoje a hlavně prostornou dětskou hernu. Internetové připojení fungovalo, ale ne 100% spolehlivě.Nevýhodou tohoto ubytování byla nutnost oblékat se pro přechod do jídelny.
5/5  
(Tomas R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2016
ANO, vše bylo přesně tak, jak bylo uvedeno v nabídce,
5/5  
(Vladimír Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2016
Vše odpovídalo tomu, jak bylo uvedeno v nabídce. Personál velmi ochotný, bazen super, jídlo také.
4/5  
(Eva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2015
Spokojeni, jenom areál je trochu zastaralý
5/5  
(Dominika B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2015
Velice, vše perfektní, personál ochotný a milý. Pokoje veliké. Všechno super.
4/5  
(Pavel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2015
Jediné, co musím vytknout, že jsme měli dohodnutý pokoj pro dva dospělé a tři děti a pokoj byl jen se 3. lůžky, ale do hodiny bylo vše vyřešeno, tak v pohodě. Jinak spokojenost.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet