Recenze a hodnocení: Portobello Wellness & Yacht Hotel **** (Ostřihom)

4,6/5
(Celkem 280 hodnocení)Skvělé
Esztergom, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,7

Lokalita hotelu

4,7

Strava

4,7

Služby hotelu

4,4
5/5  
(Jaroslav R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2022
Pobyt byl velmi příjemný, jídlo bez chyby, personál ochotný.
5/5  
(Beatrice H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2022
Nádherné památky, trh s ovocem v malebném městečku, lehce dostupný procházkou. Jediná výtka nejen moje ale vícero Čechů řečena již v recepci -prosili mě, ať to napíšu vedení (maďarsky umím), že venkovní občerstvení nenabízelo typické maďarské speciality - vařená kukuřice, langoš, palačinky, ale vafle a hamburgery. Tato výtka, jak mi bylo řečeno není ojedinělá - pronájem venkovního občerstvení má magistráník?? ale samotný personál je taky velice ochotný.
5/5  
(Jiří S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
Bohužel voda není léčivá
5/5  
(Ružena S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2022
Všetko bolo podla popisu
4/5  
(Milan H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2022
Popis hotelu odpovídal skutečnosti. Škoda ,že část venkovního areálu byla v rekonstrukci. Jinak spokojenost.
5/5  
(Martin S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 6. 2022
Hotel je na krásném místě, v samotném historickém centru. Pokoj sice rozměrově menší, ale vyvážil to prostorný balkon s výhledem na baziliku. Vzhledem ke krásnému počasí se dalo sedět dlouho po večeři ještě venku a tudíž jsme poslouchali živou hudbu pod námi na venkovní terase. Jídlo chutné a výběr uspokojivý, v tomto hotelu jsou velmi zařízeni i na ty nejmenší, takže spousty speciální stravy pro ně (kaše, přesnídávky), ohřívačka na flašky apod. Welness byˇť jen vnitřní (venkovní stále v rekonstrukci) tak splnil očekávání, lehátek v prostorách docela dost. V sobotu jsme vyrazili ihned po snídani a měli tak skoro hoďku bazény jen pro sebe, přerušili jsme výšlapem na baziliku a nákupem magnetky a výborné zmrzliny (k našemu překvapení byla možná platba kartou) a pak návrat zpět na koupačku. Určitě si pobyt zopakujeme a minimálně prodloužíme, stihnout vše za víkend je hektické.
4/5  
(František K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 5. 2022
Welness ve vnitřních prostorách výtečný venkovní nebyl.Poskytnuté služby výborné strava též
5/5  
(Jan L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
Pokoj jsme měli s balkónem z kterého byl nádherný výhled na baziliku. Služby hotelu odpovídaly 4*. Bohatý výběr jídla.
5/5  
(jiri C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2022
Perfektní,
4/5  
(Lucia K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2022
Hotel bol pekný a strava výborná. Na náš vkus trochu mäkšie postele a teplo v izbe, klíma nebola ešte zapnutá. Personál veľmi ochotný, niektorí vedeli aj po slovensky.
5/5  
(Miluše H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2022
Všechno bylo senzační - ubytování, jídlo i hotelové služby. Moc se nám tam líbilo.
5/5  
(Irena P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2022
Pobyt odpovídal popisu, byli jsme velmi spokojeni.
3/5  
(Šárka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2022
Strava na dobré úrovni, velký výběr ovoce, zeleniny, hlavní jídla se dost opakují, ale každý si vybere, výborné polévky, zákusky.Aquapark to je hrůza, hlava na hlavě, není kde plavat.Domnívali jsme se, že budou v provozu venkovní bazény s termální vodou.
5/5  
(Eva K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2022
Spokojni, Prostredie hotela - tiche, prijemne, detska hernicka - dalo sa, na predlzeny vikend (1hod po veceri) postacovalaMaskotika sme stretli v ramci kúpania
5/5  
(Soňa V. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2022
Všetko podľa popisu.
5/5  
(Naďa P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2022
Strava výborná.
5/5  
(Radek L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 3. 2022
Pobyt byl velmi příjemný, hotel krásný, jídlo bez chyby. Personál ochotný, ale komunikace vázla, nikdo nerozuměl česky. Celkově super.
5/5  
(Stanislava C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2022
Výborná strava, klidné místo, krásný hotel.
5/5  
(Richard J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2022
Vše OK, jen na recepci domluva v maďarštině. Pak přišel údržbář - Slovák a bylo po problému.
4/5  
(Michal H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 3. 2022
Prostředí hotelu bylo skvělé, Pobyt popisu zcela neodpovídal, 1 ) V popisu uvádíte Slovensky mluvící personál, který zde však nebyl ani během pobytu a dle informací ani předtím ( Potkali jsme zde manželský pár, který s tímto počítal a díky jazykové nevybavenosti měli celkem velké problémy. ) Myslím, že toto je velmi smutné a osobně kdybych neovládal jiný jazyk a spoléhal se na tuto informaci, tak by to pro mě byl důvod k ukončení pobytu a vrácení peněz!!!! 2) Pokud jsem si zaplatil polopenzi, předpokládám že mám dvakrát denně stravu, ke které patří základní nápoj (džus, voda). V tomto případě jsem si však k večeři musel dokoupit nápoj, což v celku stálo pro dva dalších 1.000,- Kč. Nejde ani tak o peníze jako o princip a prestiž. Zatím se mi to u žádného z mnoha pobytů, které jsem absolvoval nestalo ??? 3 ) Parkování u hotelu v ceně - dobrý chyták, po příjezdu můžete zaparkovat v prostoru mezi budovami hotelu, kde je k dispozici celkem 8 parkovacích míst pro celý hotel ????? Pak tedy ještě můžete zaparkovat v podzemní garáži, nebo před wellnes budovou, ale to si zaplatíte.... Stravu i ubytování pak hodnotím velmi pozitivně, asi tak jak se na 4 hvězdičkový hotel sluší, Všude čisto. Personál velice všímavý a ochotný, usměvavý, tady není co vytknout ( tady bych vyzvedl staršího číšníka v restauraci jménem Imré, tento člověk by mohl být vzorem všech hotelových číšníků - rozesměje děti, pobaví dospělé a plní vaše přání dříve než je stačíte vyslovit.) Co se týká wellnes, s kterým je hotel propojen, tak je to spíše horší standard. Je zde znát stáří areálu a služby jsou jak jsem uvedl standard.Doporučuji památky a zajímavosti v Ostřihomi, je jich tu spousta, jsou úžasné a je vidět že Maďarsko udělalo v tomto směru velký krok, - vše je udržované a opravené. Dále doporučuji navštívit hlavní město Budapešť, které je vzdálené něco přes 50km, zde není co doporučovat - nepřeberné množství památek a zajímavostí, nebude vám rozhodně stačit jeden den.
5/5  
(Jaroslava F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 3. 2022
Vše odpovídalo popisu. Ubytování pěkné, čisto. Snídaně a večeře formou švédských stolů, ale každý den jiná jídla, která neměla chybu.Dostatečný výběr i množství, které bylo stále doplňováno. Wellness také v pohodě, jen nás trochu mrzelo, že nebyl v provozu termální venkovní bazén. V podzimních měsících určitě tyto lázně a hotel navštívíme znovu.
4/5  
(Libuše Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2022
Lázně jsou i pro veřejnost, takže místo klidu a relaxu, velké množství lidí a dětí, byl veřejný. Ještě jsem asi neviděla bazén, kde vám nad hlavou létají míče, navíc o fungování vířivek jsme museli prosit, protože nefungovaly víc jak 1,5 hodiny.
5/5  
(Vlasta Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2022
Byli jsme zde již potřetí a pokaždé jsme byli velmi spokojeni. Vše co bylo na kuponu se uskutečnilo. Personál by mohl být více vybaven českým nebo slovenským jazykem.
4/5  
(Olga M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2022
Vše bylo výborné, až na absenci venkovního termálního bazénu, což je ve všech (navštívili jsme asi 10 různých lokalit) maďarských lázních běžné po celou zimu. Nezbylo tedy než pobývat stále v hlučném vnitřním prostředí. V popisu mi chybělo složení termální vody a případné léčivé účinky.
5/5  
(Iveta L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2022
Strava perfektní, personál ochotný, hotel moc pěkný. Opravdu velká spokojenost.
4/5  
(Daniela Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 3. 2022
Vše OK, jen pokoj byl od vedlejšího oddělen pouze běžnými mezipokojovými dveřmi, vše bylo dost slyšet. Patrně se jedná o apartmán, který se pronajímá jako dva samostatné pokoje. Byl však garantován slovensky mluvící personál, nebyl ani na recepci, ani v restauraci.
4/5  
(Jana Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 3. 2022
Jediný nedostatek byl, že venkovní bazény byly zavřené z důvodu rekonstrukce. Jinak se nám pobyt velice líbil.
3/5  
(Ivana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2022
Tento hotel bych doporučila pouze pro rodiny s dětmi, jen dva bazény, všude malé děti, žádná relaxace. Personál mluvil pouze maďarsky. Jídlo málo pestré. Pokoj OK. Nebyl k dispozici žádný venkovní bazén.
5/5  
(Marta M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2022
Výborné
5/5  
(Rudolf V. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 18. 2. 2022
Plná spokojnosť.
5/5  
(jolana M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2022
100% spokojeni.
5/5  
(Jiří P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2022
Vše ok, pouze na hotelu nevěděli, že máme objednanou přistýlku pro dítě. Ale hotel vše vyřešil k naší spokojenosti do 30 minut.
4/5  
(Tomáš Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 2. 2022
Venkovní bazén byl uzavřen (pobyt proběhl v únoru). Otevírací doba vnitřních bazénů byla deklarována do 20.00, nicméně již v 19,35 jsme byli personálem vyhazováni. Služby wellness (nabídka atrakcí a saun) hodnotím ve srovnání s nedalekým Visegrádem jako horší, ale pořád akceptovatelné. Stravování OK.
5/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2022
Byli jsme v mnoha hotelech, tento patří mezi nejlepší - ubytování, strava, služby, wellness. Na recepci paní hovořila slovensky. Co nám seniorům víc chybělo? Nic, díky.
5/5  
(Daniela Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2022
Všechno super, v lednu málo lidí, skvělé koupání.
5/5  
(Jana T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2022
Pěkný hotel, milý ochotný personál, výborná kuchyně. Pokoj i koupelna byly příjemně prostorné a pohodlné. Ručníky, osušky, župany, minibar, TV (bohužel bez slovenských programů), wi-fi, pohodlné postele, dostatek zásuvek (nemusíte odpojit lampičku, abyste si mohli nabít telefon), a další drobnosti, které dělají pobyt příjemnější. Oceňuji například dostatek plochy v koupelně na odkládání kosmetiky, prostorný sprchový kout, u postele vypínač všeho osvětlení. Pohodlný průchod do bazénů v plavkách a županu. Personál bohužel nemluvil slovensky, ale vznikla tak příležitost naučit se alespoň pár maďarských výrazů :-) Při našem lednovém pobytu jsme si užili poloprázdné aquacentrum, procházky městem, kavárničky a památky bez davů turistů. Rozhodně stojí za návštěvu přinejmenším katedrála, kterou nemůžete přehlédnout.
5/5  
(Ľuboš K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 23. 1. 2022
Hotel sme navštívili už tretí krát to hovorí za všetko.
5/5  
(Dominika M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 9. 1. 2022
Pobyt sme si užili, boli sme s dvoma deťmi (2 a 4 roky), personál bol príjemný a ústretový. Strava bola viac-menej rozmanitá, na večeru sa varili aj “detské” jedla. Výhoda hotela je prepojenie s aquaparkom po vyhrievanej chodbe. Izbu sme mali rodinnú, celkovo sme boli veľmi spokojní. Mali sme krásny výhľad na baziliku. Strávila by sme tam pokojne aj viac noci.
5/5  
(Juraj B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2020
Jedinečné.
5/5  
(Richard J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2020
Vše super.
5/5  
(Zuzana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 3. 2020
Maximální spokojenost, výborná kuchyně. Město s basilikou, kterou stojí za to navštívit. Do termálů se jde přímo z pokoje. Za mě spokojenost. Jen na hotelu nebyl slovenský personál, ale i se svou lámanou angličtinou jsme to zvládli.
5/5  
(Irena P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2020
Vše odpovídalo popisu - velmi spokojeni.
4/5  
(Dagmar H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2020
Prostředí hotelu i ubytování pěkné, jen jsme bydleli v pokoji spojeném se sousedním dveřmi, které sice byly zamčené, ale zvuková izolace byla tím nedostatečná. Strava byla vynikající, velký výběr chutných pokrmů. Aquapark měl příjemné prostředí, voda byla teplá, atrakce fungovaly. Je ale znát, že se zde moc nemodernizuje či neopravuje (nefunkční sprchy, opadaná mozaika u bazénů apod.). Co se týče wellness, postrádali jsme u saun ochlazovací bazén. Personál hotelu i barů u bazénu byl příjemný. Na recepci bylo možné se domluvit slovensky, stejně tak s některými pokojskými. Okolí je velmi pěkné, stojí za procházku. Celkově můžeme pobyt doporučit. U prezentace pobytu v Ostřihomi jsme postrádali informace o složení vody v lázních, případně na jaké zdravotní potíže je doporučována. Také chyběl bližší popis bazénů pro zimní období.
5/5  
(Erika N. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2020
Veľmi pekne prostredie, blízko baziliky, vedľa rieky takže ideálne miesto odkiaľ vyraziť na prechádzky s deťmi. Služby na vysokej úrovni, všetko prispôsobené deťom. Personál ochotní a milí, veľmi priateľskí k deťom.
5/5  
(Alena Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 2. 2020
Všechno bylo úplně podle očekávání. Personál fajn.
5/5  
(Aneta H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 1. 2020
Hotel moc pěkně zařízený, vybavení odpovídalo popisu hotelu. Vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi. Strava byla formou bufetu, pestrá, každý si vybral dle svého gusta. Wellness a bazén dostačující. Personál ochotný, možnost domluvit se s některým personálem Slovensky. Doporučujeme navštívit baziliku Ostřihom.
5/5  
(Gustav L. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2020
S pobytom v Ostrihome sme boli veľmi spokojní. Dostali sme všetko, čo bolo uvedené v kupóne. Na recepcii sme sa hneď po príchode dohodli po slovensky. Recepčná veľmi milá, všetko vysvetlila. Strava -raňajky aj večere formou bufetu, veľký výber, vynikajúca, kvalitná, chutná strava aj dostatok. Wellness čistý, veľa možností pre vyžitie. Sauny, bazény. Najlepšie kúpanie vonku aj v zime s výhľadom na Ostrihomskú baziliku. Škoda, že se pobyt absolvovali teraz, v januári, kvôli zime sa nám až tak nechcelo vyjsť z hotela. Ale aj tak sme si neodpustili prehliadku kráľovského hradu a katedrály. Úžasný zážitok a prezreli sme si aj mesto. Len prechádzky popri Dunaji sa nekonali. Hotel čistý, pekný.
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 12. 2019
Velmi spokojeni.
5/5  
(Ivo V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 11. 2019
Vše bylo naprosto skvělé, strava, wellness, ubytování, prostředí a celé město. Jediná chyba - v pokoji se nedaly usušit plavky, ručníky a župany.
4/5  
(Ivo K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 11. 2019
S hotelem, službami i s personálem jsme byli spokojeni.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Celá recenze pobytu
Mé fotky z pobytu
Szabolcs Laza - Obchodní tým
Osobně ověřeno: Březen 2022

Právě v prodeji pro Portobello Wellness & Yacht Hotel ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet