• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování na břehu Dunaje

Portobello Wellness & Yacht Hotel **** leží v centru Ostřihomi na ostrově, který objímá řeka Dunaj. Všechny pokoje v Portobello Wellness & Yacht Hotel **** jsou vybaveny LCD TV, minibarem, fénem a vlastním sociálním zařízením. Jazykovou bariéru vyřeší slovensky mluvící personál hotelu.

Hotel nabízí kvalitní servis a romazluje své hosty především exkluzivním uzavřeným spojením s termálními a zážitkovými lázněmi Aquasziget. Návštěvníci mohou neomezeně využívat wellness centrum se saunovým světem a různé druhy bazénů: zážitkový, relaxační s masážními tryskami, vnitřní dětský, zážitkový s vodopádem.


Portobello Wellness & Yacht Hotel **** se těší velmi dobrému hodnocení na portálu Booking.com, kde má hodnocení 8,8 z 10. Bát se nemusíte ani jazykové bariéry. Na recepci hotelu a v lázních najdete slovensky mluvící personál.


V hotelové restauraci se podávají jídla připravená z vysoce kvalitních surovin od místních dodavatelů. Pochutnáte si zde na tradičních maďarských receptech i na pokrmech mezinárodní kuchyně. Završit den pak můžete výborným drinkem v moderních prostorách lobby baru, který nabízí různé občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje a kávu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Emil Z.)

Hotel je hezký, čistý, v klidném prostředí. Není slyšet žádný hluk, alespoň na straně k centru města. Výběr jídel bohatý, chutné. V restauraci dostatek místa v kteroukoliv hodinu. Parking mezi budovami hotelu a před hotelem pro hotelové hosty zdarma. Pro návštěvníky termálů za 500 forintů/den.

Vynikající (Ladislav N.)

Maximální spokojenost. Není co vytknout. Perfektní jídlo a velmi chutné, v dostatečném množství, stále doplňované. Dostali jsme vše, co bylo deklarováno v kuponu.

Vynikající (Ladislav N.)

Velká spokojenost. Perfektní personál. Dobrá komunikace v češtině.