Recenze a hodnocení: Penzion U Jirsáka (Jeseníky)

4,4/5
(Celkem 8 hodnocení)Skvělé
Vikýřovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,4/5

Personál

5

Interiér hotelu

4,6

Lokalita hotelu

4,4

Strava

5

Služby hotelu

4,6
4/5  
(Zuzana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
První den jsme byly na penzionu skoro samy a moc jsme si to užily, včetně wellness. Další den začaly najíždět hosté a musím říct, že od té doby nebyl klid. Pokoje jsou bohužel postavené tak, že od sousedů slyšíte každé slovo a pokud jste si přijeli užít klid, tak se ho bohužel nedočkáte. Obsluha byla velice milá, jejich pivko bylo chutné a wellness je skvělý.
5/5  
(Martin J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2021
Příjemná obsluha, dobré jídlo, vynikají místní pivo.
5/5  
(tomáš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2021
Milá obsluha, jídlo podle představ, pěkná klidná lokalita, úplně nadšení.
5/5  
(Andrea N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2021
Rodiče dostali pobyt darem a byli spokojeni.
4/5  
(Nikola N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2021
Tak pobyt jsme vybrali s kamarádkou a za obě můžu říct, že se nám tam líbilo. Prostředí bylo moc příjemné, penzion vypadá moc hezky a bylo tam ticho, opravdu na odpočinek jako stvořené. Personál byl moc příjemný, cokoliv jsme si přáli, bylo nám splněno. Za nás musím říct, že super.
3/5  
(Mariana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2020
První mínus je check-in od 14:00h (s čímž jsme počítaly), ale po příjezdu jsme zjistily, že penzion otevírá až v 16h. Další mínus je wellness, které mělo být neomezené, ale nakonec bylo omezené až moc. Údajně jsme tam mohly od 16-22h, ale obsluha nám jeden den řekla, že můžeme až od 18h. Další den bylo wellness od 18-20h uzavřené jako privátní a po té jsme tam mohly už jen na hodinu. Z celého našeho pobytu (5 nocí) jsme měly finskou saunu zapnutou jen jednou - nechápaly jsme proč? Vířivka byla všechny dny kromě privátního wellness vlažná.Snídaně formou “švédských stolů” byla směšná - 2 plátky sýra, pár koleček salámu vysočina a šunky. V ošatce tři rohlíky a stejně tak krajíčky chleba (první den nám dokonce byl jeden rohlík vzat pro jiné ubytované).Ubytování hezké, až na pár mravenců v pokoji.Koš nám za celý pobyt nebyl ani jednou vynesený a o nové ručníky a toaletní papír jsme si musely říct.Personál milý.
5/5  
(Kamila F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2020
Maximální spokojenost s ubytováním, personálem a wellness také nezklamal. Jedinou vadu celý pobyt měl a to, že to bylo krátký. Určitě se vrátíme a budeme se moc těšit.
4/5  
(Lucie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2018
V hotelu byla na pokoji rozbitá zeď a v koupelně byla zima.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet