Recenze a hodnocení: Penzion Sluneční dům (Jižní Morava)

4,3/5
(Celkem 10 hodnocení)Skvělé
Lednice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Iveta C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2021
Rodičům jsme darovali poukaz na víkendový pobyt na Moravě. Samozřejmě jsme chtěli, aby jim byl pobyt příjemný, proto jsme hledali penzion, který nabízí snídaně a degustaci vína, která jistě k Moravě patří. Avšak po zkušenosti s tímto penzionem jsme přesvědčena, že by si babička s dědou zasloužili další pobyt na rekonvalescenci, nikoliv však v tomto ubytování, ale někde jinde. Rezervace jim byla den před termínem příjezdu zrušena ze strany ubytovatele a to z důvodu nemoci. Po naléhání (protože rodiče si takový výlet plánují půl roku dopředu, mají nahlášenou dovolenou v práci, zajištěné hlídání zvířectva apod.) nakonec paní majitelka náhradní ubytování bez snídaní a degustace, která byla v ceně, sehnala. Pokud pomineme to, že se vše odehrálo den před příjezdem, by byli rodiče nakonec spokojeni. Jenže po příjezdu zjistili, že původní penzion je plný lidí a personál jim tvrdil, že vše funguje tak jak má. Ano, chybička se do rezervace může vloudit, potom však ale záleží na slušné domluvě. Spali 20 metrů od penzionu, stačilo by nabídnout, aby na již zaplacenou degustaci a snídaně přišli. Arogance pana majitele, že můžou být rádi, že bydlí a jsou v Lednici a že zaplatili spousty peněz za náhradní ubytování, neměla mezí.Také bylo rodičům vyčteno, že řeší "nějakou snídani", že se můžou stát horší věci jako je kovid nebo tornádo - toto přirovnání je až přespříliš nevhodné a zneuctívá lidi, kterých se to opravdu týká. Po takových slovech a důkazech lhaní si udělejte obrázek o majitelích každý sám.
4/5  
(Milena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Pobyt odpovídal popisu, personál ochotný.
4/5  
(Ing. Petr D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2020
S pobytem jsme byli celkem spokojení. Strava odpovídala kategorií. Majitelka byla snaživá.
5/5  
(Lenka K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2019
Veľmi príjemné prostredie, personál. Nemám žiadne výhrady. Majiteľka je veľmi ústretová a milá. Dúfam, že budeme mať možnosť sa tam vrátiť.
Reakce hotelu
Děkujeme
4/5  
(Paulína T. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 16. 12. 2018
Prostredie sa nám páčilo. Bolo to blízko zámku. So stravou sme boli maximálne spokojný. Personál bol milý, ochotný. Odporúčam navštíviť Janov hrad, mešitu pekná prechádzka.
Reakce hotelu
Děkujeme a přejeme krásný rok 2019
5/5  
(Dagmar Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2018
Spokojeni.
Reakce hotelu
Děkujeme.
5/5  
(František F. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2018
Naozaj sme boly moc spokojný, personál - majitelia Jitka a Petre sú zlatý ludia, strava super, ubytovanie super, priam ako by sme boly rodina.
Reakce hotelu
Děkujeme,i Vy jste zlatí,bylo moc fajn.
5/5  
(Jana Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2018
Velmi spokojeni, příjemný, rodinný penzion. Úžasní lidé, můžeme jen doporučit.
5/5  
(Kristýna S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2018
Pobyt se nám velmi líbil. Prostředí penzionu bylo naprosto dokonalé - cítili jsem se v něm jako doma. Bylo to takové krásné příjemné rodinné prostředí. Vše proběhlo, tak jak jsme se domluvili a jak stálo v nabídce. Personál hotelu byl naprosto skvělý - moc sympatičtí manželé, kteří nám se vším vyhověli, poradili nám kam jet v okolí na výlet apod. Byli jsme tu s přítelem prožít Valentýna a myslím si, že na něj budeme ještě dlouho v dobrém vzpomínat a rozhodně se do budoucna chystáme penzion Zora navštívit znovu. Určitě bychom ho rádi doporučili všem zákazníkům, kteří mají rádi útulné a klidné ubytování, sympatické lidi, dobré jídlo a krásnou krajinu s památkami.
Reakce hotelu
Děkujeme Vám,také vzpomínáme a budeme se těšit.Jitka a Petr
5/5  
(JIŘÍ M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2018
Není co dodat - vše na 1*.
Reakce hotelu
Děkujeme a bylo nám potěšením.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet