Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Penzion Najdek (Jižní Čechy)

2,7/5
(Celkem 3 hodnocení)Dobré
Najdek u Lodhéřova, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Zuzana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2018
Aktuální stav ubytování neodpovídal fotografiím, které jsou publikované na internetové stránce penzionu. Zahrada u venkovního sezení byla zarostlá, výsadba zaplevelená. V "restauraci" zrovna došlo pivo i brambůrky (nic jiného tam nebylo). Pokoj připomínal ubytovnu pro dělníky. Ve společných prostorách byla spousta odložených věcí, takže ty zas připomínaly skladiště. Jediné, co bylo v pořádku byla snídaně, po které jsme ovšem odjeli, protože druhou předplacenou noc bychom nezvládli.
3/5  
(Ondřej B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2018
S přihlédnutím k ceně pobytu lze přehlédnout některé nedostatky v ubytování. Např. sádrokartonové stěny mezi pokoji, které nejspíše vznikly předělením větších místností, asi hluk od sousedů moc neizolují (naštěstí jsme sousedy na pokoji neměli). Příliš malá toaleta, na které se nejlépe sedí, když máte otevřené dveře do pokoje. Co se týká stravování, večeře spíše průměrné, které však vyvážily bohaté snídaně. Personál příjemný a ochotný. Okolí penzionu hezké a tiché. Pokud hledáte klidné a nenáročné ubytování s hezkým okolím, lze tento penzion doporučit, pokud jste zvyklí na vyšší standard s TV na pokoji, pak se poohlédněte jinde.
4/5  
(Jaroslava D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2017
Obdrželi jsme vše co byla na kupónů, víno, lístky do aquaparku i rybolov. Pobyt odpovídal popisu a ceně. Jídlo bylo výborné, domácí. Personál ochotný a vstřícný.