• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Odpočinkový pobyt na ranči u Jindřichova Hradce

Penzion Najdek je vhodný pro rodinnou dovolenou i romantický víkend ve dvou. Díky své poloze na ranči uprostřed osmihektarového ohraničeného areálu si můžete být jisti, že si užijete klid, pohodu a dostatek toho nejčerstvějšího vzduchu.

Kromě pohodlných pokojů na místě naleznete také stylovou restauraci, ve které si pochutnáte na bufetových snídaních a servírovaných večeřích.

Zatímco v areálu ranče naleznete spoustu možností zábavy (tenis, nohejbal, dětské hřiště, plavání či rybaření v místním rybníku), za jeho hranicemi čekají malebné lesy plné hub a příroda vhodná pro cyklistiku.

Ať už si tedy chcete užít relax nebo sport, s Penzionem Najdek nemůžete šlápnout vedle.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Zuzana P.)

Aktuální stav ubytování neodpovídal fotografiím, které jsou publikované na internetové stránce penzionu. Zahrada u venkovního sezení byla zarostlá, výsadba zaplevelená. V "restauraci" zrovna došlo pivo i brambůrky (nic jiného tam nebylo). Pokoj připomínal ubytovnu pro dělníky. Ve společných prostorách byla spousta odložených věcí, takže ty zas připomínaly skladiště. Jediné, co bylo v pořádku byla snídaně, po které jsme ovšem odjeli, protože druhou předplacenou noc bychom nezvládli.

Dobré (Ondřej B.)

S přihlédnutím k ceně pobytu lze přehlédnout některé nedostatky v ubytování. Např. sádrokartonové stěny mezi pokoji, které nejspíše vznikly předělením větších místností, asi hluk od sousedů moc neizolují (naštěstí jsme sousedy na pokoji neměli). Příliš malá toaleta, na které se nejlépe sedí, když máte otevřené dveře do pokoje. Co se týká stravování, večeře spíše průměrné, které však vyvážily bohaté snídaně. Personál příjemný a ochotný. Okolí penzionu hezké a tiché. Pokud hledáte klidné a nenáročné ubytování s hezkým okolím, lze tento penzion doporučit, pokud jste zvyklí na vyšší standard s TV na pokoji, pak se poohlédněte jinde.

Skvělé (Jaroslava D.)

Obdrželi jsme vše co byla na kupónů, víno, lístky do aquaparku i rybolov. Pobyt odpovídal popisu a ceně. Jídlo bylo výborné, domácí. Personál ochotný a vstřícný.