• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Poznejte krásy historického městečka Banská Štiavnica, které je výjimečné díky své banské historie a ubytujte se v penzionu Cosmopolitan I. a II. Banská Štiavnica navíc patří od roku 1993 i na seznam světového dědictví UNESCO, takže si zde pobyt opravdu užijete.

Penziony vznikly rekonstrukcí bývalého měšťanského domu postaveného koncem 19. století. Penzion Cosmopolitan I. a II. jsou zařízené v historickém duchu s mnohými zachovanými prvky a tak není divu, že se budete cítit jako byste se přesunuli v čase. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení s WC, sprchou nebo vanou a TV.

V hotelové restauraci se můžete těšit na širokou nabídku domácí i zahraniční kuchyně vařené z kvalitních a vždy čerstvých surovin. Těšte se i na lahodné dezerty, které se pečou přímo v penzionu.

Pokud zatoužíte po skleničce dobrého vína, vydejte se do penzionu Cosmopolitan II. kde se nachází vinná pivnice. Pravidelně se zde organizují ochutnávky vín, můžete zde ale i jen tak posedět a dopřát si skleničku dobrého vína v příjemném prostředí vinného sklípku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Nikol T.)

Pri pobyte sme mali len raňajky vo forme švédskych stolov, to nám vyhovovalo. Personal bol v pohode, tak ako celý hotel. Typy na výlet by sme odporučili Sklenené Teplice, múzeum, Kalvaria.

Dobré (Ladislav S.)

Prostředí hotelu stylové, personál vstřícný a milý. Snídaně bohaté, horší byly večeře. Výběr ze dvou jídel a pokud např. došla polévka, nebyla nabídnuta náhrada.

Skvělé (Nina K.)

Prostredie penziónu pekné - príroda a jazero hneď v okolí. Ubytovanie štandard, raňajky uspokojivé s rozmanitým výberom a hlavne do 10-tej hodiny. Jediné, čo nebolo a malo byť v cene - 1 hodina na vodnom bicykli a to kôli počasiu už odvolali plavčíka. Aj keď sa vyčasilo už nám nemal kto túto službu zabezpečiť. Čakala som od personálu nejakú kompenzáciu tejto služby, no len sa ospravedlnili, že už o týždeň im končí sezóna a zatvárajú.