Pensjonat Orlicka Skała ***

Pensjonat Orlicka Skała ***

Zieleniec 3a, Duszniki Zdrój
Polsko

Provozuje společnost:
Orlicka Skala Ewa Wojtera, Marek Wojtera, Kamila Wojtera-Lesiak, Alicja Wojtera-Zakrzewska S.C. IČ: 363102989


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Sjezdovka
0,2 km
Běžkování
0,4 km

O ubytování

Penzion Orlicka Skała *** najdete v srdci horského střediska Zieleniec ležícím v regionu Kladsko na jihu Polska. Tradiční horská chata s moderními interiéry je tím pravým místem pro dokonalou aktivní dovolenou nejen v zimě. Penzion leží pouhé 3 km od hranic s Českem a nabízí tak perfektní příležitost k objevování polské strany Orlických hor.

Díky své příhodné poloze je Zieleniec jedním z nejvýznamnějších center horské cyklistiky. Po hřebenech Orlických hor vedou desítky kilometrů cyklotras všech obtížností. Kola lze půjčit na recepci penzionu nebo si můžete sjet 4 tratě v nedalekém Family Bike Parku Zieleniec (400 m). Středisko Zieleniec je potom vyhlášený lyžařský ráj s více než 20 km sjezdovek obsluhovaných 23 vleky a 3 lanovkami. Díky vysoké nadmořské výšce poloze na severních svazích zde panují ideální sněhové podmínky po celou zimu.

Nudit se zde ovšem nebudete ani mimo zimní sezónu. V okolí penzionu vede řada turistických tras, které směřují k zajímavým výletním cílům. Vydat se můžete například na rozhlednu Vrchmezí (3,4 km) ležící přímo na hranici, ke zřícenině pevnosti Fryderyka (11,5 km), do horské osady Šerlich (2 km) nebo k Bludným skalám (25 km). Za léčivými minerálními prameny a nerušenou relaxací zase můžete vyrazit do oblíbených lázeňských měst Duszniki-Zdrój (12 km), Kudowa-Zdrój (22 km) či Polanica-Zdrój (24 km).

Kde budete spát?

Pokoje Premium o rozloze 27 m² nabízí komfortní ubytování pro dva hosty. Jejich součástí je vlastní koupelna a relaxační prostor. K vybavení pokojů náleží WiFi připojení, satelitní televize, minibar, lednička, set na přípravu čaje a kávy, trezor, telefon, župany, fén a kosmetický set.

Apartmány o rozloze 39 m² jsou ideální pro páry i rodiny a splní představy náročnějších hostů. Skládají se z ložnice s pohodlnou postelí, odděleného obývacího pokoje a vlastní koupelny. Součástí je také balkon s krásným výhledem do přírody. K vybavení náleží WiFi připojení, satelitní televize, minibar, lednička, trezor, telefon, set na přípravu čaje a kávy, župany, fén a kosmetický set.

Na čem si pochutnáte?

Během svého pobytu ochutnáte tradiční jídla v moderním pojetí připravená výhradně z čerstvých surovin lokální produkce. Ke specialitám penzionu patří například domácí máslo, bio vejce či uzeniny a sýry od místních farmářů. V restauraci najdete také bar s krbem, kde si můžete po dni v horách odpočinout u sklenky oblíbeného nápoje a domácích dezertů.

Kde budete relaxovat?

Na dovolené nesmí samozřejmě chybět ani pořádná dávka relaxace. Dopřejte si oddych ve wellness centru vybaveném finskou saunou, vířivkou a rekreačním bazénem. Ještě více uvolnění těla i mysli můžete zažít při masáži od zkušeného personálu.

Cestujete s dětmi?

Malí hosté si užijí zábavu na venkovním hřišti, případně uvnitř v dětském koutku.

Něco navíc

Pokud si na poznávání krás polských Orlických vrchů berete i kolo, určitě oceníte úschovnu kol přímo v penzionu. Ta v zimě poslouží jako úschovna lyží.