Pension Coloseum

Pension Coloseum

Květnové náměstí 5, Průhonice
Česká republika

Provozuje společnost:
Coloseum Průhonice s.r.o. IČ: 02892341


725 431 683

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od rybníka
0,4 km
Zastávka
10 m
Aquapark
1,3 km

O ubytování

Pension Coloseum se nachází v Průhonicích, jen kousek od Prahy. Jde o skvělý výchozí bod k pěším i cyklistickým výletům, objevování památek i brouzdání přírodou.

Pouhých 400 m od pensionu najdete průhonický zámecký park zapsaný na seznamu UNESCO, protkaný cca 40 km pěších tras. Pokud se vydáte na druhou stranu, po cca půl hodině chůze dojdete do přírodního parku Botič – Milíčov s Černým rybníkem (1,7 km) a naučnou stezkou Povodím Botiče. A pokud si po výletech chcete užít trochu relaxace, vydejte se do aquaparku Aquapalace Praha (1,3 km), kde na vás čeká přes 9 000 m² vodní plochy.

Vynechat samozřejmě nesmíte ani návštěvu našeho hlavního města (15 km). Pokud už jste neznámější pražské památky, jako je Karlův most, Pražský hrad, Malá Strana nebo Staroměstské náměstí viděli mnohokrát, zkuste se projít po méně turisticky exponovaných místech, jako jsou Branické skály a Hradiště Děvín na březích Vltavy, Rajská zahrada na Žižkově nebo rozhledna Doubravka na Černém mostě. V zimě vás zase okouzlí nádherné pražské vánoční trhy, které promění centrum města v pohádkovou říši.

Kde budete spát?

Ubytujete se v jednom z 15 komfortně zařízených pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a fénem, televizí, WiFi připojením a úložnými skříněmi.

Na čem si pochutnáte?

V penzionu se servírují snídaně formou bufetu s výběrem slaných i sladkých pokrmů. Oběd či večeři si potom můžete dopřát v některé z oblíbených restaurací v okolí.

Tipy na výlet

Praha
Praha
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha
Průhonický zámek a park
Průhonický zámek a park