Parkhotel Jolanda *** je opravdu speciální - je postaven na ruinách historického kláštera a leží kousek od centra.

Hotel disponuje restaurací, barem/kavárnou, společenskou místností, výtahem, tenisovými kurty, sluneční terasou s lehátky a slunečníky. Ubytování budete v dvoulůžkovém pokoji (min. 2 dospělí, max. 2 dospělí + 2 děti) s vlastní koupelnou se sociálním zařízením a fénem. Každý pokoj má navíc SAT-TV, topení, telefon a trezor.

V novém wellness centru si dopřejete dostatek relaxace. Využijte neomezený vstup do krytého bazénu, sauny, vany se slanou vodou, whirlpoolu, Kneippova bazénku, parní lázně, regenerační sprchy a fitness centra.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Jiřina K.)

Krásné místo, vybavení hotelu zamrzlo v 80. Letech, dostali jsme hodně studený pokoj, lůžkoviny nic moc, ale pokoj každý den uklízeli, což oceňuji. Strava výborná, obsluha rychlá. Převážná většina německých důchodců. Wellness vcelku slušné. Jeli jsme na kola, nevýhoda, že jsme museli sjíždět do Rivy, která je 40km od hotelu. Příště budu volit blíže.

Dobré (Petr S.)

Hotel postaven na základech kláštera a tomu odpovídal i exteriér a výzdoba. Vzdálenost od jezera 10km autem nebo 4km pěšky a k tomu převýšení 600m. Jídlo dostačující (salátový bufet a pak výběr ze 3 předkrmů, hlavních jídel a dezertů). Vybavení pokojů jak 30 let staré - nábytek by si zasloužil určitou obměnu, stěny vymalování a koupelna by se mohla vzít i mokrou cestou. Jinak krásný výhled na jezero.

Skvělé (Petr M.)

Prostředí hotelu velmi pěkné, popis hotelu odpovídá, vše co kupon obsahoval jsme obdrželi - jen chybí klimatizace, nedalo se spát. Wellnes pěkný. Personál hotelu dobrý. Výlety Monte Baldo, Sirmione, Lazise, Riva del Garda, Malcesine.