Recenze a hodnocení: Orient Palace Hotel *** (Vratislav)

4,5/5
(Celkem 44 hodnocení)Skvělé
Bielany Wrocławskie, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,5/5

Personál

4,2

Interiér hotelu

4,2

Lokalita hotelu

3,8

Strava

3,9

Služby hotelu

3,8
5/5  
(Radek J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2022
Večeře stále stejné nabídka ...žádná změna ale snídaně super
4/5  
(Vladimír O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2022
Pobyt byl pěkný, Wroclav je krásně město.
4/5  
(JAN B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2021
Hotel odpovídal popisu. Personál vstřícný a ochotný. Strava hodně kořeněná a ze 4 večeří pouze 1x "bufet". Hotel není vhodný pro cykloturisty, nemá prostor pro úschovu kol a všude pouze schodiště. Personál nám sice vyšel vstříc a kola uschoval v kotelně, ale bylo to asi 10 schodů. Teplota vody v bazénu také značně kolísala.
5/5  
(Jiří N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2021
Fantastické ubytování a fantastický personál.
4/5  
(Ota C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Hotel je umístěn na jedné z příjezdových komunikací do Vratislavi. I když spíme při otevřeném okně, žádný hluk ze silnice k nám nedoléhal. Hotel je umístěn v klidné rezidenční čtvrti. Bazén i wellness jsme využili dost intenzívně. Líbil se nám. Jen někdy chyběly ručníky při vstupu do wellness. Jídlo bylo výborné a bylo ho dostatek. Jen bych ráno do bufetu zařadil více sladkých pokrmů. Buchta, cornflakes a čokoládové mušličky je na můj vkus málo. Večeře byly podávány ala carte. Tady vidím největší úskalí pobytu. Obsluha se nikdy nezeptala, co budeme pít, a proto jsme si pití objednávali u baru a přinášeli ke stolu. První večer jsme na večeři strávili téměř 2 hodiny. Obsluha na nás jaksi zapomínala. Další den byla večeře formou bufetu a ta poslední opět ala carte. Po oba večery už to bylo standartní tj. bez problému (kromě absence nabídky něčeho k pití). Obecně mohu pobyt vřele doporučit. Nemá cenu jezdit do Vratislavi autem. 2x za hodinu jezdí autobus č. 612 buď do centra nebo na terminál Krzyki. Zastávka je cca 7 minut chůze od hotelu. Zpět už jede autobus č. 612 jen každou hodinu. Doprava je ve Vratislavi skvělá. Vratislav je nádherné město. Podle mého mínění hezčí než Krakov.
3/5  
(Miroslav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2021
Celkově jsme byli spokojeni se službami i ubytováním, parkování bez problémů, snídaně velmi dobré, večeře v pořádku, doporučili bychom občas vyměnit hudbu (pokaždé jsme u jídla slyšeli stejnou hudbu a opakovaly se stále stejné písničky, což když si host všimne za 3 noci, je na pováženou).
3/5  
(HELENA H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2021
Vybavení odpovídá polskému naturelu - hezky vypadá, hůř slouží. Voda v bazénu ledová, na recepci nemají ani mapu Wroclawi ani jiné letáky k využití jiných než hotelových služeb. Matrace proleželé, halogeny ozařují celou noc hotel, naštěstí závěsy byly celkem silné. Jídlo výborné, ale u večeře nebyly nápoje v ceně, toto jsem dopředu nevěděla. Personál usměvavý, ochotný a domluvit se poločesky polopolsky není problém. Autem do Wroclawi je to masakr, lepší jsou autobusy - ale jízdní řády nejsou na poprvé zcela srozumitelné. Celodenní jízdenka na měst. dopravu 15 zl., ale nevztahuje se na bus do Bielan Wr. kde je hotel, je to asi 10 km od Vratislavi.
4/5  
(Ladislav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2021
Vše bylo v pohodě. Tak jako všude, tak i tady se našlo pár maličkostí, ale nám to dovolenou nepokazilo.
5/5  
(Radek R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Vše ok.
5/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2021
Vše o.k. jen víc informací k autobusu do centra města
3/5  
(Bohumil O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Servírka v restauraci velmi neochotná, snídaně super. Večeře už tak dobré nebyly, jedno jídlo jiné jinak vždy stejná nabídka. Wellness super, pokaždé nám vyšlo, že jsme v něm byli sami. Dobrá poloha, doporučujeme vzít pobyt jen se snídaní a večeří řešit po vlastní ose. V blízkosti velký nakupák. Pokoj obyčejný, zdi špinavé, dveře od pokoje nedovírají takže jde vše slyšet. Poměr cena/kvalita odpovídá.
3/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2021
Při objednávání pobytu jsem podcenila zjištění polohy. Na obrázku vypadala stavba osamocená. Skutečnost - frekventovaná silnice na Wroclav. Nebylo kam se jít projít, protože u hl. tahu.
4/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2021
S pobytem, stravou i službami jsme byli vcelku spokojeni. Výhrady máme k nasvícení čelní části hotelu zbytečně silným reflektorem. Příliš světla v pokoji není na spaní vhodné.
4/5  
(Petra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2021
Zoo Wroclaw super, celkový pobyt byl vynikající, hlavně klid a odpočinek, strava vynikající vše o.k.
3/5  
(Pavlína K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2021
Po příjezdu nás mile překvapil vzhled hotelu. Paní na recepci byla milá a vše se nám snažila vysvětlit. Pokoj byl v rámci možností v pořádku v poměru cena/služby. Koupelna byla tak extrémně malá, že wc bylo téměř pod umyvadlem. Mohutnější lidé by se určitě nevešli, i my jsme měli problém. Velké zklamání přišlo při návštěvě hotelového wellness. Měla by to být relaxační zóna, ale personál hotelu nijak nehlídá pohyb v prostorách wellness. Díky tomu tam byl nepořádek a hluk, vzhledem k tomu, že si tam rodinka s dětmi udělala svačinu, nafoukli dětem různé hračky a vše naházeli do bazénu, který je už tak dost malý. Wellness jsme navštívili na 10 min. a za celou dobu pobytu už nikdy. Další zklamání přišlo v čase večeře. Kvůli malé obsazenosti hotelu, byla večeře servírována formou výběru ze speciálního lístku pro pobyt. Na výběr byla jedna polévka, 3 hlavní jídla a dezert, nebo zmrzlina. Na tom by nebylo, zas tak nic špatného, kdyby se ty jídla měnili. Avšak jídlo bylo otřesné, bez chuti a už vůbec neodpovídalo tomu, jak má vypadat. Hotel má v názvu "Orient". Ve stálém jídelním lístku je tedy k dispozici indická kuchyně. Bohužel to s indickou kuchyní nemá nic společného. Velmi pikantní jídlo, které nemá chuť a konzistence omáček je taky zlá (mastná pálivá voda). Personál se sice usmívá, ale při večeři nedokáže nabídnout ani pití. Při žádosti o nápojový lístek jsou překvapeni, že něco žádáte. Mají pouze alkoholický nápojový lístek. Nealko se nám nedostalo, ani po žádosti.Jediné co bylo na hotelu fajn, je vzdálenost do města Wroclaw. Nádherné město, které určitě stojí za to navštívit, jak přes den, tak v noci.
5/5  
(Tereza S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2020
Ano
5/5  
(Igor J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2019
Hotel i služby na výtečnou.
4/5  
(Eva D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2019
Prostředí hotelu bylo velice hezké, milé a příjemné. Strava pestrá, výběr bohatý, ale kapacita wellness neodpovídá kapacitě hotelu. To byl nejslabší článek pobytu. Personál velmi ochotný. Výlet do nedalekého středu města Wroclaw doporučuji, město plné historických památek, udržované a velmi čisté!
5/5  
(Jan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2019
Vše bylo výborné
5/5  
(Libor K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2019
SUPER hotel, který si zaslouží místo 3 hvězdiček rovnou 4 hvězdičky. Strava ta neměla chybu, něco pro gurmány. Personál hotelu velice příjemný a dobře vyškolený.
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2019
Hotel je nádherná oáza luxusu uprostřed všedního dne. Dokonce i koupelny jsou obloženy mramorem, opravdu orientální luxus. Personál je velmi profesionální, kuchař je kouzelník chutí. Ano, vše, co bylo inzerováno jsme do poslední maličkosti obdrželi. Doporučujeme vyrazit z hotelu na výlet nejen do Vratislavi, ale také do malého města Třebnice, které leží severně od Vratislavi.
5/5  
(bohumil H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2019
Skvělé jídlo, užasný a rychlí personál.
3/5  
(Radek T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2019
Strava byla vcelku dobrá, problém byl že po dobu našeho pobytu byl zavřen bazén a sauna. Nemohly jsme tedy tyto služby využívat.Personál byl velice profesionální.
5/5  
(Markéta O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 5. 2019
Hotel byl pěkný, čistý, obsluha milá a příjemná. Bazén menší, ale dostačující, sauna i pára skvělá. Večeře: polévka výborná, řízek s pečenými bramborami a salátem dobrý, mrkvový koláč mi moc chutnal a manželova domácí malinová zmrzlina byla vynikající. Protože bylo chladno, topilo se s na pokoji bylo příjemné klima. Celkově jsem byla moc spokojená a hotel doporučuji!
5/5  
(Jan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 4. 2019
Bez chybičky vše odpovídalo popisu.
5/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2019
Vše ok
5/5  
(Radim J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 3. 2019
Prostředí hotelu je velice dobře interiérově řešené a to vše ve spojení s orientem. Fotogalerie odpovídá skutečnosti a veškeré hotelové služby byly po celou dobu našeho pobytu vynikající, přesně tak jak bylo uvedeno (neomezené wellness, polopenze). Personál byl vždy velice vstřícný a plně ochotný. Velká výhoda je pozdější "check out", který lze bez jakýchkoliv otázek, využít po předchozí domluvě až do 15 hodiny. Standardní pokoje jsou dle nás velice čisté a luxusně zařízené (rychlovarná konvice+kávový nebo čajový set, chladící minibar, televize, minerálky a župany).
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2019
Pobyt nám doporučili a obstarali přátelé. Byli jsme velmi spokojeni. Vše odpovídalo popisu, pěkné ubytování, možnost využití wellness i prostor hotelu ke společnému posezení. Snídaně bufetovým způsobem, večeře výběrem, vynikající. Doporučení - určitě prohlídka Wroclawi.
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2019
Hotel v Bielanech Wroclawskie jsme vybrali hlavně kvůli prohlídce polského města Wroclaw. S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Welness , ubytování, polopenze, vše OK. Personál ochotný, doporučili nám možnost cestování do Wroclawi místním autobusem, abychom nemuseli shánět parkování. Jízdenky se dají dle paní recepční koupit v autobusu, i celodenní na 24 hod. Bohužel, neuspěli jsme, v autobusu v hotovosti ani platební kartou nelze platit, v okolí žádná možnost nákupu jízdenky, až v automatech ve Wroclawi. Další den jsme tedy využili taxík. Wroclaw doporučujeme všem, je opravdu nádherná!!! Hotel by mohl mít pro případné zájemce možnost zakoupení jízdenky na recepci.
5/5  
(Danuše H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2019
Hotel moc krásný, snídaně a večeře skvělé, ochotný a milý personál a město Vroclav jsme procházeli podle mapy a i našli pár trpaslíků - moc zajímavé a doporučujeme.
5/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 1. 2019
Pěkné prostředí, personál vstřícný, nabídka minerálky na pokoj v ceně pobytu.Doporučujeme večerní návštěvu centra Wroclawi, kde to zvláště v době adventu žije. Dojet se dá autem do centra, např. ke Galerii Dominikanska a zaparkovat v přilehlých ulicích, parkovné se po 18,00 neplatí.
5/5  
(milada H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 12. 2018
Příjemné ubytování. Milý a ochotný personál. Skvělá kuchyně. Po celodenním poznávání Wroclawi bylo prima využít bazén a saunu. Autobusová zastávka do Wroclawi 5minut chůze. Vánoční trhy ve Wroclawi jsou opravdu tradiční, milé zpříjemnění toulkami městem bylo hledání trpaslíků.
3/5  
(Dagmar K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2018
Hotel byl pěkný, čistý, personál ochotný, přesně co bylo v nabídce to jsme dostali. Těšili jsme se na orientální jídlo, bohužel velké zklamání. Bez auta na dojezd do centra by byl celkem problém. Zastávka autobusu opravdu těsně u hotelu spojení však celkem omezené.Řekla bych, že cena odpovídala kvalitě.
5/5  
(Jana E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2017
Hned zpoza hotelu vede cyklotrasa rovnou do centra města. Celkem důležitá informace pro turisty - cyklisty.
4/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 9. 2017
Pobyt se nám líbil, jen bazén byl studený.
4/5  
(Ladislav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2017
Ano, vše v pořádku.
5/5  
(Kateřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2017
Velmi pěkný hotel, výtečné jídlo, příjemný personál, pěkné pokoje.
5/5  
(Martina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 6. 2017
Prostředí hotelu velmi vkusné, čisté. Vše co bylo uvedeno v kupónu jsme obdrželi. Strava byla výborná, překvapila nás snídaně, která byla opravdu pestrá, čerstvá - bylo z čeho vybírat. Personál byl velice ochotný a příjemný. Vratislav je velice krásné a zajímavé město s krásnými historickými budovami a chrámy, ale i moderním mrakodrapem s úžasnou vyhlídkou na celé město. Bylo velmi zábavné chodit městem a hledat trpaslíky, kterých je tam více než 300. Byla to moc pěkná a vydařená dovolená.
5/5  
(Milada P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2017
Strava i wellness ok, personál příjemný, jen nás překvapilo, že nemají žádné pokyny v češtině, když jim tam od nás jezdí značné množství klientů.
4/5  
(Michal A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2017
Prostředí hotelu velmi průměrné, obytné domy a sklady.Pobyt popisu odpovídal, v hotelu se výborně vařilo, byl velmi elegantně a moderně vybaven.Personál hotelu ochotný.
5/5  
(Magdaléna B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 1. 2017
Služby perfektní, jídlo super, doporučujeme. I naše 6-ti měsíční dcerka byla nadšená z bazénu bez chloru!
5/5  
(Irena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 1. 2017
Pobyt byl super, hotel vybaven mnohem luxusněji, než je na 3-hvězdičkový hotel obvyklé. Personál velmi milý, ochotný. Jídlo perfektní, nají se zde velký jedlík i zastánce kvalitní a zdravé stravy. Wellness menších rozměrů, ale dostačující.
5/5  
(Robert A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2017
Vše bylo v pořádku, poskytované služby odpovídaly nabídce, poláci jsou velmi pohostinní.
5/5  
(Eva V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 12. 2016
Vše bylo v naprostém pořádku, jak bylo uvedeno na kupónu.

Právě v prodeji pro Orient Palace Hotel ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet