Recenze a hodnocení: Orient Palace Hotel *** (Vratislav)

4,4/5
(Celkem 63 hodnocení)Skvělé
Bielany Wrocławskie, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,4/5

Personál

4,4

Interiér hotelu

4,5

Lokalita hotelu

4

Strava

4,2

Služby hotelu

4,1
5/5  
(Zdeňka G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 12. 2023
Příliš jsme nerozumněli tomu, co nám naservírují k večeři. Nebyl žádný výběr - pouze jedna možnost a špatně srozumitelná.
4/5  
(Ján H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 30. 12. 2023
Spokojnosť. Strava,personál,prostredie hotela fajn.Fínska sauna vo wellnese výborná. Ale! Bazén a parná sauna mala puch potuchliny. .Celkový dojem z pobytu veĺmi dobrý
5/5  
(Gabriela Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 12. 2023
Hotel odpovídá popisu. Všude je čisto a celý prostor je provoněn exotikou.Pokoje jsou čisté a útulné. Personál naprosto profesionální, vstřícný a milý. Domluvíte se polsky nebo anglicky. Jídlo naprosto vynikající. Zvlášť indická kuchyne.Strávili jsme tam vánoční svátky a není naprosto co vytknout.Skvělé jidlo i úžasná vánoční atmosféra.Wellnes jsme nevyzkouseli. Naproti hotelu je zastávka městské dopravy. Odkud se pohodlně dá dostat do centra Wroclavi.Před hotelem je veliké parkoviště. Hodnotila bych hotel vice hvězdičkami než uvádí.
4/5  
(Ivana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 12. 2023
Hotel je hezký, čistý. Co se týká jídla snídaně bohaté a chutné, večeři bylo možné vyměnit za oběd, každý si vybral. U oběda jsme měli pocit, že polévka z patka byla v sobotu rozředěná byla do ni přidaná zelenina, jinak chutnala stejně. Personál byl uslužný co se týkalo otázek ohledně jízdy do města, dotazu ohledně možností hotelu, ale co se týkalo obsluhy u stolu, tak to dost drhlo. V pátek u večeře přišel dotaz ohledně pití, když jsme měli snědenou polévku, a to jsme se museli zeptat, a i když jsme byli v restauraci jen my a ještě jeden stůl vše trvalo minimálně 30 minut, než donesli polévku, pití i druhé a dezert snad až za 45 minut. Domluvili jsme si na sobotu místo večeře oběd, kdy jsme domlouvali, že bude připraven na 13 hod. kvůli autobusu, polévku donesli skoro hned, ale druhé jídlo až ve 13:20 a dezert kolem 13:35 hod., kdy na pití se nás nezeptal ani číšník a ani číšnice, museli jsme si dojit k baru, nebo zastavit číšníka a říct si o pití, kdy ke stolu ho donesl skoro za 10 min. Wellness bazén dostatečně velký, sauny dvě, ale fungovala jen jedna, ani v jedné šatně nebyla toaleta, tedy pokud by bylo potřeba, musel by jit člověk do přízemí, kde byly toalety, tedy v mokrých plavkách.
4/5  
(Kateřina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 11. 2023
Hotel pěkny, umístěn v klidné části, parkování, jídlo výborné, ale každý den stejná nabídka. Jídlo dne, butterchicken a vegetariánské špagety, na dvě noci, super, ale na delší pobyt si to nedokážu představit. No a wellness si představuji jinak než studený bazének a zatuchla sauna.
4/5  
(Vladimíra Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2023
Byli jsme spokojeni, pouze večeře nám moc nechutnaly.
4/5  
(Marcel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2023
ok
5/5  
(Lucie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2023
Úžasné místo pro odpočinek. Dál o centra, takže je tam klid. Doporučuji projížďku lodí po řece a návštěvu Zoo
4/5  
(Václav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2023
Lokalita klidná. Personál příjemný trpělivý. Bohužel nemají český překlad jídelního menu. Jinak snídaně i večeře bohaté a chutné. Při večeři možnost výběru mezi Indickým a Kontinentálním menu. Vybavení pokoje postarší.
4/5  
(Jaroslav T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2023
Pan na recepci super.Obsluha restaurace vstřícná. Bazén a sauna bez vitek. Doporučuji masáže.
5/5  
(Martina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2023
Personál byl příjemný, snažil se nám ve všem vyjít vstříc.
5/5  
(Marek P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2023
Hotel je krásný, interiér stylový, voňavý. Byli jsme nadšení. Rodičům doporučujeme připlatit si za rodinný pokoj. Jídlo výborné, porce obří, personál ochotný. Hodnotili bychom minimálně o hvězdu více.
4/5  
(Dagmar F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2023
Pěkný, čistý hotel - odpovídal popisu. Strava výborná, bohatá snídaně, jen delší čekací doba na večeři. Z welnesu jsem využila jen masáž, v bazénu byla studená voda. Personál hotelu vstřícný. Určitě bych doporučila výlet do Wroclawi.
4/5  
(Kateřina T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2022
Celkový dobrý dojem s pobytu pokazil páteční firemní večírek,kdy hlasitá hudba hrála do noci,na večeři k výběru dvě hotová jídla kde jedno se opakuje každý den a o wellnessu nelze hovořít. U večeře jsem postrádal nabídku něčeho k pití které není v ceně,nutno se vždy ozvat....jinak čisto, pěkné útulné vybavení...
4/5  
(Benedikt B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2022
Ano, pobyt odpovídal popisu. Celkově spokojenost.
4/5  
(Radim H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2022
Hotel dostačující, pěkný. Co se týče wellness, měli jsme jiné představy. Chyběla vířivka, a kapacita zjevně neodpovídala kapacitě hotelu.
4/5  
(Marek B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2022
Pobyt jako takový hodnotím 5*. Do Wroclawi jsme jeli zejména poznat město, ZOO a vánoční trhy, takže v hotelu jsme v podstatě jen přespávali, ale čistota, obsluha a zejména jídlo bylo opravdu vynikající. Hotel je sice na periferii, ale do centra se dá bez problémů pohodlně dostat MHD. Co je ovšem špatně, je označení hotelu jako wellness. Wellness vybavení je naprosto nedostačující. Bazén celkem OK, ale sauna malá, lavice vrzající tak, že jsem měl strach, že prasknou, není tam nikde vyvěšen nějaký saunový řád, který by usměrnil ty návštěvníky, kteří nemají se saunou zkušenosti a bez skrupulí tam vlezou v plavkách rovnou z bazénu. Ocenil bych ve wellness vířivku a také více než tři lehátka, která jsou na velikost hotelu spíš k smíchu. Pokud si potrpíte na dobré wellness, jeďte jinam, pokud to berete jako doplněk a chcete čisté ubytování s dobrým jídlem a vstřícnou obsluhou, jste tady na správném místě a mohu hotel opravdu doporučit.....
5/5  
(Pavel Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 10. 2022
Prostředí hotelu působí velmi útulně, rozvísené svíčky udělaly dojem. Popis nabídek odpovídal nabídce, welness bazén sauna. Co kladně hodnotím, že bazén a sauna je otevřen až do 22h večer a z pokoje sjedete výtahem až do patra k bazénu. Personál je velmi příjemný, vstřícný. Snídaně jsou v jiné části než večeře a opět působí velmi útulně. Snídaně bohaté a večeře servírované, ale je na výběr ze 3 jídel. Jako romantický pobyt je ideálním místem a doporučuji. Byli jsme spokojeni. Zoo a podvodní svět doporučuji navštívit, velký výběr v nákupních centrer ve Vratislavě.
5/5  
(Petra H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2022
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Nádherně vybavený hotel, poskytnuté služby byly výborné.
5/5  
(Radek J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2022
Večeře stále stejné nabídka ...žádná změna ale snídaně super
3/5  
(Lukáš N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2022
Wellness bylo velké zklamání. Bazén páchl rybinou a pára ani nefungovala.
4/5  
(Vladimír O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2022
Pobyt byl pěkný, Wroclav je krásně město.
4/5  
(JAN B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2021
Hotel odpovídal popisu. Personál vstřícný a ochotný. Strava hodně kořeněná a ze 4 večeří pouze 1x "bufet". Hotel není vhodný pro cykloturisty, nemá prostor pro úschovu kol a všude pouze schodiště. Personál nám sice vyšel vstříc a kola uschoval v kotelně, ale bylo to asi 10 schodů. Teplota vody v bazénu také značně kolísala.
5/5  
(Jiří N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2021
Fantastické ubytování a fantastický personál.
4/5  
(Ota C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Hotel je umístěn na jedné z příjezdových komunikací do Vratislavi. I když spíme při otevřeném okně, žádný hluk ze silnice k nám nedoléhal. Hotel je umístěn v klidné rezidenční čtvrti. Bazén i wellness jsme využili dost intenzívně. Líbil se nám. Jen někdy chyběly ručníky při vstupu do wellness. Jídlo bylo výborné a bylo ho dostatek. Jen bych ráno do bufetu zařadil více sladkých pokrmů. Buchta, cornflakes a čokoládové mušličky je na můj vkus málo. Večeře byly podávány ala carte. Tady vidím největší úskalí pobytu. Obsluha se nikdy nezeptala, co budeme pít, a proto jsme si pití objednávali u baru a přinášeli ke stolu. První večer jsme na večeři strávili téměř 2 hodiny. Obsluha na nás jaksi zapomínala. Další den byla večeře formou bufetu a ta poslední opět ala carte. Po oba večery už to bylo standartní tj. bez problému (kromě absence nabídky něčeho k pití). Obecně mohu pobyt vřele doporučit. Nemá cenu jezdit do Vratislavi autem. 2x za hodinu jezdí autobus č. 612 buď do centra nebo na terminál Krzyki. Zastávka je cca 7 minut chůze od hotelu. Zpět už jede autobus č. 612 jen každou hodinu. Doprava je ve Vratislavi skvělá. Vratislav je nádherné město. Podle mého mínění hezčí než Krakov.
3/5  
(Miroslav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2021
Celkově jsme byli spokojeni se službami i ubytováním, parkování bez problémů, snídaně velmi dobré, večeře v pořádku, doporučili bychom občas vyměnit hudbu (pokaždé jsme u jídla slyšeli stejnou hudbu a opakovaly se stále stejné písničky, což když si host všimne za 3 noci, je na pováženou).
3/5  
(HELENA H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2021
Vybavení odpovídá polskému naturelu - hezky vypadá, hůř slouží. Voda v bazénu ledová, na recepci nemají ani mapu Wroclawi ani jiné letáky k využití jiných než hotelových služeb. Matrace proleželé, halogeny ozařují celou noc hotel, naštěstí závěsy byly celkem silné. Jídlo výborné, ale u večeře nebyly nápoje v ceně, toto jsem dopředu nevěděla. Personál usměvavý, ochotný a domluvit se poločesky polopolsky není problém. Autem do Wroclawi je to masakr, lepší jsou autobusy - ale jízdní řády nejsou na poprvé zcela srozumitelné. Celodenní jízdenka na měst. dopravu 15 zl., ale nevztahuje se na bus do Bielan Wr. kde je hotel, je to asi 10 km od Vratislavi.
4/5  
(Ladislav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2021
Vše bylo v pohodě. Tak jako všude, tak i tady se našlo pár maličkostí, ale nám to dovolenou nepokazilo.
5/5  
(Radek R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Vše ok.
5/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2021
Vše o.k. jen víc informací k autobusu do centra města
3/5  
(Bohumil O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Servírka v restauraci velmi neochotná, snídaně super. Večeře už tak dobré nebyly, jedno jídlo jiné jinak vždy stejná nabídka. Wellness super, pokaždé nám vyšlo, že jsme v něm byli sami. Dobrá poloha, doporučujeme vzít pobyt jen se snídaní a večeří řešit po vlastní ose. V blízkosti velký nakupák. Pokoj obyčejný, zdi špinavé, dveře od pokoje nedovírají takže jde vše slyšet. Poměr cena/kvalita odpovídá.
3/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2021
Při objednávání pobytu jsem podcenila zjištění polohy. Na obrázku vypadala stavba osamocená. Skutečnost - frekventovaná silnice na Wroclav. Nebylo kam se jít projít, protože u hl. tahu.
4/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2021
S pobytem, stravou i službami jsme byli vcelku spokojeni. Výhrady máme k nasvícení čelní části hotelu zbytečně silným reflektorem. Příliš světla v pokoji není na spaní vhodné.
4/5  
(Petra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2021
Zoo Wroclaw super, celkový pobyt byl vynikající, hlavně klid a odpočinek, strava vynikající vše o.k.
5/5  
(Tereza S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2020
Ano
5/5  
(Igor J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 12. 2019
Hotel i služby na výtečnou.
4/5  
(Eva D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2019
Prostředí hotelu bylo velice hezké, milé a příjemné. Strava pestrá, výběr bohatý, ale kapacita wellness neodpovídá kapacitě hotelu. To byl nejslabší článek pobytu. Personál velmi ochotný. Výlet do nedalekého středu města Wroclaw doporučuji, město plné historických památek, udržované a velmi čisté!
5/5  
(Jan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2019
Vše bylo výborné
5/5  
(Libor K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2019
SUPER hotel, který si zaslouží místo 3 hvězdiček rovnou 4 hvězdičky. Strava ta neměla chybu, něco pro gurmány. Personál hotelu velice příjemný a dobře vyškolený.
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2019
Hotel je nádherná oáza luxusu uprostřed všedního dne. Dokonce i koupelny jsou obloženy mramorem, opravdu orientální luxus. Personál je velmi profesionální, kuchař je kouzelník chutí. Ano, vše, co bylo inzerováno jsme do poslední maličkosti obdrželi. Doporučujeme vyrazit z hotelu na výlet nejen do Vratislavi, ale také do malého města Třebnice, které leží severně od Vratislavi.
5/5  
(bohumil H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2019
Skvělé jídlo, užasný a rychlí personál.
3/5  
(Radek T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2019
Strava byla vcelku dobrá, problém byl že po dobu našeho pobytu byl zavřen bazén a sauna. Nemohly jsme tedy tyto služby využívat. Personál byl velice profesionální.
5/5  
(Markéta O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 5. 2019
Hotel byl pěkný, čistý, obsluha milá a příjemná. Bazén menší, ale dostačující, sauna i pára skvělá. Večeře: polévka výborná, řízek s pečenými bramborami a salátem dobrý, mrkvový koláč mi moc chutnal a manželova domácí malinová zmrzlina byla vynikající. Protože bylo chladno, topilo se s na pokoji bylo příjemné klima. Celkově jsem byla moc spokojená a hotel doporučuji!
5/5  
(Jan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 4. 2019
Bez chybičky vše odpovídalo popisu.
5/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2019
Vše ok
5/5  
(Radim J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 3. 2019
Prostředí hotelu je velice dobře interiérově řešené a to vše ve spojení s orientem. Fotogalerie odpovídá skutečnosti a veškeré hotelové služby byly po celou dobu našeho pobytu vynikající, přesně tak jak bylo uvedeno (neomezené wellness, polopenze). Personál byl vždy velice vstřícný a plně ochotný. Velká výhoda je pozdější "check out", který lze bez jakýchkoliv otázek, využít po předchozí domluvě až do 15 hodiny. Standardní pokoje jsou dle nás velice čisté a luxusně zařízené (rychlovarná konvice+kávový nebo čajový set, chladící minibar, televize, minerálky a župany).
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2019
Pobyt nám doporučili a obstarali přátelé. Byli jsme velmi spokojeni. Vše odpovídalo popisu, pěkné ubytování, možnost využití wellness i prostor hotelu ke společnému posezení. Snídaně bufetovým způsobem, večeře výběrem, vynikající. Doporučení - určitě prohlídka Wroclawi.
5/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2019
Hotel v Bielanech Wroclawskie jsme vybrali hlavně kvůli prohlídce polského města Wroclaw. S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Welness , ubytování, polopenze, vše OK. Personál ochotný, doporučili nám možnost cestování do Wroclawi místním autobusem, abychom nemuseli shánět parkování. Jízdenky se dají dle paní recepční koupit v autobusu, i celodenní na 24 hod. Bohužel, neuspěli jsme, v autobusu v hotovosti ani platební kartou nelze platit, v okolí žádná možnost nákupu jízdenky, až v automatech ve Wroclawi. Další den jsme tedy využili taxík. Wroclaw doporučujeme všem, je opravdu nádherná!!! Hotel by mohl mít pro případné zájemce možnost zakoupení jízdenky na recepci.
5/5  
(Danuše H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2019
Hotel moc krásný, snídaně a večeře skvělé, ochotný a milý personál a město Vroclav jsme procházeli podle mapy a i našli pár trpaslíků - moc zajímavé a doporučujeme.
5/5  
(Jaroslav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 1. 2019
Pěkné prostředí, personál vstřícný, nabídka minerálky na pokoj v ceně pobytu. Doporučujeme večerní návštěvu centra Wroclawi, kde to zvláště v době adventu žije. Dojet se dá autem do centra, např. ke Galerii Dominikanska a zaparkovat v přilehlých ulicích, parkovné se po 18,00 neplatí.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orient Palace Hotelu *** splnil naše očekávání na jedničku. Již při vstupu na vás dýchne orientální atmosféra, a to nejen díky nádherné vůni, která se šíří celým hotelem, ale také díky pohádkové výzdobě jako z Tisíce a jedné noci a dřevěnému vyřezávanému nábytku. Potěšila nás velmi chutná snídaně formou bufetu i výtečná večeře o třech chodech s dezertem ve formě domácích zákusků. Wellness s bazénem a dvěma saunami mělo skvělou atmosféru a úžasně jsme si zde odpočinuly po celodenním objevování krás Vratislavy.” Přečtěte si celou recenzi

Aneta Aleszczyk - Marketingový tým
Osobně ověřeno v: Červenci 2023

Právě v prodeji pro Orient Palace Hotel ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet