Orient Palace Hotel ***

Orient Palace Hotel ***

ul. Kłodzka 14, Bielany Wrocławskie
Polsko

Provozuje společnost:
Tomasz Zaczek IČ: 005959109


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 40 Zł/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Konferenční místnost
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Zastávka
0,6 km
Aquapark
9 km

O ubytování

Orient Palace Hotel *** se nachází v poklidném městečku Bielany Wrocławskie, jen kousek od nádherné historické Vratislavi. Svým hostům nabízí ubytování v budově klasicistního zámku s jedinečnými interiéry v orientálním stylu. Přibližně 13 km od hotelu budete mít aquapark Brochów a slavný park s labyrintem.

Při návštěvě centra Vratislavi (12 km) si užijete unikátní architekturu, spoustu církevních staveb, romantické parky a dokonce i slavné říční ostrovy. Malebnému Hlavnímu náměstí – Rynku dominuje překrásná gotická radnice a v zimě se zde konají vyhlášené vánoční trhy. Jednou z dominant Vratislavi je také monumentální katedrála sv. Jana Křtitele. V nedaleké budově Vratislavské univerzity pak můžete obdivovat barokní skvost Aula Leopoldina.

Pravděpodobně nejnavštěvovanější památkou ve městě je potom Racławické panorama, což je ohromná malba na plátnech o velikosti 15 × 114 metrů. Za návštěvu rozhodně stojí také vratislavská zoologická zahrada s moderními pavilony a především jedinečným Afrykariem.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortním dvoulůžkovém pokoji Standard vybaveném elegantním koloniálním nábytkem z indického dřeva. Vyspíte se na pohodlných prostorných postelích s antialergickými přikrývkami a polštáři. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizí, WiFi připojením, telefonem, pracovním stolem a vlastní mramorovanou koupelnou se sprchou, fénem a toaletními potřebami.

Pokud byste zatoužili po prostornějším pokoji, můžete sáhnout po variantě Superior, která nabízí veškerou výbavu typu Standard, ale zároveň je dovybavená minibarem a rychlovarnou konvici.

Pokoj Family je určen pro větší počet výletníků nebo pro rodiny s dětmi. Pohodlí si uděláte ve dvou manželských postelích a užijete si veškerého komfortu a vybavení jako u pokoje Standard.

Na čem si pochutnáte?

Nechte se přenést do světa jedinečných chutí a vůní. Těšte se na vynikající pokrmy ovlivněné tím nejlepším z indické a polské kuchyně. Najdete zde také oblíbené pokrmy evropské či mezinárodní kuchyně. Velký důraz je kladen na pečlivě vybrané lokální a sezónní suroviny.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dnu není nic lepšího než si odpočinout v hotelovém wellness. K odpočinku si vyberte parní nebo finskou saunu. Nebo si zaplavete v bazénu s nechlorovanou vodou, která je maximálně šetrná k vaší pokožce i očím? Zpříjemnit den si vždy můžete také profesionální ajurvédskou masáží.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orient Palace Hotelu *** splnil naše očekávání na jedničku. Již při vstupu na vás dýchne orientální atmosféra, a to nejen díky nádherné vůni, která se šíří celým hotelem, ale také díky pohádkové výzdobě jako z Tisíce a jedné noci a dřevěnému vyřezávanému nábytku. Potěšila nás velmi chutná snídaně formou bufetu i výtečná večeře o třech chodech s dezertem ve formě domácích zákusků. Wellness s bazénem a dvěma saunami mělo skvělou atmosféru a úžasně jsme si zde odpočinuly po celodenním objevování krás Vratislavy.” Přečtěte si celou recenzi

Aneta Aleszczyk - Marketingový tým
Osobně ověřeno v: Červenci 2023