Lázeňský dům Palacký

Lázeňský dům Palacký

Plzeňská 59, Konstantinovy Lázně
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,7 km
Sjezdovka
30 km

O ubytování

Lázeňské domy Mánes, Palacký i Purkyně se nacházejí v centru poklidného lázeňského městečka Konstantinovy Lázně. Mariánské Lázně jsou vzdálené 30 km a Plzeň 40 km. Karlovarský i Plzeňský kraj budete mít jako na dlani.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze tří lázeňských shodně vybavených domů. K dispozici vám kromě lůžka/ek bude také pracovní stůl, televize, telefon, WiFi připojení a lednice. Ve vlastní koupelně najdete fén, toaletní potřeby i osušky.

Na čem si pochutnáte?

Na polopenzi si pochutnáte v blízkém lázeňském Hotelu Jirásek nebo Prusík dle domluvy a vaší preference. K oběma hotelům dojdete přes park s léčivým minerálním pramenem za několik minut.

Kde budete relaxovat?

Možností koupání se v Konstantinových Lázních nabízí nespočet. K dispozici vám bude menší bazén v Hotelu Jirásek i moderní Wellness centrum Konstantin o rozloze 800 m² u Hotelu Prusík.

K většímu bazénu, vířivkám, finské, aroma a parní sauně nebo Kneippovým chodníkům v lázeňském parku dojdete za pár minut. Perfektní, ale o poznání studenější koupání zažijete také v nedalekém lomu Hradišťský vrch.