• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček cca 6 €/noc po domluvě s recepcí

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Stylový Landhotel Arber se nachází na klidném místě na okraji obce Lohberg s nádherným výhledem na hory a lesy ve vyhledávané oblasti Grosser Arber a Bavorského lesa na německé straně Šumavy. Hotel je zařízen v horském stylu a nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek. Pokoje disponují koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, telefonem, Sat-TV, balkonem nebo terasou. Do oblíbené lyžařské oblasti Velký Javor se odsud dostanete pohodlně skibusem.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jitka H.)

Vše odpovídalo popisu. Milá obsluha, čistý hotel. Bazén vhodný pro děti.

Dobré (Marie E.)

Popis hotelu odpovídal, avšak bylo velmi těžké ho najít, nikde nebylo žádné značení. Při příjezdu jsme zjistili, že nás je na hotelu cca 15, tudíž tomu odpovídala i nabídka jídla. Stále mleté maso a těstoviny k obědu. Vzhledem k tomu, že nebyl žádný sníh, snažili jsme se najít činnost pro čtyři děti. Vedení hotelu nám nebylo schopno vysvětlit, kde je nějaké koupání či jiné lyžování. Cestovní agentura nám neřekla, že bazén nefunguje, což byl docela problém. Nabídka letáčků na výlety byla nedostačující. Ještě, že nám ochotný personál napsal jména, kde je možno se s dětmi vykoupat a my jsme to mohli zadat do navigace. Opravdu personál se snažil, ale vedení nic moc. Ještě že hotel navštěvovala Češka, která nám vše vysvětlila.

Skvělé (Renata F.)

Hotel odpovídal fotkám a popisu, personál ochotný (většinou na směně jeden Čech, takže nebyl problém se domluvit česky), jídlo dostačující, ráno snídaně stejné - sýr, salám, vajíčka, marmeláda, med, nutela, večer výběr ze dvou chodů, saláty, polévka a zákusek. Jediná výtka, špatný signál na internet (Wi-Fi), který je pouze v restauraci - jídelně a nejde tam ani jeden český program v TV. Bazén a vnitřní sauna zdarma, venkovní sauna za poplatek na objednání 3,50Euro. Dětská herna, kde byl zdarma pin-pong a kulečník za 1Euro na hru. Úklid pokojů a výměna ručníků 2x týdně. Možnost výletů je tam dost, vše je na letácích na recepci. My jeli na lyže, takže jsme využili pouze jeden den koupání v Osserbad Lam. Je tam plavecký bazén, bazén pro větší děti s tobogánem a různými hračkami, brouzdaliště pro děti se skluzavkou, velká vířivka a venkovní bazén. 2 sauny v ceně bazénu. Lze využít slevové karty, které dostanete při příjezdu, myslím, že to vyšlo na 1Euro na osobu.