Recenze a hodnocení: Hotel Biathlon Sport & Spa *** (Krkonoše)

4/5
(Celkem 2 hodnocení)Skvělé
Szklarska Poręba, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Tereza P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2022
Hotel není připraven na české turisty, ačkoliv je do České republiky propagován. Personál byl milý, ale přesto ne všichni byli ochotní a vstřícní díky jazykové bariéře. Chtěli jsme mluvit anglicky, ale všichni preferovali němčinu. Interiér hotelu byl krásný, vše bylo moderní a nové, stejně jako wellness, ale zklamala nás studená vířivka, takže jsme na plno tento benefit nevyužili, což byla velká škoda, protože to byl hlavní důvod, proč jsme si vybrali tento hotel, nehledě na to, že Wellness bylo možné využívat až do 21:00hod. Ze snídaně formou bufetu jsme byli nadšení, ale pouze první den, všechny následující dny byla snídaně pořád to samé dokola. Večeře formou tříchodového menu byla chyba, na večer už toho na nás bylo moc, ale to je náš problém. Co se nám ale nelíbilo byla špatná obsluha, opět mi přišlo, že k nám nechtěli chodit, protože nám nerozuměli. Jinak byl pobyt krásný.
5/5  
(JANA O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Vše vynikající.

Právě v prodeji pro Hotel Biathlon Sport & Spa ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet