Recenze a hodnocení: Interhotel America **** (Písek)

4,3/5
(Celkem 218 hodnocení)Skvělé
Písek, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,4

Interiér hotelu

3,9

Lokalita hotelu

4,2

Strava

4,5

Služby hotelu

4,1
5/5  
(Simona Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2022
Vše ok
5/5  
(JAN V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2022
VŠE BYL O.K.
5/5  
(Tereza M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2022
Vše super! Hotel krásný, personál milý....
5/5  
( bohumil K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 5. 2022
Pobyt byl příjemným strávením rekreačního pobytuve Vašem zařízení a rádi budeme opakovat návštěvu.
5/5  
(Alžběta H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 5. 2022
Pobyt se nám líbil. Splnil naše očekávání.
5/5  
(Miroslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 4. 2022
ubytování bylo výborné
5/5  
(Kamila J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 4. 2022
Pobyt se nám velmi líbil. Jak ubytování, strava, personal, tak i bazén a sauna ? tento pobyt bych určitě doporučila.
4/5  
(Petr J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 4. 2022
Velnes byl pěkný .personál příjemný, snídaně kvalitní, večeře jedna špičková druhá nic moc. Typ na vílet lázně Bechyně a návštěva kameného mostu v Písku.
4/5  
(Dana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2022
Hotel je v procesu rekonstrukce, takže např. lešení u balkonů není ideální vyhlídkou z pokojů. Vířivka mimo provoz. Jinak ale velmi ochotný a příjemný personál, vynikající kuchyně. To vyvažuje mírné nedostatky.
4/5  
(Radka N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2022
Hotel v klidné lokalitě, výborná strava i wellness, ochotný personál.
5/5  
(Zuzana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 3. 2022
Personál byl moc milý a ochotný, snídaně i večeře byly skvělé. V bazénu jsme byli celou dobu sami. Trochu mě překvapilo, že by hotel splňoval 4 hvězdy. Vybavení bylo starší, ale pohodlné. Dojem kazila rekonstrukce hotelu. Počítejte také s tím, že hotel je vcelku vzdálený od centra města.
4/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 2. 2022
S pobytem jsme byli spokojeni, byl kvalitní. Chyběla nám dosud nenainstalovaná vířivka.
2/5  
(Michaela Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 1. 2022
Nejlepší na pobytu byla večeře a příjemné ceny. Co se týká hotelového pokoje, jde spíš o 3 hvězdy. Nic extra.
5/5  
(Jana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 1. 2022
Hotel je už starší a tak jsme neměli příliš velká očekávání. O to větší překvapení byl skvělý a milý personál a neuvěřitelně dobré jídlo. Wellness i přes větší obsazenost hotelu bylo většinou prázdné a tak jsme si užili takřka po celý pobyt privátní bazén i saunu.
4/5  
(Matvey D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 12. 2021
Celkové můžu tento pobyt ohodnotit kladně. Nebyl jsem však spokojený s welness službami. Bazén byl chladný, navíc, pokud to chápu správně, sauna je otevřena veřejnosti. Bylo tam příliš hodně lidí. Welness v tomto hotelu nedoporučuji.
5/5  
(Magdaléna Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 11. 2021
Prostředí hotelu bylo krásné, záměrně jsme vybrali, aby byl hotel situován v blízkosti lesa, pobyt jsme zahájili procházkou na vyhlídku a rozhlednu. Využili jsme vše co bylo na kuponu, dokonce jsme se dozvěděli, že masáže jsme si měli objednat dopředu, což jsme nikde předtím nečetli, ale recepční byl tak hodný, že nám je domluvil na poslední chvíli (měli jsme tedy štěstí, že masérka měla volno), ale na to, že nikde nebylo upozorněno na to, že se to má objednávat dopředu, tak recepční byl fakt ochotný, aby nám to zařídil. Naprosto nás uchvátilo jak barman dělal drinky, to by se i v Praze mohli učit. Naprostá dokonalost a kvalitka. Jídlo perfektní.
2/5  
(Viera Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2021
Prostredie je pekne, je tam ticho, ale len keď akurát neprebiehajú stavebné práce. Počas nášho pobytu zatepľovali hotel, o čom nás nikto neinformoval a priamo na našom balkóne prebiehali práce od 8 h ráno po 2 dní. K wellnessu: menší bazén ale veľký záujem, takže bolo skoro stále plno. Sauna bola len na objednaný čas s prísľubom súkromia, napriek tomu sa mi do sauny dobíjal nahý hotelový hosť anglický hovoriaci, ktorý nechcel saunu opustiť. Personál na recepcii síce bol milý, ale oni nič nevedeli a nič s tým nemohli urobiť.K strave: večera bola výborná, raňajky priemerne, chýbal mi tam väčší výber pečiva a mliečnych výrobkov. Za mňa sklamanie.
3/5  
(Naděžda Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 10. 2021
Hotel bohužel ani zdaleka nesplnil naše očekávání, byť je umístěn na skvělém místě. Deklarované 4* nesplňuje ani náhodou. Byli jsme ubytováni v "psím" pokoji, jehož interiér byl doslova vykuchán. Čtyři holé bílé zdi, lůžko, malý stolek v rohu, jedna židlička, dva mini noční stolky, volně stojící minibar, televize, věšák, zátěžový koberec. Interiér absolutně neodpovídal pokojům, které má hotel na webu v galerii. Na dotaz, zda jsme v tomto pokoji, protože máme s sebou psa, jsme dostali kladnou odpověď. Samozřejmě nás nikdo předem neupozornil, že budeme v podstatě diskriminovani a ještě zaplatíme za psa a noc dalších 170 Kč. 14 let jezdíme na dovolenou se psem, ale tohle se nám ještě nikdy nestalo. U hotelu se 4* by mě to už vůbec nenapadlo. Naštěstí byla paní recepční velice ochotná a přestěhovala nás do "normálního" pokoje. Využili jsme saunu. Prostředí bylo bez jediné ozdoby (květiny, obrázek) studené, neosobní, žádné tlumené osvětlení. Byli jsme moc spokojeni se snídaní. Personál hotelu byl velice příjemný a ochotný. Paní masérka je velice šikovná, pečlivá profesionální. Je vidět, že ji práce baví. Bohužel prostředí masérny bylo stejně jako sauna studené, neosobní. Určitě se tam už nikdy nevrátíme.
5/5  
(Alena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2021
V tomto hotelu jsme byli s manželem 2x, pokaždé jsme byli moc spokojeni. Personál milý, snídaně i večeře chutné. Všude čisto, útulně. Hotel krásný. Snad jen, že chybí osvětlení u cesty k hotelu. Když se zdržíte, večer jdete s rozsvíceným mobilem. V Písku je co vidět, je to krásné město a tento hotel mohu jen doporučit.
4/5  
(Sylva F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Hotel zrekonstruovaný, čtyřem hvězdičkám však v žádném případě neodpovídá. Personál vstřícný a ochotný, strava bohatá a vynikající, bohužel wellness nevyhovující - jeden malý bazén s protiproudem, whirpool mimo provoz, infrasauna za příplatek, finská sauna jen na objednávku s vypuštěným ochlazujícím bazénkem a zcela bez cirkulace vzduchu (vlhkost v odpočívárně velmi vysoká, nedá se tam odpočívat). Hotel na dobrém místě, parkování zajištěno, wi-fi funkční, masáž příjemná. Jediné co bych vytkla je zmíněná wellness zóna.
5/5  
(Markéta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Vše bylo v pořádku, milá obsluha a příjemné prostředí.
5/5  
(Vladimíra T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Strava super bohatá. Večeře moc dobrá. Bazén čistý i když se mi zdál studený. Byli jsme na Orlíku, ten mě zklamal, vysoké vstupné, za 2 osoby 500 Kč je moc. Zvíkov byl lepší. Personál milý a servírky super. Děkuji, líbilo se mi, byl to dárek od dětí a povedl se.
5/5  
(Jaroslava V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
Prostředí hotelu je velmi pěkné.
5/5  
(Miroslav Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2021
Byli jsme max. spokojeni - jak hotel, tak papáníčko.
3/5  
(JUDr. Jitka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2021
Dobrý den, hotel má hezký interiér, ale jinak vybavením v žádném případě neodpovídá kategorii 4 hvězdy.Toaletní potřeby , kromě tekutého mýdla - 0,balkon plný zeleného mechu, listí, dokonce i vajglů.
4/5  
(Marie R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2021
Byli jsme spokojeni.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 6. 2021
Vše perfektní, jen velice malé pokoje a společný balkon.
5/5  
(petr B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2020
Velmi hezké prostředí, klidné, milý personál, prostě super a doporučuji.
5/5  
(Marcela N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2020
S pobytem jsme byli spokojeni, ubytování, strava i služby odpovídaly nabídce. Ochotný personál. Byli jsme překvapeni, že je to mimo město. Okolí krásné, ale kdo by přijel jinou dopravou než autem, zřejmě by měl problémy. Možná by bylo dobré uvést, jak je daleko městská doprava.
4/5  
(Petr R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2020
Hotel je umístěn u lesa v klidném, příjemném prostředí. Vše, co bylo uvedeno v kupónu jsme dostali. Wellness dle popisu, příjemné, Strava - večeře výborné, snídaně jednotvárné, nabídka každý den byla úplně stejná. Úklid nulový, po dobu pobytu se pokoj vůbec neuklízel. Uméstění hotelu je ideální pro výlety do Píseckých hor.
5/5  
(Jakub K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 9. 2020
Velmi spokojeni
4/5  
(David V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2020
Hotel i pokoje starší, ale dostačující. Snídaně a wellness příjemné zpestření.
5/5  
(Alena S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2020
S pobytem jsme byli naprosto spokojeni. Obdrželi jsme vše, jak bylo slíbeno v poukazu. Personál příjemný, hotel čistý, v hotelu byl klid. Strava - snídaně bohaté, večeře velmi chutné.
3/5  
(Veronika T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2020
No ubytování hned za recepcí, kde pořád courali lidi fakt příjemné nebylo. Pokoj ucházející, ale rozhodně neodpovídal fotkám. Na 4* průměrné.
2/5  
(Petr N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2020
Hotel v krásném prostředí, ale tolik prachu v pokoji, špinavá podlaha v koupelně (asi se nikdy nemyla), špinavý koberec, chybějící skříňka s policemi nebo šuplíky. V restauraci špatně umyté nádobí a personál pomalý, někdy i bez zájmu. Jinak chválíme čistý bazén a recepci. Strava ucházející (až na ceny). Co bylo uvedeno v kupónu jsme obdrželi. Hotel bychom známým nedoporučili.
5/5  
(Olga V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2020
Byli jsme moc spokojení, ubytování odpovídalo popisu, personál byl velmi milý a ochotný. Wellness pěkně zařízeno, hotel je umístěn mimo centrum v přírodě, což jsme hodně ocenili, protože s námi cestovala 3letá dcerka. Strava byla vynikající, snídaně bohaté.
1/5  
(René B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2020
Špína, prach, pavučiny na pokoji, welnes nefunkční studená voda v bazénu.
5/5  
(František B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2020
Spokojeni po všech stránkách.
5/5  
(Renata K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2020
Všechno bylo naprosto v pořádku. Umístění hotelu v klidném prostředí. Personál a strava velmi dobrá. Proste všechno perfektní.
4/5  
(Pavel Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2020
Hotel velmi dobře známe, jezdíme sem každý rok. Podle mne se jedná spíše o tříhvězdičkový hotel, ale my nejsme nároční. Rádi chodíme do bazénu (letos prý nově zrekonstruovaný, my jsme si velkého rozdílu nevšimli), pokoj hezký a čistý, já s manželkou jsme bohužel na pokoji neměli slušnou skříň s ramínky (jen 20 cm širokou skříňku, kam se sotva vešly svršky napříč). Naopak nově jsme měli němého sluhu, nakonec celkem stačil, já měl oblečení na parapetu. Naproti je tenisový kurt p. Fikejse, tam jsme strávili většinu času a majitelé jsou hrozně fajn lidi. Písek je nádherný, užili jsme si i hezké procházky.
4/5  
(Jana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2020
Byli jsme velmi spokojeni se stravou i s personálem. Co nás však trochu mrzelo, že jsme nemohli využít vířivku, kterou mají mimo provoz. A masáže, které si musíte objednat 14 dní předem, což jsme nevěděli.
5/5  
(Vendula V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2020
Vše tak, jak bylo napsané :)
5/5  
(Martin L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 8. 2020
Příjemný personál. Krásné prostředí a město.
3/5  
(Jitka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2020
Hotel neodpovídá popisu, pokoje šílené.
5/5  
(Jana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2020
V hotelu se nám líbilo, pobyt odpovídal popisu a vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Strava byla dostačující, v hotelu jsme využili místní bazén, který byl prima. Personál byl ochotný. Určitě doporučuju!
4/5  
(Monika P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2020
Prostředí hotelu odpovídající ceně. Jen spoustu místa nevyužito. Napr. terasa u bazénu. Restaurace otevřená až večer.
5/5  
(Marcela J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2020
Prostředí hotelu bylo hezké, hotel se nachází na úpatí Píseckých hor. Pobyt odpovídal všemu co bylo uvedeno na kuponu. Bazén v hotelu byl skvělý. V hotelu jsou sice malé ale hezké pokoje. Jen si myslíme, že místo společné terasy by měly být k jednotlivým pokojům odděleny balkony.Personál velmi ochotný.Určitě bychom doporučili návštěvu města Písek. Je to krásné město s památkami kamenným mostem, věžemi.Za hotelem se nacházejí rybníky a rozhledna Jarník, kde je krásný výhled jak na město tak až například hraniční Šumavské hory.
5/5  
(Zdena Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2020
Vše ok. Prostředí hotelu pěkné. Bylo by dobré věnovat větší pozornost venkovním prostorám a terasám.
4/5  
(Radim F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2020
Průměrný čtyřhvězdičkový hotel, trochu zastaralé vybavení.
5/5  
(Václav W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2020
Jídlo velice chutné, personál milý a ochotný.

Právě v prodeji pro Interhotel America ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet