• Domácí mazlíček za poplatek 170 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Interhotel America **** na úpatí Píseckých hor

Vyrazte na dovolenou do Interhotelu America ****, který svým vzhledem připomíná parník. Hotel je situován v klidné zóně na úpatí Píseckých hor v městské části Amerika, podle které také nese svůj název.

V hotelu najdete komfortně zařízené pokoje s vlastním sociální zařízením (WC, sprcha či vana) a terasou. Pro hosty jsou připravené královské postele o rozměrech 200 x 200 cm, minibar, fén a telefon.

Milovníci jídla určitě ocení hotelovou restauraci Panorama, ve které si kromě mezinárodních kulinářských pochoutek mohou dopřát také sklenici dobrého vína nebo šálek kávy. K dispozici je také hotelový bar a zimní zahrada.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Josef B.)

Hotel čistý, v době našeho pobytu velmi málo obsazený, takže jsme většinou vše využívali téměř sami. Pokud by byl hotel více obsazen, pak zcela určitě by bazén nestačil k plavání. Na dvoulůžkovém, nově zařízeném pokoji byla jen jedna židle na sezení, žádný věšák na pověšení navlhlých županů a poměrně malá skříňka na svršky, přístupná ze židle. Snídaně i večeře vynikající, včetně obsluhy. Hotel je sice na okraji Písku, ale do centra to je pěšky cca 20 minut. Přímo u hotelu začíná les protkaný turistickými cestami.

Skvělé (Helena K.)

Studená voda v bazénu.

Skvělé (Petra P.)

Prostředí, služby, personál - spokojenost.