Interhotel America **** na úpatí Píseckých hor

Vyrazte na dovolenou do Interhotelu America ****, který svým vzhledem připomíná parník. Hotel je situován v klidné zóně na úpatí Píseckých hor v městské části Amerika, podle které také nese svůj název.

V hotelu najdete komfortně zařízené pokoje s vlastním sociální zařízením (WC, sprcha či vana) a terasou. Pro hosty jsou připravené královské postele o rozměrech 200 x 200 cm, minibar, fén a telefon.

Milovníci jídla určitě ocení hotelovou restauraci Panorama, ve které si kromě mezinárodních kulinářských pochoutek mohou dopřát také sklenici dobrého vína nebo šálek kávy. K dispozici je také hotelový bar a zimní zahrada.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (David V.) ( - Česko)

Hotel i pokoje starší, ale dostačující. Snídaně a wellness příjemné zpestření.

Vynikající (Alena S.) ( - Česko)

S pobytem jsme byli naprosto spokojeni. Obdrželi jsme vše, jak bylo slíbeno v poukazu. Personál příjemný, hotel čistý, v hotelu byl klid. Strava - snídaně bohaté , večeře velmi chutné.

Vynikající (Jana H.) ( - Česko)

V hotelu se nám líbilo, pobyt odpovídal popisu a vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Strava byla dostačující, v hotelu jsme využili místní bazén, který byl prima. Personál byl ochotný. Určitě doporučuju!