• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 170 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Interhotel America **** na úpatí Píseckých hor

Vyrazte na dovolenou do Interhotelu America ****, který svým vzhledem připomíná parník. Hotel je situován v klidné zóně na úpatí Píseckých hor v městské části Amerika, podle které také nese svůj název.

V hotelu najdete komfortně zařízené pokoje s vlastním sociální zařízením (WC, sprcha či vana) a terasou. Pro hosty jsou připravené královské postele o rozměrech 200 x 200 cm, minibar, fén a telefon.

Milovníci jídla určitě ocení hotelovou restauraci Panorama, ve které si kromě mezinárodních kulinářských pochoutek mohou dopřát také sklenici dobrého vína nebo šálek kávy. K dispozici je také hotelový bar a zimní zahrada.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Radek Z.)

S prostředím hotelu jsme byli velmi spokojeni, výborná lokalita, měli jsme poblíž jak město, které tedy stojí za podívanou a zároveň přírodu a krásný les. Bazének na hotelu super, měli jsme štěstí, že jsme ho s přítelem měli jen pro sebe, Já osobně hrozně ocenila i krásný výhled při snídani, která byla výborná - výběr ze všeho, co máme rádi. Tipy na výlety - určitě doporučuji zámek Kratochvíle.

Skvělé (Miroslava P.)

S ubytováním i poskytnutými službami jsme byli spokojeni. Dobrý výchozí bod na výlety v okolí. Doporučuji.

Vynikající (Dana M.)

Náš 5 denní pobyt v Písku se nám opravdu vydařil. Spokojenost byla se vším. Ubytování skvělé, zvláště pak možnost posezení venku před pokojem na malé předzahrádce. Personál hotelu vstřícný a ochotný poradil kam na výlet atd. Možnost využití bazénu kdykoliv během dne. Strava výborná, velká poklona panu kuchaři. Doporučuji všem.