• Domácí mazlíček za poplatek 170 Kč/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Interhotel America **** na úpatí Píseckých hor

Vyrazte na dovolenou do Interhotelu America ****, který svým vzhledem připomíná parník. Hotel je situován v klidné zóně na úpatí Píseckých hor v městské části Amerika, podle které také nese svůj název.

V hotelu najdete komfortně zařízené pokoje s vlastním sociální zařízením (WC, sprcha či vana) a terasou. Pro hosty jsou připravené královské postele o rozměrech 200 x 200 cm, minibar, fén a telefon.

Milovníci jídla určitě ocení hotelovou restauraci Panorama, ve které si kromě mezinárodních kulinářských pochoutek mohou dopřát také sklenici dobrého vína nebo šálek kávy. K dispozici je také hotelový bar a zimní zahrada.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lenka C.)

Pokoje byly pěkné, z pokoje se může vyjít na terasu - my měli výhled na les. Pokoje čisté, sněhobílé povlečení i ručníky. V koupelně sprchový kout - stačil, jenže večer a ráno netekla teplá voda... Jídlo skvělé, bohaté snídaně. Bazén - voda malinko chladnější, ale dalo se, okolní teplota ale nízká. Saunu jsme nevyužili. Do bazénu se jede do suterénu, museli jsme chodit přes pánské šatny - dámské se opravovaly. Masáž jsme neabsolvovaly, protože se musí domluvit 14 dní předem, škoda. Personál byl velmi příjemný. Byli jsme jen na 2 noci, a bez auta, takže jsme si jen prošli Písek . Celkově jsme byli spokojeni.

Vynikající (Emilie N.)

Pobyt odpovídal popisu. Strava výborná, personál ochotný. Bazén úžasný - měli jsme ho jen pro sebe. Mohu doporučit.

Vynikající (Zdeněk ?.)

Prostředí hotelu blízko lesa bylo příjemné. Snídaně bohaté, hlavně hodně ovoce. Neomezený vstup do bazénu a hlavně jeho příjemná teplota vody, to vše jsme hodnotili velice kladně. Personál byl ochotný a příjemný. Vše co bylo v kupónu uvedeno, jsme dostali a také využili.