Recenze a hodnocení: Hotel Zlatý Chlum *** (Jeseníky)

4,3/5
(Celkem 102 hodnocení)Skvělé
Česká Ves, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,7

Interiér hotelu

4,1

Lokalita hotelu

4,4

Strava

4,2

Služby hotelu

4,3
5/5  
(Vlastimila P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 1. 2024
Ubytovani v poradku..jidlo vyborne…personal prijemny..vstricny….opravdu na dnesni dobu az neuveritelne..Jedinou vytku ..bych si dovolila a to je na virivku.Vzhledem k tomu ze jsme chytly vetrne pocasi tak to bylo docela neprijemne.Voda se nestacila ohrivat a foukalo ze vsech stran….Mozna nejaka zabrana proti vezru a vse by bylo ok.Opravdu moc dekujeme za prijemny vikend…s uctou ParizkovaPisu z mobilu a tak se omlouvam za pripadne chyby?
5/5  
(Jana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 1. 2024
Hledali jsme klidné ubytovaní s naším psíkem přes silvestrovské oslavy. Tento hotel se ukázal jako ideální. Prostorný a tichý. I když bylo zároveň s námi ubytováno asi šest dalších psů, ani jsme o nich nevěděli.
3/5  
(Karel M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 12. 2023
Už samotný vstup do hotelu byl zvláštní, nikde nikdo až v restauraci jsme potkali prvního člověka, který nás ubytoval. Hotel zcela prázdný, pokoj docela malý s vypnutým topením. Poskytnuté služby nic moc. Uvítací drink jsme dostali až po upozornění poslední den pobytu, stravu tvořilo přihřáté menu od obědu, kdy hotel vaří meníčka nabízené i přes internetové stránky hotelu a večer jsme pak měli výběr z prvních dvou jídel. Snídaně stereotyp, žádné nějaké překvapení ve formě např. koláčků čí něčeho sladšího ke kávě. V balíčku jsme měli mít saunu a vířivku. Z toho se podařilo zajistit jen saunu, vířivka byla nefunkční s tím, že asi někdo udělal chybu a nešlo ji nastavit. Chápeme, že venku již byl sníh a teploty pod nulou, ale prý se tam normálně hosté chodili tzv. vyhřát. Vstup k vířivce ani nebyl možný, nebyl udělán ani základní krok a to odklízení sněhu včetně schůdku do vířivky. Využití posilovny jen pro otužilce, tam se vůbec netopilo. Dýchla na nás doba, kdy jsme v mládí jezdili na rekreační pobyty a pracovníci v hotelu jsou dnes vůbec rádi, že někdo přijede. Takže jediným kladem pobytu byly naše výlety po okolí, protože do Jeseníku je to kousek a v blízkém okolí spousta zajímavých míst na výlety či jen procházky.
5/5  
(Ivana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2023
čisté, voňavé pokoje, rekonstruovaná koupelna s WC, úžasný personál, finská sauna a venkovní whirpool super, chutná strava Hotel je vynikajícím výchozím místem na pěší i cykloturistiku i návštěvu nedalekých Priessnitzových lázní.
4/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2023
Strava výborná - večeře polévka a hlavní jídlo velká porce. Snídaně každý si vybere. Pokoj menší, ale útulný. Wellnes parádní.
4/5  
(Jaromír H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 10. 2023
Pobyt odpovídal pobytu ve své třídě.Personál splnil veškeré požadavky,byl velmi vstřícný.
3/5  
(Lukáš S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2023
Za tu cenu to bylo vše ok. Čisto, dobré jídlo, dobrý welness.
5/5  
(Luboš Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2023
vůbec žádné připomínky, vše velmi dobré
3/5  
(Marie B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2023
Hotel je ve velmi dobré lokalitě. Horší je to s personálem, kdy nám paní tvrdila, že polopenze je jen večeře. To se nakonec vysvětlilo. Horší to bylo s wellness, které jsme měli domluvené na určitou hodinu. Po příchodu jsme zjistili, že je ve vířivce vysypaný popelník. Vyřešeno s vedoucím. Výlety doporučuji Křížový vrch, rozhlednu Zlatý Chlum, jeskyně na Špičáku a samozřejmě město i lázně Jeseník.
5/5  
(Josef Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2023
Byli jsme spokojeni se vším, jak je výše uvedeno. Zvlášť bych chtěl ocenit vstřícnost personálu a jejich snahu, co nejvíce vyhovět klientovi.
5/5  
(Zdeňka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2023
Prostředí hotelu příjemné, personál velmi ochotný a milý. Služby jsme nevyužívali, nezbyl nám na ně čas. Strava chutná i upravená na talíři.
5/5  
(Jiří J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2023
Byli jsme mile překvapeni ochotou a profesionalitou mladého personálu.
5/5  
(Martin F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2023
Pobyt byl skvělý, naše očekávání byla splněna nad rámec. Personál byl ve všem vstřícný, čehož si velmi vážíme. V rámci pobytu jsme měli zařízenou pouze snídani, která byla formou švédských stolů, a tak si každý přišel na své. Ostatní jídlo, které jsme si v průběhu dne objednali bylo výborné. Oceňujeme výborný nápad týkající grilování na letní zahrádce, kde se grilovalo koleno, žebra, krkovice, kuřecí ad.. Interiér hotelu byl příjemný. Využili jsme wellness, venkovní vířivka byla ohromná - soukromí s krásným výhledem.
5/5  
(Aleš B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2023
Vše bez problému, klidně bychom si pobyt zopakovali.
5/5  
(Miroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2023
Vše je ok
4/5  
(Václav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2023
uspokojiváS pobytem jsme byli velmi spokojeni. Počasí perfektně vyšlo jen naše chátrající tělestná konstrukce nám nedovolila absolvovat výlet na Praděd. Personál vstřícný strava
3/5  
(Naďa V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2023
Vše bylo tak nějak "nic moc".
5/5  
(Marcela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 6. 2023
V Jeseníkách-České Vsi jsme byli velmi spokojeni. Ubytovaní jsme byli v hotelu Zlatý Chlum a nejde nic vytknout. Pokoj čistý, personál skvělý, ochotný a vstřícný. Jídlo velmi chutné a velké porce. Určitě se tam ještě někdy vrátíme.
5/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 6. 2023
Hotel se nám líbil, užili jsme si saunu i pobyt ve venkovní vířivce s pohledem na hory, personál usměvavý, strava chutná a pestrá. Mnoho možností na výlety, například Venušiny misky nebo zatopené lomy Určitě doporučujeme
5/5  
(Dagmar M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2023
Nelze nic vytknout. Ubytování, personál, strava perfektní. Pokoje čisté. Hotel se nachází v blízkosti Priznitzových lázní, které jsou jedny z nejpěknějším v ČR. I v okolí je spoustu zajímavých míst.
4/5  
(Jolana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 6. 2023
Krajina v okolí krásná, personál hotelu příjemný, prostředí hotelu v normě.
4/5  
(Jolana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 6. 2023
Vše bylo dle popisu, personál příjemný, prostředí hotelu v normě.
5/5  
(Jiří H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 5. 2023
Při příchodu na hotel v 13:45 nám byl ihned přidělený pokoj i když check in je od 14:00. V hotelu není problém být ubytovaný s domácím mazlíčkem a navíc může být s vámi i večer v restauraci. Obsluha na bare velmi milá a ochotná. Restaurare má sice napsáno do 21:00 otevírací dobu, ale obsluha s námi zde zůstala déle. Večere byla z výběru ze dvou jídel a byla vždy naprosto super.Snídaně dostačující. Všeho bylo dostatek a doplňováno.Určitě se ještě vrátíme.
3/5  
(Eva L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2023
Vše odpovídalo popisu a dostali jsme to, co jsme měli dostat. Okolí je zajímavé a plusem je blízkost termálních lázní.
3/5  
(Pavlína D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2022
Dobrý den, jídlo celkem dobré, ale to, že venku bylo 13 stupňů a v pokoji 17 stupňů, tak to je moc. Netopili! Navíc, jsme 2x urgovali majitele. Netopili celé 4 noci pobytu. Navíc, když přijedete na líbánky...
4/5  
(Ladislav D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2022
Na tříhvězdičkový hotel výborně.
4/5  
(Martina J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2022
Prostředí ok,personál v pořádku jídlo snídaně,spokojenost,
4/5  
(Marie T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2022
Personál hotelu byl velmi vstřícný.Strava dobrá.
5/5  
(Kamil V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2022
Vše pěkné, čisté, uklizené, personál ochotný, strava dobrá, výchozí bod pro výlety.
5/5  
(Šárka V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2022
Přestože byl hotel nedaleko frekventované silnice, na pokojích, které byly všechny orientované mimo směr silnice, byl v noci absolutně klid. Vše čisté, ochotný personál, dobrá a pestrá strava. V okolí mnoho pěkných výletů, vhodných i pro méně zdatné jedince.
5/5  
(Lenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 5. 2022
Musím a moc ráda jen chválit, chválit, chválit :-) .. úžasný pan majitel, ochotný, usměvavý, vstřícný. Ostatní personál je jen odrazem svého majitele, takže také na 1. Takto úžasně se k nám ještě nikde nechovali. Vřele doporučujeme, budete jistě spokojeni! Sestry L&M
4/5  
(Antonín V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 5. 2022
Pobyt dobrý, služby n úrovni, strava vynikající. Negativa: blízko silnice, kterou právě opravovali, měkké postele a špatně se z nich dívalo na televizi, jinak všechno dobrý.
3/5  
(Edita L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2022
Měli jsme polopenzi. Snídaně super, ale s připomínkou, že byli do jídelny vpuštěni návštěvníci i se svými psy. Tuto skutečnost jsme nikde jinde nezaznamenali. Večeře byly jako výběr ze dvou nabídek. Také bez problémů. Personál vstřícný, pozorný - pochvala.
5/5  
(Miroslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 3. 2022
Ok. Velmi ochotný personál.
5/5  
(Ladislav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2021
Ubytování bez výhrad, personál ochotný, strava výborná a velké porce. Wellness a sauna v pořádku.
4/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2021
Strava byla výborná, uvítací drink nám nikdo nenabídl. Personál velmi ochotný a milý. Jediné co bychom vytkli jsou matrace, které se propadají u hlavy a nohou.
5/5  
(Martina Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2021
Byli jsme moc spokojeni, personál se o nás staral hezky, lokalita hotelu skvělá pro výlety v okolí.
4/5  
(Daniel S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2021
Pobyt odpovídal popisu. Personál hotelu milý, vstřícný.
5/5  
(Marie Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2021
S pobytem jsme byli velice spokojeni. Hotel prošel rekonstrukcí - nové podlahy, možná i lůžkoviny a závěsy, všude čisto. Personál byl milý, vstřícný. Hotel má výbornou polohu pro podnikání výletů jak do Jeseníků, tak Rychlebských hor. Možná, že příští rok znovu přijedeme.
5/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2021
Služby byly v požadované kvalitě.
5/5  
(zdeněk Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2021
Ochotný a příjemný personál hotelu.
3/5  
(Nikola B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2021
V hotelu zařízení staré, večeře nám tedy nechutnali, ale snídaně byli výborné. Personál milý, ochotný a úsměvný.
4/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2021
Strava O.K., personál ochotný. Služby jsme nevyužili, výlet -jeskyně, lázně.
4/5  
(vladimír H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2020
Byli jsme spokojení. Popis odpovídal. Jídlo bylo v pořádku a nám chutnalo. Za nás OK.
4/5  
(Miloslav F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2020
Hotel byl sice starší, ale čistý. Strava vynikající. Obsluha i personál velice přívětivý a vstřícný. Parkování bez problémů.
3/5  
(Marie Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2020
S pobytem jsme byli spokojeni. Strava byla chutná, personál příjemný, vstřícný. Za pracovitost bychom zvláště pochválili pana číšníka, recepčního i slečnu od snídaní. To samé však nelze říci o úklidu - ten v čase našeho pobytu pondělí - pátek neprobíhal. Stále stejné hromádky smetí na schodišti k restauraci, ani jednou nevynesen koš z pokoje či doplnění toaletních potřeb. Bohužel se nám naskytl pohled do kuchyně a to, co jsme viděli na podlaze vpravo od dveří pod regály, jen potvrdilo, že úklid je zde až na posledním místě. Hotel má vynikající polohu pro podnikání výletů do okolí.
5/5  
(Naděžda K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Pobyt odpovídal nabídce, velmi milý a vstřícný personál. Byli jsme v páru a po několikáté. A určitě se vrátíme!
4/5  
(Jakub Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2020
V hotelu se nám líbilo, strava dobrá, matrace by mohly být lepší a koupelna by chtěla opravit. Jinak jsme byli spokojeni.
4/5  
(Markéta W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2020
Hotel se nachází blízko turistických tras.
2/5  
(Vladan O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2020
Co se týče prostředí hotelu, tak příroda a lokalita byla na jedničku, to je bez diskuze. Hotel na první dojem působí celkem slušně, interiér je na tom bohužel hůř. Na chodbách k pokojům i na pokoji zažraná špína v koberci. Sice bylo hezké, že nábytek pokoje byl z masivního dřeva, ale teda skříně, které při každém otevření příšerně vrzaly, tvrdé pružinové matrace, které při každém pohybu šíleně vrzaly, to byl děs. Kdyby někdo v nějakém pokoji souložil, tak zaručeně probudí celý hotel :-) Dovolenou jsme měli zaplacenou s přítelkyní a synem, bohužel přítelkyně byla nucená být hospitalizována ve špitálu, tak jsme to zvládli se synem sami. Co se týče toho co bylo na kupónu uvedeno, tak kromě parkování a wi-fi zdarma jsme neobdrželi nic. Sice jsem na tu saunu a posilovnu co byla v ceně, neměl ani čas, ani myšlenky, ale, že by se třeba personál zeptal, tak to vůbec ne. O welcome drinku ani nemluvě. Co se týče personálu, ten byl vskutku milý a příjemný, ale přišlo mi, že to jsou spíš brigádníci, slečna za barem místy tápala, jeden den jsme jí napsali co chceme na večeři, druhý den se zeptá co jsme si objednali, tak jí to řeknem a stejně přinese to druhé jídlo.... No celkem by mě zajímalo, proč má hotel tak relativně vysoké hodnocení. No každopádně do Jeseníků určitě zase někdy ano, ale sem už asi radši ne.

Právě v prodeji pro Hotel Zlatý Chlum ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet