Recenze a hodnocení: Hotel U Martina *** (Jižní Čechy)

4,6/5
(Celkem 9 hodnocení)Skvělé
Rožmberk nad Vltavou, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Markéta P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 1. 2023
Strava super, personál super , čistý pokoj, co bylo v nabídce voucheru to jsme dostali. Krásné okolí hotelu. Jsme moc spokojeni.
5/5  
(Klára R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Spokojeni jsme byli moc. Pobyt odpovídal popisu. Vše jsme obdrželi. Výběr jídla při snídani dost omezený, chyběla zelenina, jogurt..... Tipy na výlet: Čertova stěna, Kraví hora, ZOO Dvorec u Borovan, Safari ZOO u Borovan a samozřejmě Rožmberk.
5/5  
(Milan D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2019
Vše perfekt. Doporučuji ostatním. Klídek, prostředí super, personál velmi příjemný a ochotný.
5/5  
(Josef K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 4. 2019
Naše představa o příjemně strávené dovolené, byly naplněné jak po stránce ubytování, tak stravování. personál hotelu příjemný. Naprostá spokojenost. Děkujeme. Manželé k.
5/5  
(Věra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2019
Vše bylo OK včetně počasí.
3/5  
(Miloslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2019
Restaurace, polopenze a obsluha v restauraci super.Pokoje velmi hezky zařízené, krásně uklizené a připravené na pobyt.Celou dobu pobytu však byla zima na pokoji a v sobotu dokonce netekla ani horká voda,abychom se mohli zahřát alespoň ve sprše.Takže jsme se popravdě těšili domů ....
Reakce hotelu
Dobrý den pane Kůrka, děkujeme za velmi hezké hodnocení. Je nám líto, že Vám pobyt pokazilo chladno na pokoji. Celoročně využíváme k topení i ohřevu vody tepelná čerpadla. Nikdo si bohužel nevšiml, že jedno je mimo provoz...zablokovala se venkovní jednotka. Je nám to moc líto. Děkujeme za Vaší návštěvu a přeji příjemný začátek víkendu. Jitka
4/5  
(Zdenka Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 3. 2019
Prostředí hotelu velmi hezké, klidné (v době, kdy jsme ho navštívili).Vše co nám bylo nabízeno, jsme obdrželi a byli jsme spokojeni, personál restaurace byl velmi milý, ochotný. Ubytování, příjemné, čisté.
4/5  
(Ladislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2019
Měli jsme zakoupený pobyt v Hotelu U Martina, ale byli jsme ubytováni v penzionu, který patří k hotelu. Bylo to asi z důvodu, že jsme požadovali přistýlku pro vnuka.Ubytování bylo v pořádku.Jedinou vadou byl hluk ventilátoru z klimatizace, která byla na zdi pod oknem pokoje. Hluk byl slyšet i přes zavřená okna. Nedovedu si představit, že bychom zde byli ubytováni na delší dobu.
5/5  
(Jana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 1. 2019
Velmi spokojeni po všech stránkách.

Právě v prodeji pro Hotel U Martina ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet