Recenze a hodnocení: Hotel U Divadla *** (Jižní Morava)

4,4/5
(Celkem 48 hodnocení)Skvělé
Znojmo, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,4/5

Personál

4,7

Interiér hotelu

3,9

Lokalita hotelu

4,8

Strava

4,6

Služby hotelu

4,4
4/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2022
S pobytem jsme byli velmi spokojení. Ubytování a strava byla v pořádku, podařilo se nám zaparkovat přímo u hotelu. Personál milý a ochotný. Umístění hotelu v blízkosti centra, takže pokud chcete poznat pouze Znojmo, tak prakticky auto nevyužijete, protože téměř všude si dojdete nebo vyjedete taxíkem. První den večer jsem si objednali na základě nabídky od hotelu degustaci vín ve Vinařství u Válků v Novém Šaldorfu. Bylo tam fajn, velmi se nám to líbilo, doporučujeme. Celkově byl pobyt velmi hezký.
5/5  
(Jindřich Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 5. 2022
Vše ok.
5/5  
(Jiří Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2022
Vše OK , vše jsme obdrželi , tip pro další klienty - návštěva skliípku.
3/5  
(Milena G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2022
Hotel v blízkosti centra, dá se pohodlně všude dojít pěšky. Obsluhující personál perfektní. Jídlo dobré, porce velké. Nedostatkem byla pouze chybějící šatní skříň v pokoji.
4/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2021
Prostředí příjemné, bohužel, střešním oknem byl výhled jen do nebe. Voucher na pizzu jsme obdrželi a byla skvělá. Víno bylo předáno. Personál velmi příjemný, vstřícný, profesionální. Skvělá poloha hotelu, je jen kousek od historického centra.
4/5  
(Josef I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2021
Je vidět, že hotel v kovidovém období procházel údržbou (malování, některý vybavení pokoje). Něco se však asi nestihlo (stará skříň na šaty bez ramínek na kalhoty, věšáčky v koupelně. Jinak naprostá spokojenost. Hotel blízko centra, nádraží vlakového i autobusového. Personál, strava, možnosti kulturního vyžití - vše pro nás na 1****.Děkujeme a určitě navštívíme znova.
5/5  
(Pavel R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 10. 2021
Hotel na dobrém místě u centra. Pobyt odpovídal popisu, jídlo chutné, porce velké. Personál milý a ochotný. Veškeré slevy nabídnuty. Znojmo je prostě krásné. Děkujeme.
5/5  
(Marcela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2021
S pobytem v hotelu jsme byli velmi spokojeni. Personál příjemný a ochotný, všude čisto. Strava chutná a bylo jí dost.Všechny slíbené slevy a akce nám byly nabídnuty.Spokojeni jsme byli i s okolím hotelu a vůbec, Znojmo je krásné, historické město.
4/5  
(Eva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Pobyt splnil očekávání, hotel starší, ale čistý s ochotným personálem.Vše v dochozí vzdálenosti, vše slíbené jsme obdrželi.
5/5  
(Drahomíra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2021
Ve Znojmě v hotelu U Divadla jsme byly velmi spokojeny. Plně odpovídal popisu. Obdržely jsme vše dle kuponu. Personál i strava - nemělo to chybu. Vše na 1.
5/5  
(Jaroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2021
Se službami hotelu a s personálem včetně stravy jsme byli velice spokojeni. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno a také jsme to využili. Znojmo je velice krásné město a procházky po starých památkách byli báječné. Strava velice dobrá, personál milý a velice ochotný. Projeli jsme okolí Znojma a a spokojenost.
5/5  
(Eva B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2021
Parádní pobyt, velmi milý personál, skvělé jídlo, hotelový servis na jedničku. Určitě navštívíme znovu. Můžeme vřele doporučit. Znojmo je nádherné město.
5/5  
(Miloslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2021
Vše bylo super. Hotel na ideálním místě. V centru, celkem na klidném místě, vše v odchozí vzdálenosti. Co bylo v nabídce jsme dostali. Personál vstřícný a ochotný.
5/5  
(Dominika F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2021
Hotel je kousek od centra, což je super, i když je u silnice, není to téměř poznat. Personálu moc sympaticky a ochotný se vším pomoci a vyhovět. Jídlo v pořádku a dobré. Víno skvělé!Spousty benefitů k ubytování :)
4/5  
(Jan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2021
Prostředí hotelu pěkné, strava velmi dobrá. Uvítali bychom doplnění vybavení pokoje o 2. židli. Překvapilo nás, že se během našeho pobytu (5 nocí) neobjevil nikdo, kdo by se alespoň přeptal na potřebu úklidu pokoje.
1/5  
(Zdeňka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2020
Bohužel jsme s manželem na pobyt neodjeli, vzhledem k situaci, která nastala v souvislosti s covidem a opatřeními vlády. Manžel je v rizikové skupině a jihomoravský kraj, byl označen jako riziková oblast. Bohužel nám bylo odpovězeno, že je to nevratná rezervace a byl nám naúčtován stornopoplatek 100% a to prý i v případě zásahu vyšší moci. Pro nás je zdraví rodiny přednější. Mrzí nás to, ale již si nebudu rezervovat a platit pobyt dopředu. Jsem ponaučená pro příště.
4/5  
(Jana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2020
Chtěla bych moc pochválit personál. Všichni byli vstřícní, ochotni poradit, oceňuji rychlou obsluhu. Pokoje čisté, lednička na pokoji by byla fajn. Celkový dojem z pobytu zkazila pouze návštěva "pískovcového sklípku", se kterým hotel spolupracuje a nabízí.Rozhodně nedoporučujeme!! Jedna velká tragikomedie. Pana Šmudlu už nikdy !!!
4/5  
(Svatava A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2020
Příjemný personál, umístění hotelu v historické části města výhodou. Podkrovní místnosti v létě mohou být nevýhodou, i když na pokoji je k dispozici ventilátor. Klienti by uvítali i lednici na pokoji.
5/5  
(Alena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2020
Vše moc fajn, super umístění hotelu v centru Znojma. Jídlo dobré, dokonce mi vyšli vstříc s vegetariánským jídlem. Personál milý. Znojmo je úžasné, doporučuju navštívit. Dostali jsme také zdarma poukazy k návštěvě zajímavých míst.
3/5  
(Helena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2020
Ubytování dobré, ale začalo se topit až druhý den odpoledne. Nedostali jsme welcome drink, láhev vína poukaz do restaurace.
5/5  
(Gabriela Krotka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2020
Prostředí bylo velmi pěkné, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno a moc se nám tam líbilo, personál hotelu byl super.
4/5  
(Ivan J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2020
Check In měl být ve 14 hodin, když jsme ale na tento čas přijeli, nebyl pokoj ještě uklizen, takže jsme se po 4 hodinách jízdy museli jít ještě projít do města. Personál byl velmi ochotný, polopenze chutná a bohatá. Pokoj č. 306 byl čistý, rovněž tak koupelna. Levá matrace manželské postele byla však značně proleželá, měla však poblíž noční lampičku, která bohužel chyběla na nočním stolku postele protější. Značné zklamání bylo z nabídky TV programů, běžely jen kanály České televize, ostatní nebyly naladěny. Na náš dotaz recepční sdělila, že je přijde naladit technik následující den, což však byl pro nás už den odjezdu. Poradila, ať si televizi naladíme sami, ladění však vyžadovalo kód, který nám nebyl sdělen a v pyžamu jsme již nechtěli recepční znovu obtěžovat.
5/5  
(Drahomír N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2020
Spokojeni
5/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2020
Velká spokojenost, vše bylo v nejlepší kvalitě včetně ubytování, výborné kuchyně a vstřícnému a ochotnému personálu. Můžu jen vřele doporučit tento hotel. Využijte vláček-stojí to zato! Vše co bylo slíbeno jsme dostali i s dalšími informacemi od pana majitele hotelu už při příjezdu.
5/5  
(Jaroslava Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2020
Hotel byl na dobrém místě, pokoj jednoduše, ale dostatečně vybaven, bylo všude čisto. Avizované wifi připojení fungovalo bez potíží. Jídlo bylo dobré, obsluha velmi příjemná.
3/5  
(Zdenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2020
Hotel nás zklamal. Okna v podkroví jsou nedostupná, požadovanou tyč na otvírání jsme nedostali, pavučina, v posteli popraskaný rošt, propadala se matrace, v koupelně málo světla. Personál ochotný, jídlo poměrně dobré, ale jídelníček tak před 30ti lety. Hotel blízko centra, Znojmo nádherné, výlet vínobusem úžasný, doporučujeme.
4/5  
(Jiří R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2020
Celkem dle očekávání, popis vždy trochu přehání klady. Snad jen výtka k parkování zdarma a lahev vína na pokoji což nebylo.
5/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Vše odpovídalo popisu. Hotel je příjemný a čistý, kousek od centra Znojma. Personál je velmi ochotný, jídlo dobré. Celkově jsme byli velmi spokojeni.
5/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2020
Hotel odpovídal popisu. Vše, co bylo na poukazu jsme dostali. Personál velmi ochotný, zvláště dlouhovlasá mladá blondýnka. Jídlo dobré, snídaně super. Znojmo je krásné, asi se ještě vrátíme, hlavně kvůli enotéce na znojemském hradě, kterou jsme nestihli navštívit. Doporučujeme kavárnu U kulíška s krásným dvorkem.
5/5  
(Jana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Vše absolutně na jedničku. Prostředí nádhera a ochota personálu bez chybičky.
5/5  
(Ellen P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2020
Vse ok
4/5  
(Libuše C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2020
Kvalita odpovídala ceně. Pokoj i ostatní prostory byly čisté. Na pokoji bych uvítala stolek a dvě křesla pro posezení. Vhodnost lednice na pokoji, ale s tím jsme počítali, nebyla uvedena v popisku. Stálý personál velice sympatický a ochotný, některé brigádnice ještě neměly ten správný gryf. Celkově mohu doporučit pro středně náročnou klientelu. Jídla bylo dostatek. Znojmo je krásné město s historickým centrem.
4/5  
(Zdeněk T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2020
Personal a jidlo super velka pochvala.Trošku problém. Proležene postele a hluk z hlavni silnice l/38.
3/5  
(Marie N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2020
Ubytování typu ubytovna, strava chutná, obsluha až pravděpodobně na brigádníce, příjemná..
5/5  
(Jaroslav C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2020
V hotelu se nám líbilo, pokoj byl čistý a dobře zařízený. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava byla výborná a personál vstřícný.
4/5  
(Oldřich S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2020
Vybavení prochází postupnou rekonstrukcí
4/5  
(Petr B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2020
dobrý
5/5  
(MARIE Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2020
Ve Znojmě jsme byli již několikrát, ale stále je co objevovat. S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni. Výhled na Znojemské divadlo, pohodlná postel a vana :)))) Perfektní lokalita, kousek od centra. Pokoje pěkné, čisté, dobře vybavené. Skvělá restaurace, jídla dobrá a všeho dost jak na večeře tak i na snídaně. Prostě super. Moc děkujeme příjemnému personálu, že se o nás po celou dobu staral a budeme se těšit zase na viděnou :) MS
4/5  
(JINDRA D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2020
Ano spokojený
4/5  
(Karla L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2020
Hotel je docela hezký i okolí,strava snídaně a večeře výborné pivní lázeň se mi zdála poněkud krátká jen 30minut, ano personál hotelu se snažil,ochotný,okolí známe dobře mame tady chatu ,jen ta pivní lázeň mne trochu zklamala kvůli ní jsme si koupili voucher do tohoto hotelu.
5/5  
(Michaela B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Velká spokojenost ve všech smerech.
3/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Hotel je u frekventované silnice. Jinak za peníze co to stálo jsme ani víc neočekávali.
5/5  
(Alexander P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Ubytování čisté, odpovídající ocenění, personál vstřícný, strava moc dobrá, umístění prakticky v centru. Bez připomínek
5/5  
(Martin K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 2. 2020
Obdrželi jsme vše, co bylo v nabídce. Personál byl moc milý, kuchyň výborná. Znojmo je krásné.
5/5  
(Zdenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2020
Spokojenost celková veliká. Obdrželi jsme vše, co bylo v kuponu uvedeno. Jídlo nemělo chybu, jako od maminky a veliké porce. Obsluha bezkonkurenční, pan Milan nemá konkurenci. Díky pobytu jsme poznali i wellnes v Laa an der Thaya a byli nadšení! Jak to půjde, zase přijedeme.
5/5  
(iveta H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 1. 2020
Vše bylo v pořádku. Strava výborná. Velmi vstřícný a ochotný pan číšník. Není co vytknout.
5/5  
(Josef L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 12. 2019
Dovolená splnila všechna naše očekávání, byli jsme spokojeni ve všech směrech - strava, personál, pokoje. Budeme určitě doporučovat našim známým.
5/5  
(DANIEL M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 11. 2019
Dáváme 10 hvězdiček z pěti :)). Maximální spokojenost.. perfektní poloha hotelu kousek od centra i nádraží, pěkné pokoje a vynikající jídlo. Zaparkovat je možné poblíž hotelu zdarma na veřejných parkovištích. Vše co bylo v popisu odpovídalo realitě, skvělý personál. Také Znojmo je nádherné i v zimě. Byli jsme nadšení a zcela jistě se sem zase brzy vrátíme. Moc děkujeme za krásný pobyt.

Ověřeno Travelkingem

“Víkend ve Znojmě jsme si opravdu užily. Zařízení hotelu i pokoje je starší, ale na dvoudenní pobyt to stačilo. Z pokoje jsme měly krásný výhled na divadlo a přilehlý park. Z polopenze musíme pochválit především večeře, kde jsme si mohly hlavní jídlo vybrat ze tří variant. Já mohu doporučit například vepřový řízek, který byl opravdu velký, a velmi jsem si na něm pochutnala. Ve Znojmě určitě doporučuji návštěvu podzemí a historického centra. My jsme vyrazily i do přírody, na Vyhlídku Králův stolec.”

Celá recenze pobytu
Mé fotky z pobytu
Cindy Kapounková - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno: Březen 2022

Právě v prodeji pro Hotel U Divadla ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet