Recenze a hodnocení: Hotel U Divadla *** (Jižní Morava)

4,3/5
(Celkem 71 hodnocení)Skvělé
Znojmo, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

4

Lokalita hotelu

4,7

Strava

4,4

Služby hotelu

4,2
5/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2024
Prostě fantastické :) Skvělé jídlo a nádherné Znojmo .. Zcela jistě se zase vrátíme :)
5/5  
(2 M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2024
Vše bylo vpořádku
5/5  
(Petr K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2024
Prostě fantastické.. byly jsme nadšení a brzy se zase vrátíme.. děkujeme
3/5  
(Šárka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2024
Pokoj v hotelu byl čistý, ale vybavení již starší. Na pokoji byla i malá lednička, ta ale spíše mrazila. Recepce hotelu se nachází přímo v restauraci. Pan recepční/číšník se chvíli věnoval nám při ubytování nás a průběžně odbíhal zkasírovat jiné hosty restaurace. Personál byl příjemný, jídlo skvělé. Velikost porcí tříchodové večeře nebylo možné sníst. Slevy a kupony jsme obdrželi, ale bylo v tom pár háčků - např. poukaz se slevou na bowling jsme si museli za 6 Kč koupit, slevu 100 Kč do italské restaurace nešlo v dané restauraci z důvodu rekonstrukce využít, ale bylo možné ji uplatnit v hotelové restauraci (útrata ale musela být nad 200 Kč). Na přespání a najedení se to stačilo. Jinak ale v hotelu není co dělat.
5/5  
(Josef V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2024
Spokojen
5/5  
(Josef V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2024
Spokojen
3/5  
(František B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2023
Prostředí odpovídající staršímu zařízení hotelu. Pobyt plně odpovídal nabízenému popisu ubytování. Vše co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi ihned při ubytování. S poskytovanými službami hotelu - strava jsme byli spokojeni (večeře až přehnaně velké porce: polévka, hlavní jídlo + dezert se nedalo sníst.) Personál hotelu i obsluha restaurace velice příjemná a vstřícná.
5/5  
(Jan Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2023
V hotelu jsme byli velmi spokojeni. Strava velmi dobrá, personál ochotný, pokoje, WC i koupelna dostatečně velké. Jen, protože bylo velmi teplé počasí, byl slyšet pootevřeným oknem hluk z ulice. Jistě by bylo také vhodné dát do koupelny pár věšáčků na ručníky a alespoň malou chladničku na pokoj. Znojmo je velmi zajímavé město a stojí za návštěvu.
3/5  
(Veronika S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2023
Hotel je blízko centra, to je velmi příjemné. Personál se snažil, ale bohužel moc toho nevěděl a nestíhal.. Všechny poukazy jsme obdrželi. Jídlo průměrné, ale nemuseli jsme vařit.
2/5  
(Martina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2023
Hotel na dobrém místě vzhledem k procházkám, ale rušná ulice, lampa svítí přímo do pokoje. Trošku neudržované, proležené matrace, vrzající dveře. Ještě jsme byli zklamaní z nabídky večeří. Dostali jsme při příjezdu na hodně již používané folii nabídku výběr ze tří typů jídla, přitom v nabídce na tabuli a jídelním lístku mnohem lákavější pochutiny. Personál bez zájmu o návštěvníky, co museli, to udělali. Znojmo je krásné město, těžko vybrat, ale Enotéka nebo Vinařský dům nebo Vinařství Jan Válek.
5/5  
(Jaroslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2023
Hodně dobrý
5/5  
(Marek Soukup S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2023
Vybavení je trošku starší, ale za tu cenu nemůžeme čekat luxus. Vše je čisté a dostačující. Personál usměvavý a v pohodě, byli jsme naprosto spokojeni.
5/5  
(Irena T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2023
Spokojenost, splnění dalšího požadavku
5/5  
(Marie S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 6. 2023
Spokojeni jsme byli velice
5/5  
(Květoslav D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 5. 2023
Pobyt v Hotelu U Divadla se nám tak líbi, že si to zopakujeme. Jídlo vynikající, množství vyhovující, personál ochotný, milý, prostě je vidět, jsou to srdcaři ! Znojmo známe, ale takto jsme poznali i to jsme dosud opomíjeli,. Hotel je skoro v centru, dá se pěšky dojít do podzemí, na hrad, prostě všeude kde kráčela historie. 11 km na Hatě, Freeport, Kinder Welt, zpět na vinici Šobes a nesmím ani nechci zapomenout na Motoristické muzeum. Taky krásný zážitek. To že je na chodbě návštěvníky, spíše neukázněnými návštěvníky, zničený koberec, nic neznamená. Výtak super, pokoje uklizené, čisté, TV i lednička, na pokoji a oochota personálu a nesmím zapomenout pochválit kuchaře ! Krátce, byl to milý zážitek. parkování před hotelem zdarma, dopoledne je parkoviště plné, ale odpoledne se místo najde.
4/5  
(Jitka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2023
Jediné, co jsme nedostali, byla slibená sleva do lázní Laa an der Thaya.
4/5  
(Miroslav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2023
Dobrá lokalita - dostupná krásnému centru města. Spokojenost s ubytováním i polopenzí. Jen by potřeboval v některých případech údržbáře :-)
4/5  
(Lenka Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2023
spokojenost, blízko centra i autobusového nádraží
4/5  
(Otto K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 2. 2023
To, co bylo slíbeno, zaplaceno jsme neobdrželi. Např. láhev vína, welcome drink, informace o slevách atd. Strava první den výnikající. Druhý den, jsme dostali oproti objednané večeři, která se objednávala v den příjezdu, něco jiného - neurčitého (snad kyselá čalamáda, s křecím masem a rýže) . Personál byl milý a usměvavý ale asi si nepředávají informace.
5/5  
(Blanka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 12. 2022
Pokoje nově zrekonstruované, čisté, jen chyběly skříně. Vše z balíčku jsme obdrželi, personál dobrý. Jídlo celkem slušné, snídaně bez nápadu, jen to nejzákladnější a stále stejné. Skvělá poloha, celková spokojenost, rádi zopakujeme.
4/5  
(Jitka Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2022
Výborné umístění hotelu. Kousek od nádraží, kousek od centra.
3/5  
(Adéla Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2022
Umístění hotelu perfektní, parkování musí člověk hledat na náhodu v okolních uličkách zdarma. Strava v pohodě, vždy jsme se dobře najedli, obsluha příjemná. Kupóny na vstup do Vlkovy věže jen v případě, že zakoupíte vína nad 500 Kč, prohlídka Louckého kláštera - kupon z hotelu zajistí degustační vzorky navíc. Kupon na pizzu jsme obdrželi, ale nevyužili. Welcome drink může člověk využít na hotelu pouze v čase od 14-17 hod. Pokoj byl vybavený lednicí na vína, ručníky i tuhé mýdlo. Interiér hotelu byl určitě pěkný před 15ti a více lety :)
1/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2022
Hořel starší to by ani nevadilo, ale pokud nabízí nějaký voucher a služby s tím spojené, měl by o tom hotel vědět a umět to klientovi vysvětlit, poradit a návést ho co a jak a třeba i nabídnout doporučit atd. Velké zklamání, jídlo hrůza, platíte za nápoje u večeře? Neskutečný. Místo a okolí krásné jako region, ale tohle vám úplně zkazí náladu.
4/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2022
S pobytem jsme byli velmi spokojení. Ubytování a strava byla v pořádku, podařilo se nám zaparkovat přímo u hotelu. Personál milý a ochotný. Umístění hotelu v blízkosti centra, takže pokud chcete poznat pouze Znojmo, tak prakticky auto nevyužijete, protože téměř všude si dojdete nebo vyjedete taxíkem. První den večer jsem si objednali na základě nabídky od hotelu degustaci vín ve Vinařství u Válků v Novém Šaldorfu. Bylo tam fajn, velmi se nám to líbilo, doporučujeme. Celkově byl pobyt velmi hezký.
5/5  
(Jindřich Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 5. 2022
Vše ok.
5/5  
(Jiří Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 4. 2022
Vše OK , vše jsme obdrželi , tip pro další klienty - návštěva skliípku.
3/5  
(Milena G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2022
Hotel v blízkosti centra, dá se pohodlně všude dojít pěšky. Obsluhující personál perfektní. Jídlo dobré, porce velké. Nedostatkem byla pouze chybějící šatní skříň v pokoji.
4/5  
(Eva J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2021
Prostředí příjemné, bohužel, střešním oknem byl výhled jen do nebe. Voucher na pizzu jsme obdrželi a byla skvělá. Víno bylo předáno. Personál velmi příjemný, vstřícný, profesionální. Skvělá poloha hotelu, je jen kousek od historického centra.
4/5  
(Josef I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2021
Je vidět, že hotel v kovidovém období procházel údržbou (malování, některý vybavení pokoje). Něco se však asi nestihlo (stará skříň na šaty bez ramínek na kalhoty, věšáčky v koupelně. Jinak naprostá spokojenost. Hotel blízko centra, nádraží vlakového i autobusového. Personál, strava, možnosti kulturního vyžití - vše pro nás na 1****. Děkujeme a určitě navštívíme znova.
5/5  
(Pavel R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 10. 2021
Hotel na dobrém místě u centra. Pobyt odpovídal popisu, jídlo chutné, porce velké. Personál milý a ochotný. Veškeré slevy nabídnuty. Znojmo je prostě krásné. Děkujeme.
5/5  
(Marcela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2021
S pobytem v hotelu jsme byli velmi spokojeni. Personál příjemný a ochotný, všude čisto. Strava chutná a bylo jí dost. Všechny slíbené slevy a akce nám byly nabídnuty. Spokojeni jsme byli i s okolím hotelu a vůbec, Znojmo je krásné, historické město.
4/5  
(Eva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2021
Pobyt splnil očekávání, hotel starší, ale čistý s ochotným personálem. Vše v dochozí vzdálenosti, vše slíbené jsme obdrželi.
5/5  
(Drahomíra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2021
Ve Znojmě v hotelu U Divadla jsme byly velmi spokojeny. Plně odpovídal popisu. Obdržely jsme vše dle kuponu. Personál i strava - nemělo to chybu. Vše na 1.
5/5  
(Jaroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2021
Se službami hotelu a s personálem včetně stravy jsme byli velice spokojeni. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno a také jsme to využili. Znojmo je velice krásné město a procházky po starých památkách byli báječné. Strava velice dobrá, personál milý a velice ochotný. Projeli jsme okolí Znojma a a spokojenost.
5/5  
(Eva B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2021
Parádní pobyt, velmi milý personál, skvělé jídlo, hotelový servis na jedničku. Určitě navštívíme znovu. Můžeme vřele doporučit. Znojmo je nádherné město.
5/5  
(Miloslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2021
Vše bylo super. Hotel na ideálním místě. V centru, celkem na klidném místě, vše v odchozí vzdálenosti. Co bylo v nabídce jsme dostali. Personál vstřícný a ochotný.
5/5  
(Dominika F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2021
Hotel je kousek od centra, což je super, i když je u silnice, není to téměř poznat. Personálu moc sympaticky a ochotný se vším pomoci a vyhovět. Jídlo v pořádku a dobré. Víno skvělé! Spousty benefitů k ubytování :)
4/5  
(Jan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2021
Prostředí hotelu pěkné, strava velmi dobrá. Uvítali bychom doplnění vybavení pokoje o 2. židli. Překvapilo nás, že se během našeho pobytu (5 nocí) neobjevil nikdo, kdo by se alespoň přeptal na potřebu úklidu pokoje.
1/5  
(Zdeňka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 10. 2020
Bohužel jsme s manželem na pobyt neodjeli, vzhledem k situaci, která nastala v souvislosti s covidem a opatřeními vlády. Manžel je v rizikové skupině a jihomoravský kraj, byl označen jako riziková oblast. Bohužel nám bylo odpovězeno, že je to nevratná rezervace a byl nám naúčtován stornopoplatek 100% a to prý i v případě zásahu vyšší moci. Pro nás je zdraví rodiny přednější. Mrzí nás to, ale již si nebudu rezervovat a platit pobyt dopředu. Jsem ponaučená pro příště.
4/5  
(Jana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2020
Chtěla bych moc pochválit personál. Všichni byli vstřícní, ochotni poradit, oceňuji rychlou obsluhu. Pokoje čisté, lednička na pokoji by byla fajn. Celkový dojem z pobytu zkazila pouze návštěva "pískovcového sklípku", se kterým hotel spolupracuje a nabízí. Rozhodně nedoporučujeme!! Jedna velká tragikomedie. Pana Šmudlu už nikdy !!!
4/5  
(Svatava A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2020
Příjemný personál, umístění hotelu v historické části města výhodou. Podkrovní místnosti v létě mohou být nevýhodou, i když na pokoji je k dispozici ventilátor. Klienti by uvítali i lednici na pokoji.
5/5  
(Alena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2020
Vše moc fajn, super umístění hotelu v centru Znojma. Jídlo dobré, dokonce mi vyšli vstříc s vegetariánským jídlem. Personál milý. Znojmo je úžasné, doporučuju navštívit. Dostali jsme také zdarma poukazy k návštěvě zajímavých míst.
3/5  
(Helena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2020
Ubytování dobré, ale začalo se topit až druhý den odpoledne. Nedostali jsme welcome drink, láhev vína poukaz do restaurace.
5/5  
(Gabriela Krotka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2020
Prostředí bylo velmi pěkné, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno a moc se nám tam líbilo, personál hotelu byl super.
4/5  
(Ivan J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2020
Check In měl být ve 14 hodin, když jsme ale na tento čas přijeli, nebyl pokoj ještě uklizen, takže jsme se po 4 hodinách jízdy museli jít ještě projít do města. Personál byl velmi ochotný, polopenze chutná a bohatá. Pokoj č. 306 byl čistý, rovněž tak koupelna. Levá matrace manželské postele byla však značně proleželá, měla však poblíž noční lampičku, která bohužel chyběla na nočním stolku postele protější. Značné zklamání bylo z nabídky TV programů, běžely jen kanály České televize, ostatní nebyly naladěny. Na náš dotaz recepční sdělila, že je přijde naladit technik následující den, což však byl pro nás už den odjezdu. Poradila, ať si televizi naladíme sami, ladění však vyžadovalo kód, který nám nebyl sdělen a v pyžamu jsme již nechtěli recepční znovu obtěžovat.
5/5  
(Drahomír N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2020
Spokojeni
5/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2020
Velká spokojenost, vše bylo v nejlepší kvalitě včetně ubytování, výborné kuchyně a vstřícnému a ochotnému personálu. Můžu jen vřele doporučit tento hotel. Využijte vláček-stojí to zato! Vše co bylo slíbeno jsme dostali i s dalšími informacemi od pana majitele hotelu už při příjezdu.
5/5  
(Jaroslava Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2020
Hotel byl na dobrém místě, pokoj jednoduše, ale dostatečně vybaven, bylo všude čisto. Avizované wifi připojení fungovalo bez potíží. Jídlo bylo dobré, obsluha velmi příjemná.
3/5  
(Zdenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2020
Hotel nás zklamal. Okna v podkroví jsou nedostupná, požadovanou tyč na otvírání jsme nedostali, pavučina, v posteli popraskaný rošt, propadala se matrace, v koupelně málo světla. Personál ochotný, jídlo poměrně dobré, ale jídelníček tak před 30ti lety. Hotel blízko centra, Znojmo nádherné, výlet vínobusem úžasný, doporučujeme.
4/5  
(Jiří R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2020
Celkem dle očekávání, popis vždy trochu přehání klady. Snad jen výtka k parkování zdarma a lahev vína na pokoji což nebylo.

Ověřeno Travelkingem

“Víkend ve Znojmě jsme si opravdu užily. Zařízení hotelu i pokoje je starší, ale na dvoudenní pobyt to stačilo. Z pokoje jsme měly krásný výhled na divadlo a přilehlý park. Z polopenze musíme pochválit především večeře, kde jsme si mohly hlavní jídlo vybrat ze tří variant. Já mohu doporučit například vepřový řízek, který byl opravdu velký, a velmi jsem si na něm pochutnala. Ve Znojmě určitě doporučuji návštěvu podzemí a historického centra. My jsme vyrazily i do přírody, na Vyhlídku Králův stolec.” Přečtěte si celou recenzi

Cindy Kapounková - Zákaznická podpora
Osobně ověřeno v: Březnu 2022

Právě v prodeji pro Hotel U Divadla ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet