Recenze a hodnocení: Hotel Slunný dvůr *** (Jeseníky)

4,8/5
(Celkem 63 hodnocení)Skvělé
Jeseník, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,8/5

Personál

4,9

Interiér hotelu

4,7

Lokalita hotelu

4,8

Strava

4,7

Služby hotelu

4,7
3/5  
(Rostislav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 4. 2024
Hotel i jeho umístění bylo v pořádku. V pokoji nám chyběla chladnička. Ačkoliv jsme měli zavřené topení, bylo v pokoji teplo a větrat se moc nedalo, neboť vzniklý průvan poměrně dost nahlas hvízdal dveřmi pokoje.
5/5  
(Pavlína Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 3. 2024
V hotelu bylo všechno perfektní. Jídlo skvělé, personál příjemný. Nejvíce úžasná byla paní masérka. Za všechno děkujeme.
5/5  
(Lucie V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 2. 2024
Vše bylo super?
5/5  
(Radek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2024
Celková spokojenost. Personál příjemný a vstřícný. Strava v pohodě až na přesolenou svíčkovou. Jinak krásné prostředí v hotelu i okolí. Jen problém se do hotelu dovolat. Jinak komunikace přes mail v pohodě.
5/5  
(Zdeněk T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2024
Prosředí a lokalita super,personál usměvavý a velmi ochotný,není co vytknout.
5/5  
(Dita H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 1. 2024
Velká spokojenost. Všechno bylo v pořádku. Pokoje, strava, wellness. Moc se nám tam líbilo.
5/5  
(Jaroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 1. 2024
I když hotel byl takřka prázdný (4 hosté), vše proběhlo v souladu s nabídkou, bez problémů
5/5  
(Ing.Ivo T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 11. 2023
Dobrý den, v tomto hotelu jsme byli letos už podruhé.Nebylo tam nic,s čím bychom nebyli spokojeni.I wellnes,který byl v ceně pobytu,nám zcela vyhovoval.Krásně jsme si odpočinuli.Podzimní termíny nám vyhovují a lokalita lázní i v tuto dobu je nádherná.Milena a Ivo
5/5  
(Frýba J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2023
Hotel Slunný Dvůr nemá chybu . Přijetí na recepci velmi slušné rychlé vyřízení všech formalit a nabídek jak bylo uvedeno na kuponu. Výtečná a bohatá strava - kuchyně na jedničku, personál ochotný a příjemný. Hotel je situován mimo hl. silnici v klidném prostředí. Překvapila nás čistota a pořádek v celém areálu hotelu. Byli jsme velmi spokojení a rádi se zase vrátíme na tato místa Tento hotel doporučujeme všem kdo má rád pohodu hezké prostředí a slušné ubytování . Je to podle nás velmi slušný hotel . Jeho personál je příjemný a ochotný po všech stránkách . Všechny služby a požadavky ochotně vyřeší . Přejeme tomuto hotelu hodně dobrých klientů a aby se v této divné době udržel i nadále abychom ho mohli v příštím roce mohli ještě navštívit. manželé Frýbovi
5/5  
(Miroslav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2023
naprostá spokojenost, snídaně bohatý výběr, večeře chutné. Všude čisto uklizeno. Personál hotelu vstřícný a ochotný. Děkujeme za příjemný pobyt.
5/5  
(Drahomíra T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2023
Krásné a klidné prostředí hotelu, blízko Balneoparku. Přímo u hotelu je vyžití i pro děti. Personál je velmi vstřícný, strava výborná. Velice rádi se sem opět vrátíme.
5/5  
(Martina D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 6. 2023
Pobyt splnil naše očekávání
5/5  
(Blanka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 5. 2023
Všechno bylo v pořádku. Hotel, jídlo, personál, bazén v hotelu, okolí, možnost procházek v lázních.
5/5  
(Josef J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 5. 2023
Byly jsme velice spokojeni,rádi se kvám zas vrátíme.
5/5  
(František K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2023
Hotel splnil očekávání, vše bylo dle představ, skvělý personál, výborné jídlo, vše čisté, voňavé, určitě se ještě vrátíme.
5/5  
(Jaroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 3. 2023
milí lidé, fungující služby, strava v pohodě
4/5  
(Pavlína B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2023
Pobyt a služby odpovídaly popisu, byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou i wellnes.
5/5  
(Simona V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2023
Pobyt byl luxusní nemám co vytknout, personál ochotný bez žádného problému, jídlo vynikající, v létě jedeme znova
5/5  
(Zuzana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2023
Jsme velmi spokojeni, malé nedokonalosti zásadně převýšil přístup personálu.
5/5  
(Kateřina M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 2. 2023
Hotel na pěkném místě s krásným výhledem, prostředí čisté, jídlo výborné. Bylo by fajn, kdyby bylo wellnes pro méně lidí, v jednu chvíli se nás tam sešlo asi 10 a bylo to moc.
5/5  
(Světana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2022
Naprostá spokojenost! Nelze nic vytknout, personál milý, ochotný, vynikající kuchyně. Moc děkujeme a určitě se rádi vrátíme.
5/5  
(Jana E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2022
Maximálě spokojeni. Jen nás mrzelo, že nevyšlo počasí. Byla mlha, což je nemá se službami nic společnéko.
5/5  
(Zdenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2022
Velice milý a příjemný personál. Wellness sice menší ale nám úplně stačí. Na večeře jsme se vždy moc těšili, protože byli vynikající.
3/5  
(Yvona S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2022
Bylo by vhodné již vyměnit proleželé matrace v postelích. Slabší výběr snídaňového menu. Na koupání dosti studený bazén. Slyšeli jsme stížnosti i od jiných hostů.
5/5  
(Pavlína N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2022
Naprostá spokojenost. Krasne prostory. Překonal má očekávání. Jídlo bylo výborné opravdu skvělá kuchyně všechno mi chutnalo a to mě jen tak všechno nechutná. Personál na 1* opravdu není co vytknout. Wellness super 1a půl v ceně si můžete zajít každý den. Zajít se tady dá na prameny prissnicovy pak do fauna park, cervenohorske sedlo a mnoho víc stačí se podívat na internet na mapy kam.zajit a můžete vyrazit.
5/5  
(Marie Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Nádherné prostředí s výhledem na Praděd. Blízko Prissnitzových lázní. Milý a ochotný personál. Výtečná kuchyně.
4/5  
(Romana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2022
Prostředí úžasné, vše jsme obdrželi, personál vždy velmi ochotný, jen škoda, že bar není možno využít večer. Jinak vše naprosto perfektní.
5/5  
(Drahomíra P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2022
Pobyt ve vašem hotelu se nám moc líbil, všude čisto, jídlo výborné, obsluha vzorná. Nabízených služeb jsme také využili a byli jsme moc spokojení. Doporučíme našim kamarádům.
5/5  
(Antonín Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2022
Skvělá poloha kousek od lázní Jeseník, skvělé jídlo, příjemný personál.
5/5  
(Roman M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2022
Vse OK
5/5  
(Darina Kahánková K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2022
Spokojenost, malá připomínka ke schodům až pod střechu, člověk si rozmyslí kolikrát zajde na pokoj, je to makačka:-) Ještě by neměly chybět ubrousky na stole, mohli jsme si zajít sami, ale přece jen to je základ.
5/5  
(Miloslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2022
Krásné okolí hotelů, nádherné výhledy. Personál velice příjemný. Klidná lokalita.
5/5  
(Marie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 6. 2022
Hotel pěkny , čisto,strava výb orná wellnes i masáže velice dobré Personál hotelu ochotný Doporučuji výlet do Dračího údolí, zamek v Javorníku Stříbrnice s rozhlednou
3/5  
(Eva M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2022
Hotel je umístěn v hezkém prostředí, personál byl velice ochotný. A co bylo špatně: Matrace v postelích hodně vyleželé, polštář katastrofa. A co se týká jídla, např. místo dezertu - průhledný proužek sachr dortu. Hlavní chod byl v pořádku, jen předkrm a dezert neodpovídal našim představám. /srovnání s jinými pobyty/.
5/5  
(Blanka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 6. 2022
Všechno bylo prostě super. Pět hvězdiček je málo. Hotel, i když je památka, je pěkně zrekonstruovaný, všude čisto, i v zákoutích nenajdete ani pavučinku. Personál příjemný, usměvavý, vše zařídí. Při příjezdu na recepci jsme se hned vše dozvěděli, na co máme nárok apod., jídlo bylo vynikající, čerstvé, chutné, obsluha příjemná, útrata se psala na číslo pokoje, zaplatilo se až najednou, takže odpadla potřeba nosit peníze do restaurace. Dostali jsme na výběr ze tří jídel k večeři. Ta měla vždy tři chody. Polévky výborné. U večeře se na nic nečeká, personál stále sleduje, jestli už má donést další chod. I když bylo plno, tak byla moc pěkná a klidná atmosféra. Snídaně formou bufetu - velký výběr - studené, teplé, pečivo, slané, sladké, ovoce, zelenina, prostě každý si opravdu mohl vybrat. Pití také, studené, teplé, káva výborná i u snídaně. Bufet personál stále doplňoval. 1x odpolední espresso s koláčem, to byla bomba. Káva Lamborghini výborná. Wellness není. Pokoj moc pěkný, č.203. Platí se jen hotově, ale to je uvedeno, tak s tím člověk počítá. Před lety jsme byli v hotelu Praha, ale to se nedá srovnat. Jídlo dobré, ale personál už při příjezdu, silně zklamal. Pokoj potom taky, nábytek v dezolátním stavu, pokoj č.104. Hotel Zelený dům opravdu doporučuji. V hotelu není výtah, to jenom pro úplnost. Kousek nad hotelem je pivovar Červený vlk, doporučuji za odměnu po túře. Pěkná je Ježíškova cesta, Božídarské rašeliniště, výšlap na Klínovec, ten nahoře chátrá, nebo výlet na Fichtelberg, prostě plno možností.
5/5  
(Naděžda H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, obdrželi jsme vše, co nabízel voucher. Strava byla velmi dobrá, stejně tak i služby wellnes. Veškerý personál byl velmi ochotný. Okolí hotelu nabízí velké množství vycházek.
5/5  
(Ing. Petr D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 5. 2022
Prostředí hotelu bylo velmi pěkné odpovídající popisu. Služby nám byly poskytnuté v souladu s nabídkou. Strava byla vynikající, snídaně byly exkluzivní. Personál hotelu byl velmi vstřícný , ochotný a na úrovni. Děkujeme všem za krásný a spokojený pobyt.
4/5  
(Aleš U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2022
Vše odpovídalo popisu, kuponu, jen pár maličkostí pro majitele hotelu: protože je kvůli místu jen jeden noční stolek, druhá lampička u postele by mohla být na stěně; někomu může scházet výtah; u večeří z menu si někdy nemusí vybrat vegani či vegetariáni; a snad absence ovoce - stačila by jablka, pomeranče, vitamíny ale s přimhouřením obou očí nahrazuje nahrazují ovocné šťávy, které jsou stále k dispozici
5/5  
(Jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2022
Krásný hotýlek přímo pod lázněmi.Vsude čisto, ochotny personál, wellness má menší bazen ale v kombinaci s vířivkou a saunami stačil. Jidlo mohlo být možná trochu teplejší při podávání,což je asi jediná výtka. Večeře jsou trichodove a snídaně formou švédských stolů. Celkový dojem super.
5/5  
(Jan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2022
prostředí velmi dobré , popis plně odpovídá nabídce se vší co bylo uvedeno na kuponu, Služby byli na profesionální úrovni strava velmi dobrá, personál přátelský vstřícný.
5/5  
(Dalibor S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 4. 2022
Paráda, hotel pěkný nový, personál usměvavý a vstřícný. :-)
5/5  
(Miluše M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 3. 2022
Všechno bylo absolutně v pořádku, usměvavý a vždy velmi ochotný personál, naprostá spokojenost úplně se vším.
5/5  
(VLADIMÍR Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2022
Vše bylo dle popisu. Strava, wellness i personál super.
5/5  
(Zdeněk D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2022
Hotel v pěkném prostředí, pobyt nás nadchl. Služby príma, welnes také. Strava solidní, velmi ochotný personál, rovněž sympatická recepční nám doporučila výlet na Rejvíz a Karlovu Studánku.
4/5  
(Rudolf H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 2. 2022
Prostředí hotelu moc hezké, interiér architektonicky velice povedený, moderní, všude vzorná čistota. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponů uvedeno. Strava super, bohatá a chutná i zdravá. Wellness hezké a čisté. Personál hotelu vstřícný, ochotný, přátelský. Tip na výlet: město Jeseník, Lázně Jeseník, lyžařské centrum Miroslav v Lázních Lipová (nedaleko), menší lyžařské centrum vhodné i pro rodiny, vřele doporučuji.
3/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 1. 2022
Při příjezdu nám bylo sděleno, že nefunguje komplet wellness. Funkční byl až 2 resp. 3 den pobytu. Bazén totálně studený, vířivka vlažná, sauny teplotně podprůměrné. Provozní alibisticky sdělil, že bazén je ochlazovací k sauně, což není pravda, má to být vyhřívaný bazén se slanou vodou. Rovněž pustit tam partu Poláků naráz asi nebylo dobré řešení.
5/5  
(Jitka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 1. 2022
Všechno perfektní.
5/5  
(Dušan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 11. 2021
Hotel se nachází v krásném prostředí Jeseníků v těsném sousedství lázní. Doporučuji naučné stezky po okolních pramenech. Wellness jsme si velmi užili. Strava byla výborná a personál vstřícný a ochotný.
4/5  
(Lenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
V hotelu měl být vyhřívaný bazén s mořskou vodou. Voda byla slaná, ale teplotu měla tak 15 stupňů. Nikdo se o bazén nestaral. Masáže nebyly ani nabídnuty. Dítě si u večeře nemělo moc z čeho vybrat.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2021
Super, velmi ochotný veškerý personál.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si opravdu užili. Hotel se nachází na krásném místě – výhledy z oken do krajiny byly úžasné. Pokoj byl prostorný, čistý, dokonce i s gaučem a televizí, což skvěle posloužilo večernímu odpočinku. Každé ráno jsme se těšili na vynikající snídaně, zvlášť pak na koláče. V okolí hotelu je spousta míst k vidění a od prozkoumávání nás neodradilo ani deštivé počasí. Doporučujeme hlavně procházku po léčivých jesenických pramenech.” Přečtěte si celou recenzi

Alex Bendová - Marketingový tým
Osobně ověřeno v: Září 2022

Právě v prodeji pro Hotel Slunný dvůr ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet