• Domácí mazlíček za poplatek 300 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Osvěžení v Jeseníkách po vzoru Pressnitze

Hotel Slunný dvůr *** se nachází jen pár kroků od věhlasných Priessnitzových lázní ve městě Jeseník. Přijeďte si odpočinout do hlubokých lesů CHKO Jeseníky s mnoha rozhlednami, jeskyněmi a krásnými horskými hřebeny.

V pětipodlažním hotelu budete ubytování v prostorném pokoji s moderním nábytkem, televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou a ručníky. V některých pokojích je k dispozici i pohovka, nádherný horský výhled si užijete všude.

Do příjemné hotelové restaurace s letní zahrádkou se můžete těšit na poctivou stravu. Místní kuchaři jsou mistry v přípravě specialit z hovězího a vepřového masa s různorodými omáčkami, ale i vynikajících moučníků a lehkých salátů. Své chuťové pohárky potěšíte i návštěvou baru a vinotéky.

Luxusní wellness i víceúčelové hřiště

Po návratu z celodenního výletu na Praděd nebo bližší Šerák uvolněte namožené svalstvo v novém moderním wellness centru s bazénem, vířivkou, finskou a parní aroma saunou. Radost budete mít také z víceúčelového sportovní hřiště na fotbálek, volejbal, nohejbal, badminton nebo pétanque, a pokud se do Jeseníků chystáte s dětmi, uvítáte u hotelu také dětské hřiště s prolézačkami a skluzavkami.