Recenze a hodnocení: Hotel Slezan *** (Jeseníky)

4,1/5
(Celkem 31 hodnocení)Skvělé
Bruntál, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,1/5

Personál

3,9

Interiér hotelu

3,4

Lokalita hotelu

3,7

Strava

3,3

Služby hotelu

3,5
4/5  
(Eva L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2022
Ubytování, strava i velnes v pořádku. Jen ochutnávka piva nebyla. Z pivovaru nás vyhodili , že mají jen 2 druhy a musí být prý 3. Chtěly jsme místo toho 1 lahvové ssebou. To prý nejde.
4/5  
(Jan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 4. 2022
Hotel je zrekonstruovaný, avšak pouze z venkovní části..určitě by se hodilo udělat něco i s vnitřkem - pokoje i chodby by si to rovněž zasloužily. Snídaně byly slabší, nabídka se opakovala a rozsahem bylo mnohem chudší, než jsme zvyklý z jiných hotelu. Personál příjemný, usměvavý. Poloha hotelu výborná.
5/5  
(Vojtěch L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2022
Všechno v pořádku, plná spokojenost.
4/5  
(Roman H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Již jsme tu byli potřetí. Slezsko je krásné a je to tu pohoda.
4/5  
(Hana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2021
Špatně označená recepce, v pivovaru pod pojmem "prkénko" si představuji něco jiného. Krásný Welness.
4/5  
(Šárka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni.
4/5  
(Hana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2021
Personál, čistota v pohodě, jen večeře byly malé porce a nechutnaly nám...
4/5  
(MIROSLAV J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2021
Ubytování a stravování solidní, trochu vadila blízkost hlavní městské komunikace. Wellness centrum Bruntál super, ale trapná byla ochutnávka piva v pivovaru Hasič : 3 vzorky piva po 1dl pro 2 osoby.
4/5  
(Jana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2021
Vše odpovídalo popisu, kupony byly v pořádku, strava průměrná, okolí krásné plné výletů a poměrně levné ceny ve městě.
4/5  
(Petr B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2021
Hotel v částečné rekonstrukci, ale jinak vše O.K. Personál velmi ochotný a milý. Nezapomenout navštívit zámek Bruntál a jeho kavárnu.
5/5  
(Dana R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2021
Velmi jsem byla spokojená se službami a ubytování, Hotel Slezan je dostupný k zámku, k Wellness v Bruntále. Personál je vstřícný a ochotný.
1/5  
(Petra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2021
Spokojeni jsme nebyli, hotel není hotel ale spíš ubytovna! Žádné vyžití pro děti ani v hotelu ani v blízkém okolí ?Za mě nedoporučuji.
4/5  
( Renata K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2021
Je to starší hotel kde se dá stále co vylepšovat. Odpovídal popisu, obdrželi jsme všechno v pořádku, personál a služby výborné. Doporučuji. Krásné výlety do 30 km - Karlova Studánka, Praděd, stezka Bílé Opavy...
4/5  
(Lucie Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2021
Pokoj pěkný. Z jídla byla snídaně nejlepší. Personál příjemný, pobyt se nám líbil.
5/5  
(Bohdana O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2021
Všechno dobré.
1/5  
(Jaromír J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2021
Neudělám vám velkou radost. Hotelový pokoj děsný, úklid spočíval jen ve vynešení koše, ze tří výtahů jezdil jeden, který se také rozsypal a dva dny jsme se vláčeli do pátého patra pěšky. Pokoj potřeboval opravit, ale veškerá snaha personálu žádná. Skleněný noční stolečel se ohýbal, přes urgence se nikdo nesnažil o opravu. Záclony nepokrývaly celé okno, takže do pokoje neustále pražilo slunce a v noci světlo z ulice. Okolí hotelu úděsné, neupravené, polorozpadlé budovy. Jediným světlým bodem celého pobytu byla slečna, která nás obsluhovala při večeři, ochotná, pracovitá a milá. Jídlo strašlivé, k snídani Javořické párky asi z pilin, večeře by nejedl ani pes. Všem doporučuji se tomuto hotelu vyhnout.
5/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2021
Zatím jsme si v hotelu dali pouze snídani a v poledne meníčko, jinak je zavřený, ale má se už každým dnem otevírat. Pokoje se nově zařizují, záleží tedy, kam se dostanete. My jsme byli v novém, čili velmi spokojeni. Okolí je krásné, ani dvě návštěvy nestačili, už hledáme další termín.
5/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2021
Hotel se průběžně opravuje, ubytovali nás s dětmi v apartmánu s novým kuchyňským koutem a velkým stolem. Děti měly velký pokoj, my ložnici. Na snídani ovoce i zelenina, jogurt, pečivo, šunka, párky, sýry, med.... všeho dostatek. V okolí mnoho krásných míst. Určitě se vrátíme.
4/5  
(Drahomíra Vykydalová V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2020
V hotelu jsme byli již podruhé. Co se týče personálu velmi ochoten. Strava průměrná. Tentokrát jsme měli pokoj na opačné straně čili v klidné zóně opravdu klídek, ale do pokoje svítilo celou noc světlo z části hotelu na chodbách. Ne že bych si neuměla zatáhnout závěs, ale závěs není přes celé okno. Rozhodne by chtělo dát do oken žaluzie, které jsou v dnešní době samozřejmostí. Dále nám nefungovala lednice. Ale vše vynahradil wellness, kde se nám velmi líbilo. Sleva na stravu v Hasičárně taky dobrá, úžasně tam vaří. Věříme že i přes nedostatky se tam opět vrátíme a vedení hotelu se zamyslí nad nedostatky.
5/5  
(Pavel Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2020
vše O.K.
4/5  
(Filip K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2020
Ubytování bylo v celku pěkné. Dobře zařízené pokoje a čisto. Personál byl ochotný a všechny malé nedostatky vyrovnal.
5/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2020
Ubytování hezké, doporučuji rodinám s dětmi, děti mají samostatný velký pokoj. S jídlem též spokojenost. Jelikož je hotel u hlavní frekventované silnice, kde celou noc projíždějí kamiony je v pokojích opravdu velký hluk. V horkých dnech se nedalo v noci otevřít okno. Okolí je krásné, mnoho přírodních zajímavostí, Slezská Harta atd.
4/5  
(Monika K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2020
Vše v pořádku.
4/5  
(Milan W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2020
S pobytem jsme byli spokojeni, rovněž se službami i s personálem hotelu. Možná mohl být pestřejší výběr potravin u snídaní.
4/5  
(Lucie Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2020
Milý personál a celkově ve městě moc milí lidé.
4/5  
(Roman H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2019
Vybavení hotelu je trochu opotřebované, potřebovalo by po částech obnovit. Strava je jistě horší než před rokem. Pro vybavení jídelny platí výrok pro vybavení. Personál je ochotný a snaží se vyhovět. Bruntál je nádherné město a okolní příroda je velmi nádherná. Lidé ve Slezském kraji jsou milí a vstřícní to se musí zažít. Děkuji Roman.
5/5  
(mirka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2019
V hotelu Slezan se nám líbilo. Ubytování pěkné, čisté, klid na pokojích. Polopenze - dobrá, pestrá, chutná.Wellness centrum je moc pěkné - spokojenost. Využili jsme i slevu v Minipivovar Hasič - příjemné posezení, dobrá kuchyně.V okolí i přímo v Bruntále jsou zámky, kousek do Jeseníků.
5/5  
(Miroslava H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2019
Spokojenost se vším, prostředí hotelu, služby i personál.
4/5  
(Milada K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2019
Pobyt jsem koupila pro syna. Byl velmi spokojený. Bohužel mu hodně vrzali dveře, přestože se to nahlásilo, do našeho odjezdu je nikdo nenamazal. To byla jediná negativní zkušenost. Jinak neměl žádné výhrady.
4/5  
(Milada K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2019
S pobytem jsme byli spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo v nabídce. Jídlo bylo velmi chutné, wellness úžasné. Jediné co nám trochu vadilo, byla zavírací doba restaurace. Po vydání večeří nebyla možnost posedět. Určitě se ale vrátíme, protože Bruntál i okolí nabízí mnoho zajímavostí.
5/5  
(Stanislava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 6. 2019
Hotel pro nenáročné turisty, čistý, udržovaný. Personál milý, jídlo dobré, vše od hotelu nadosah. Wellness skvělý, i venkovní koupaliště udržované a za skvělou cenu. Pobyt i příroda super.

Právě v prodeji pro Hotel Slezan ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet