Recenze a hodnocení: Hotel Prom *** (Krkonoše)

4,3/5
(Celkem 77 hodnocení)Skvělé
Svoboda nad Úpou, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,3/5

Personál

4,2

Interiér hotelu

3,2

Lokalita hotelu

4

Strava

4,4

Služby hotelu

3,9
3/5  
(Ladislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Zastaralý hotel, potřeboval by vylepšit ubytování, opravdu velice skromné, ale na dobrém místě. Jídlo chutné.
4/5  
(Soňa H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 6. 2022
Bohužel jsme nebyli ubytováni v hotelu, ale v přilehlé budově. Byli jsme umístěni dole, takže jsme koukali do vyskládaného dřeva. Bylo uvedeno, že je druhý den možný výběr ze dvou jídel, ale nebyl. Soté bohužel nemají všichni rádi, hlavně děti. Personál byli většinou cizinci. Bylo nám líto servírek, neboť dvě májí nastatosti obsluhu pití, zároveň roznáší jídlo. Při plném obsazení hotelu se to stíhat vše nedá. Co jsme si užili, byl bazén, který jsme měli pouze pro sebe.
5/5  
(Lucie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 5. 2022
Super zážitek v Krkonoších :-) Hotel má super lokaci - kousek ke Stezce korunami stromů + k lanovce na Černou horu (cca 10 min autem) a asi 18 min (autem) od Pece pod Sněžkou. Překvapila mě kuchyně - moc dobré a chutné večeře (polévka, hlavní jídlo, dezert), každý den jiná jídla. Snídaně také vynikající - sladká i slaná varianta. Skvělá vybavenost hotelu - bazén, vířivka, kulečník, šipky atd.. Obsluha také příjemná. :-) Možnost parkování u hotelu. Pokud plánujete výšlap na Sněžku, doporučuji využít trasu Obřím dolem - od půlky až na vrchol je nejnáročnější, ale cestu lemují potůčky a výhledy stojí za to! Auto lze nechat v parkovacím domě cestou do Pece (cca 1 km od centra) za 120,-/den, v Peci už za 240,-/den :-)
3/5  
(Věra T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
S pobytem jsme byli moc spokojeni.
4/5  
(Vratislav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2022
V hotelu jsme byli skoro sami, zrovna probíhala rekonstrukce venkovní terasy. Vybavení je zastaralé, dveře do pokojů nedoléhají, podlahy na chodbách silně vržou a je všechno slyšet. Strava a personál super, všichni byli velmi ochotný.
4/5  
(Petr J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2022
Ano vše ok.
5/5  
(Kateřina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 2. 2022
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, příjemně překvapil ochotný personál :)
4/5  
(Vaclava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 2. 2022
Hotel odpovídal popisu. Do bazénu jsme se nedostali, v podvečerní hodiny byl zamluvený, ale my jeli na lyže, tak jsme to neřešili. Rodinný hotel s výbornou stravou. Ski areál Duncan cca 700 m. Rodinný areál pro ty, co se učí. Výborný vyhřívaný bar u sjezdovky.
4/5  
(Jaroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 2. 2022
Slabé stěny u pokojů. Bohužel je slyšet vše, co se děje u sousedů. Jinak vše ostatní super.
3/5  
(Jiří F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2022
Hotel byl v dobré lokalitě, parkování vynikající, vybavení pokoje staré, ale dostatečné, uklízení by mohlo být na trošku lepší úrovni. Snídaně dostačují, večeře jedna z lepších. Personál v restauraci super, ale pán na recepci byl věčně zmatený, dělal divné vtipy a každou chvilku měnil náladu, měl naprosto neprofesionální přístup. Vybavení v jídelně byly školní lavice a židle a na ubrusu byl igelit. Bydleli jsme ve vedlejší budově a na poukazu není ani napsáno, že hotel má více budov.
5/5  
(Věrka C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 12. 2021
Personál je naprosto úžasný, usměvavý a ochotný. Jídlo naprosto skvělé. Jako od maminky. Bydleli jsme ve vedlejší budově hotelu Prom, je starší ale super.
3/5  
(Marcela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 12. 2021
Bohužel jsme nebyli ubytováni v hotelu, docházeli jsme pouze na stravu, což pro nás bylo dost velké překvapení. Wellness a jiné služby jsme tudíž nemohli využít. Nebylo možné několikrát denně přecházet zledovatělé parkoviště v zimním oblečení, natož z bazénu. Dost problém byl také dočkat se volného stolu na večeři. Personálu hotelu nebylo co závidět, hodně se snažil.
5/5  
(Michaela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 12. 2021
Maximální spokojenost.
5/5  
(Tereza K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 11. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni, líbilo se nám zde. Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Strava byla dobrá, snídaně byla formou švédských stolů a k večeři byl výběr ze dvou jídel. Také jsme využili vstup do bazénu, který jsme měli součástí kupónu, voda byla příjemná, bazén se rezervuje, tudíž zde máte soukromý.Personál byl milý, vstřícný a zábavný. Poradili nám nějaké tipy na výlety. Rádi se sem vrátíme.
1/5  
(Soňa J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Hotel u silnice, pokoj vybavení zastaralé, koupelna s WC nevyhovující. 3 prudké schody k WC, velmi omezený prostor. Wellness a posilovna včetně bazénu jsem nepoužila, s hygienických důvodů a vybavením jsem neriskovala. Nebyl k dispozici ani pořádný fén na vlasy, pouze v recepci možnost zapůjčení za peníze. O půjčení županu a pantoflí se ani nedalo zdát. Obsluha u večeře na velmi dobré úrovni, velmi milé a ochotné servírky, jídlo ucházející, druhý den výborné, poslední večeře nechutná- výpečky s kapustou. Dobré moučníky i polévky. Výlety do okolí velmi dobré.
Reakce hotelu
Dobrý den , děkujeme za Vaše připomínky . Všechny jsou pro nás přínosem. Hotel PROM.
5/5  
(Kristina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2021
Personál byl velmi příjemný, strava byla též dobrá.Výletů je po okolí velký výběr, lze i autobusem.
3/5  
(Vendula P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Hotel i jeho vybavení bylo v pořádku. Bazén obsazují tak, aby jste měli soukromí, tudíž je to na hodinu jen vaše. Personál na recepci docela v pohodě, mohl by více informovat o hotelovém využití, servírky ochotné a milé. Polopenze skvělá, snídaně formou bufetu, bohatý výběr, jen více kontrolovat a doplňovat, večer polévka, hlavní jídlo a zákusek, výborné a chutné, Tento hotel doporučuji.
5/5  
(Dana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2021
Hotel i jeho vybavení bylo v pořádku. Bazén a vířivku obsazují tak, aby jste měli soukromí, tudíž je to na hodinu jen vaše. Personál velice ochotný a milý. Polopenze skvělá, snídaně formou bufetu - bohatý výběr, večer polévka, hlavní jídlo a zákusek. Výborné, jen jsme funěli jak jsme byli plní. Byli jsme i se psem, žádný problém, v čase jídla musí zůstat na pokoji, náš to dal. Tento hotel doporučuji.
1/5  
(Martin E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2021
Krajina a okolí super naprostá spokojenost, strava, wellness a personál brutální, zaplaceno 8 noci po 3 jsme odjeli jinam.
Reakce hotelu
Dobrý den , děkujeme za Vaše připomínky . Škoda jen ,že nám to neřeknete přímo na recepci , nebo obsluze a píšete to až po čase Vašeho odjezdu. Hotel PROM.
4/5  
(Luděk P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2021
Pokoje staršího provedení, chtělo by to lepší údržbu.
2/5  
(Pavlína B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2021
Hotel u frekventované silnice. Pokoj s výhledem na tuto silnici a rozpadající se dům a paneláky (na fotografiích hotel v přírodě), komunistického vybavení (ale čistý). Wellness - bazén se zakalenou vodou v zapáchající místnosti, Kneippův chodník rozbitý. Personál příjemný, obsluha v restauraci milá. Jídlo chutné, porce velké.
5/5  
(Michal L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2021
Vše bylo skvělé, obdrželi jsme vše. Wellness jsem si užila, jídlo velmi dobré a dostatek. Personál velmi milý a příjemný, žádný problém.
3/5  
(Olga V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2021
Pobyt průměrný, snídaně velmi malé, za to večeře výborné.
5/5  
(Martin D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2021
Malebné prostředí nedaleko Jánských lázní a Pece pod Sněžkou. Pobyt odpovídal popisu. Vše v pořádku, čisté ubytování, milý a vstřícný personál.
5/5  
(Jiri S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2021
Naprostá spokojenost s ubytováním, stravou i personálem. Dle školního hodnocení 1+.
5/5  
(Šárka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2021
Hotel je na dobrém místě, je blízko na spoustu zajímavých míst. My jsme pobyt absolvovali s 2,5 letým synem a s velkým psem. Zaplatili jsme pobyt pro dva s polopenzí a příjemně nás překvapila postel připravená i pro syna, za kterého jsme neplatili. Stejně tak dostával tříchodovou večeři, za kterou jsme neplatili. Pes za 150 Kč a personál kvůli psímu pelechu přestěhoval pokoj, abychom se pohodlně vešli. Bydleli jsme v novější části hotelu. Vše čisté, funkční, pohodlné. Jídlo moc dobré, kafe výborné a personál velice milý a ochotný. Bazén jsme po zamluvení měli sami pro sebe. Moc rádi se vrátíme. Bylo to bezva.
5/5  
(Jan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2020
Přiměřená kvalita ubytování, dobrá strava, velmi příjemná obsluha.
5/5  
(Zuzana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2020
Snídaně byly pestré, večeře výběr ze 2 hlavních jídel, která byla velmi chutná. Využili jsme vířivku i bazén večer po lyžování, což bylo příjemné. Zastávka ski busu hned naproti hotelu byla velmi praktická.
4/5  
(Kateřina Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 1. 2020
Vybavení hotelu starší, ale vše čisté a personál příjemný.
3/5  
(Eliška M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2019
Dalo se to
4/5  
(Ivana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2019
Dobrý standard za odpovídající cenu, personál ochotný, příjemný, hlad jsme neměli, ski -bus hned u hotelu, takže super.
5/5  
(Jaromír N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2019
S pobytem jsme byli spokojeni, personál v pohodě, snídaně výborný, večeře uspokojivá. Výborně vaří hotelová restaurace, fakt luxusní jídlo za dobré ceny. Pokoje mají sice starší vybavení, ale vše je naprosto čisté. Rádi se sem někdy opět vrátíme.
5/5  
(Libuše F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2019
V hotelu Prom jsme byli velmi spokojení, pokoje čisté, personál hotelu velmi vstřícný, jídlo velmi dobré, milá byla i sladká tečka po večeři. Měla jsem zrovna narozeniny a od personálu jsem dostala šampus, bylo to milé překvapení. Poloha hotelu velmi dobrá, skibus stál před dveřmi hotelu. Voda v bazénu trošku studená, tam bych čekala zlepšení. Hotel ještě určitě navštívíme.
5/5  
(anna S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 2. 2019
Úplně super
5/5  
(Zdeněk T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 12. 2018
Personál super, dostali jsme vše OK.
5/5  
(Martina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2018
Hotel byl krásný. Personál příjemný a vstřícný. Jídla bylo hrozně moc a velmi dobré. Často jsme funěli :-D a dokonce jsme přibrali :-D :-D :-D Škoda jen, že počasí více nepřálo, ale za to ani personál a ani Vy nemůžete. :-) Bylo skvělé, že tam mají aj stolní tenis, kulečník, šipky a rotopedy :-) Pokoj byl sice menší, ale to nám nevadilo. V pokoji byla k dispozici menší televize.
4/5  
(Lucie B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2018
Ubytování bylo skvělé. Wellness také, jen nedodrželi vše, co nabízeli. Jedna z procedur chyběla. Ani ji nezmínili. Personál hotelu velmi milý a vstřícný. Večeře byly strašné. Kam se hrabe školní jídelna.
5/5  
(Dana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 2. 2018
Hotel se nám líbil, odpovídal popisu, strava výborná, ale wellness jsme nestihli, jelikož jsme měli koupené skipasy na tři dny a po 17 hod. už byl obsazen. Personál byl usměvavý.
5/5  
(Petra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2017
S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni. Krásný, čistý, prostorný pokoj, hodně odkládacích prostor. Jídlo výborné po celou dobu 5ti denní dovolené, velké porce, výborné polévky, každý večer dezert. Pro děti sportovní vyžití ping pong, kulečník, posilovna, trampolína, bazén. V okolí spoustu míst na výlety (Sněžka, bobová dráha, farma park Muchomůrka, stezka korunami stromů....). Monitorované parkoviště u hotelu. Moc bych chtěla poděkovat "panu domácímu" za maximální péči, vstřícnost a ochotu, moc milý a hodný pán na správném místě. Určitě se v budoucnu rádi vrátíme. Jediné co mi tak trochu vadilo - psi ubytovaných návštěvníků, a to kvůli dceři, která má na ně velkou alergii. Chápu, že si majitelé pobyt mazlíčků zaplatili, ale myslím si, že třeba do jídelny nebo do uzavřených sportovních prostor psi nepatří.Petra Marešová, Praha
5/5  
(Richard V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2017
Spokojenost, příjemné prostředí, jídlo chutné, personál vstřícný. V okolí slušný výběr turistických tras, takže jsme prošli značnou část východních Krkonoš (Janské Lázně a Černá Hora dostupné přímo, Sněžka, Luční bouda a Špindl s krátkým posunem autem či autobusem). Možnost wellness nám byla nabídnuta, ale nečerpali jsme. Můžeme doporučit.
5/5  
(Věra I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2017
S pobytem jsme byli spokojeni, personál milý, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, byli jsme jen na 2 noci - je to málo☺, příště určitě déle.
5/5  
(Josef P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 3. 2017
Vše odpovídalo popisu v nabídce, se službami hotelu, s čistotou, vybavením a vstřícností i ochotou personálu v recepci jsme byli maximálně spokojeni.Tip na výlet:Z Janských Lázní lanovkou na Černou Horu, pěšky a na saních (z půjčovny) do Pece, zpět skibusem červenou páteřní linkou do Janských Lázní.
5/5  
(Veronika M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 3. 2017
Se vším jsme byli maximálně spokojeni, personál ochotný a milý, na uvítanou jsme dostali láhev vína, v průběhu pobytu jsme vyzkoušeli saunu i výřivku, jídlo výborné
4/5  
(Eva K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2017
Hotel dobrý, jídlo také, zařízení dobré, vše jsem obdrželi, skibus jezdí do Jánských Lázní k lanovce, stojí přímo naproti hotelu, což je vynikající.
5/5  
(Kristýna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2017
Byli jsme velmi spokojení. Jídlo výborné, příjemný personál.Příště se tam vracíme znova.
5/5  
(Ludmila V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 3. 2017
Pobyt v hotelu jsme absolvovali již podruhé, byli jsme velmi spokojeni se službami, nejvíce s kuchyní - výborná.
5/5  
(Štefan G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 3. 2017
Hotel má docela příjemné prostředí. Pro lyžaře je dobrá zpráva, že zastávka skibusu je hned u hotelu. Personál je ochotný a vstřícný. Strava dobrá. Byli jsme spokojeni.
4/5  
(Zuzana T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 3. 2017
Obdrželi jsme vše, co bylo v popisu. Personál ochotný. Malý nedostatek -ovoce a zelenina, ale chápu, že si ho může zákazník i koupit vedle v obchodě. My jsme tam byli spokojeni, zalyžovali jsme si a na ten odpočinek nám to vyhovovalo.
4/5  
(JITKA M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 3. 2017
Vše OK, pokoje čisté, strava dobrá, snídaně vynikající.
4/5  
(Ludmila H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 2. 2017
S pobytem jsme byli spokojeni. Co se týká personálu, vždy ochotní, hlavně pán na recepci.

Právě v prodeji pro Hotel Prom ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet