Recenze a hodnocení: Hotel Prom *** (Krkonoše)

4,2/5
(Celkem 87 hodnocení)Skvělé
Svoboda nad Úpou, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,2/5

Personál

4,1

Interiér hotelu

3,4

Lokalita hotelu

4

Strava

4,3

Služby hotelu

3,9
1/5  
(Šárka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 1. 2024
Hotel je pěkný, sice u rušné silnice, ale v pokoji díky kvalitním oknům klídek, zdi také pořádné, takže i v noci byl klid, bazén super. Co mě nemile překvapilo byl arogantní přístup obou pánů na recepci a neochota. Bylo vidět, jak strašně je hosté obtěžují, nebo jen my, nevím... Už nikdy ani zadarmo!
4/5  
(Jan J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 12. 2023
Příjemné prostředí hotelu; starší typ hotelu, který má své kouzlo. Snídaně klasické, dostačující.
4/5  
(Radek M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2023
Za nás paráda...pan majitel super chlap o vše se postaral .Wellness a bazén za jedničku snídaně postačující prostě za ty peníze nám nic nechybělo takže doporučuji všem ?
5/5  
(Jarmila G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 9. 2023
krásné místo, okolí, stezky po lesích, málo času všechno prozkoumat, navíc počasí na 1...
1/5  
(Anetta F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2023
Určitě hotel nedoporučuji! Jsem velmi skromný člověk, ale co nás čekalo po příjezdu, nebylo nic příjemného. Hotel ve 14:00 zamčený, volala jsem na 4 tel. čísla až 4. číslo nám někdo zvednul. Personál strašný, po příjezdu nám pán tykal. I když jsme provedli online check-in, nevěděl, jak to vlastně funguje takže si opět opisoval OP. Nikdo nám neřekl, info. k rezervování bazénu, čas snídaní, kde co nalezneme. Museli jsme si projít hotel sami, abychom měli aspoň představu. I když byl hotel prázdný, dostali jsem prvně pokoj s výhledem do zdi a velmi temný, po žádosti nás přesunuli. Voucher byl vč. bazénu, který, ale nevytápí, prý by se nedoplatili, takže voda byla ledová. Zaplatili jsme si saunu, která byla plná pavučin. A Knaipův chodník, byl vypuštěný s dobou napuštění hodinu. Snídaně byly velmi podprůměrné, rohlíky dva dny staré, jeden den teplé párky druhý den pouze vajíčka k pití šťáva s vodou a vlhké cornflakes, Jde vidět, že už má hotel to nejlepší za sebou tak před 10 lety a trávili jsme zde minimum času. Jediné co bylo pozitivní, že pokoje byly čisté a hotel je na hezkém místě a má pěknou zahrádku.
5/5  
(Jarmila Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2023
Velmi se nám pobyt líbil.Personál příjemný a ochotný.Snídaně formou švédských stolů.Také jsme využily bazén,voda příjemná.Výletů je po okolí velký výběr,lze i autobusem.Všem doporučujeme.
5/5  
(Zdeněk Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2023
Starší hotel, ale ve výsledku vše v pořádku.
4/5  
(Martin Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2023
Pozor. Pokud použijete další postel, kterou máte na pokoji, ale nebyla předmětem voucheru, nauctuji vám za ní 600 Kč/noc. Dopředu vám to neřeknou.
3/5  
(Ladislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Zastaralý hotel, potřeboval by vylepšit ubytování, opravdu velice skromné, ale na dobrém místě. Jídlo chutné.
4/5  
(Soňa H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 6. 2022
Bohužel jsme nebyli ubytováni v hotelu, ale v přilehlé budově. Byli jsme umístěni dole, takže jsme koukali do vyskládaného dřeva. Bylo uvedeno, že je druhý den možný výběr ze dvou jídel, ale nebyl. Soté bohužel nemají všichni rádi, hlavně děti. Personál byli většinou cizinci. Bylo nám líto servírek, neboť dvě májí nastatosti obsluhu pití, zároveň roznáší jídlo. Při plném obsazení hotelu se to stíhat vše nedá. Co jsme si užili, byl bazén, který jsme měli pouze pro sebe.
5/5  
(Lucie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 5. 2022
Super zážitek v Krkonoších :-) Hotel má super lokaci - kousek ke Stezce korunami stromů + k lanovce na Černou horu (cca 10 min autem) a asi 18 min (autem) od Pece pod Sněžkou. Překvapila mě kuchyně - moc dobré a chutné večeře (polévka, hlavní jídlo, dezert), každý den jiná jídla. Snídaně také vynikající - sladká i slaná varianta. Skvělá vybavenost hotelu - bazén, vířivka, kulečník, šipky atd.. Obsluha také příjemná. :-) Možnost parkování u hotelu. Pokud plánujete výšlap na Sněžku, doporučuji využít trasu Obřím dolem - od půlky až na vrchol je nejnáročnější, ale cestu lemují potůčky a výhledy stojí za to! Auto lze nechat v parkovacím domě cestou do Pece (cca 1 km od centra) za 120,-/den, v Peci už za 240,-/den :-)
3/5  
(Věra T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
S pobytem jsme byli moc spokojeni.
4/5  
(Vratislav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2022
V hotelu jsme byli skoro sami, zrovna probíhala rekonstrukce venkovní terasy. Vybavení je zastaralé, dveře do pokojů nedoléhají, podlahy na chodbách silně vržou a je všechno slyšet. Strava a personál super, všichni byli velmi ochotný.
4/5  
(Petr J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 2. 2022
Ano vše ok.
5/5  
(Kateřina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 2. 2022
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, příjemně překvapil ochotný personál :)
4/5  
(Vaclava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 2. 2022
Hotel odpovídal popisu. Do bazénu jsme se nedostali, v podvečerní hodiny byl zamluvený, ale my jeli na lyže, tak jsme to neřešili. Rodinný hotel s výbornou stravou. Ski areál Duncan cca 700 m. Rodinný areál pro ty, co se učí. Výborný vyhřívaný bar u sjezdovky.
4/5  
(Jaroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 2. 2022
Slabé stěny u pokojů. Bohužel je slyšet vše, co se děje u sousedů. Jinak vše ostatní super.
3/5  
(Jiří F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2022
Hotel byl v dobré lokalitě, parkování vynikající, vybavení pokoje staré, ale dostatečné, uklízení by mohlo být na trošku lepší úrovni. Snídaně dostačují, večeře jedna z lepších. Personál v restauraci super, ale pán na recepci byl věčně zmatený, dělal divné vtipy a každou chvilku měnil náladu, měl naprosto neprofesionální přístup. Vybavení v jídelně byly školní lavice a židle a na ubrusu byl igelit. Bydleli jsme ve vedlejší budově a na poukazu není ani napsáno, že hotel má více budov.
5/5  
(Věrka C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 12. 2021
Personál je naprosto úžasný, usměvavý a ochotný. Jídlo naprosto skvělé. Jako od maminky. Bydleli jsme ve vedlejší budově hotelu Prom, je starší ale super.
3/5  
(Marcela V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 12. 2021
Bohužel jsme nebyli ubytováni v hotelu, docházeli jsme pouze na stravu, což pro nás bylo dost velké překvapení. Wellness a jiné služby jsme tudíž nemohli využít. Nebylo možné několikrát denně přecházet zledovatělé parkoviště v zimním oblečení, natož z bazénu. Dost problém byl také dočkat se volného stolu na večeři. Personálu hotelu nebylo co závidět, hodně se snažil.
5/5  
(Michaela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 12. 2021
Maximální spokojenost.
5/5  
(Tereza K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 11. 2021
S pobytem jsme byli spokojeni, líbilo se nám zde. Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Strava byla dobrá, snídaně byla formou švédských stolů a k večeři byl výběr ze dvou jídel. Také jsme využili vstup do bazénu, který jsme měli součástí kupónu, voda byla příjemná, bazén se rezervuje, tudíž zde máte soukromý. Personál byl milý, vstřícný a zábavný. Poradili nám nějaké tipy na výlety. Rádi se sem vrátíme.
1/5  
(Soňa J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2021
Hotel u silnice, pokoj vybavení zastaralé, koupelna s WC nevyhovující. 3 prudké schody k WC, velmi omezený prostor. Wellness a posilovna včetně bazénu jsem nepoužila, s hygienických důvodů a vybavením jsem neriskovala. Nebyl k dispozici ani pořádný fén na vlasy, pouze v recepci možnost zapůjčení za peníze. O půjčení županu a pantoflí se ani nedalo zdát. Obsluha u večeře na velmi dobré úrovni, velmi milé a ochotné servírky, jídlo ucházející, druhý den výborné, poslední večeře nechutná- výpečky s kapustou. Dobré moučníky i polévky. Výlety do okolí velmi dobré.
Reakce hotelu
Dobrý den , děkujeme za Vaše připomínky . Všechny jsou pro nás přínosem. Hotel PROM.
5/5  
(Kristina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2021
Personál byl velmi příjemný, strava byla též dobrá. Výletů je po okolí velký výběr, lze i autobusem.
3/5  
(Vendula P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Hotel i jeho vybavení bylo v pořádku. Bazén obsazují tak, aby jste měli soukromí, tudíž je to na hodinu jen vaše. Personál na recepci docela v pohodě, mohl by více informovat o hotelovém využití, servírky ochotné a milé. Polopenze skvělá, snídaně formou bufetu, bohatý výběr, jen více kontrolovat a doplňovat, večer polévka, hlavní jídlo a zákusek, výborné a chutné, Tento hotel doporučuji.
5/5  
(Dana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2021
Hotel i jeho vybavení bylo v pořádku. Bazén a vířivku obsazují tak, aby jste měli soukromí, tudíž je to na hodinu jen vaše. Personál velice ochotný a milý. Polopenze skvělá, snídaně formou bufetu - bohatý výběr, večer polévka, hlavní jídlo a zákusek. Výborné, jen jsme funěli jak jsme byli plní. Byli jsme i se psem, žádný problém, v čase jídla musí zůstat na pokoji, náš to dal. Tento hotel doporučuji.
1/5  
(Martin E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2021
Krajina a okolí super naprostá spokojenost, strava, wellness a personál brutální, zaplaceno 8 noci po 3 jsme odjeli jinam.
Reakce hotelu
Dobrý den , děkujeme za Vaše připomínky . Škoda jen ,že nám to neřeknete přímo na recepci , nebo obsluze a píšete to až po čase Vašeho odjezdu. Hotel PROM.
4/5  
(Luděk P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2021
Pokoje staršího provedení, chtělo by to lepší údržbu.
2/5  
(Pavlína B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2021
Hotel u frekventované silnice. Pokoj s výhledem na tuto silnici a rozpadající se dům a paneláky (na fotografiích hotel v přírodě), komunistického vybavení (ale čistý). Wellness - bazén se zakalenou vodou v zapáchající místnosti, Kneippův chodník rozbitý. Personál příjemný, obsluha v restauraci milá. Jídlo chutné, porce velké.
5/5  
(Michal L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2021
Vše bylo skvělé, obdrželi jsme vše. Wellness jsem si užila, jídlo velmi dobré a dostatek. Personál velmi milý a příjemný, žádný problém.
3/5  
(Olga V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2021
Pobyt průměrný, snídaně velmi malé, za to večeře výborné.
5/5  
(Martin D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2021
Malebné prostředí nedaleko Jánských lázní a Pece pod Sněžkou. Pobyt odpovídal popisu. Vše v pořádku, čisté ubytování, milý a vstřícný personál.
5/5  
(Jiri S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2021
Naprostá spokojenost s ubytováním, stravou i personálem. Dle školního hodnocení 1+.
5/5  
(Šárka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2021
Hotel je na dobrém místě, je blízko na spoustu zajímavých míst. My jsme pobyt absolvovali s 2,5 letým synem a s velkým psem. Zaplatili jsme pobyt pro dva s polopenzí a příjemně nás překvapila postel připravená i pro syna, za kterého jsme neplatili. Stejně tak dostával tříchodovou večeři, za kterou jsme neplatili. Pes za 150 Kč a personál kvůli psímu pelechu přestěhoval pokoj, abychom se pohodlně vešli. Bydleli jsme v novější části hotelu. Vše čisté, funkční, pohodlné. Jídlo moc dobré, kafe výborné a personál velice milý a ochotný. Bazén jsme po zamluvení měli sami pro sebe. Moc rádi se vrátíme. Bylo to bezva.
5/5  
(Jan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2020
Přiměřená kvalita ubytování, dobrá strava, velmi příjemná obsluha.
2/5  
(Adéla G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2020
Ne, víckrát už ne. Při rezervaci ubytování po telefonu - arogantní pán. Po příjezdu do hotelu nás ubytovával recepční - stejný člověk jako na telefonu a pravděpodobně asi majitel?, který se snažil být přehnaně vtipný, až to vtipné nebylo. Poplatek za ubytovaní byl větší, než je uveden v popisu a na voucheru. Čas večeří také neodpovídá - byla od 18-19hod. Pokoje jsou staré, na přespání postačí, akorát bychom nemuseli mít flekaté prostěradlo. V pokoji je ze jedna zásuvka, která je snadno dostupná, Jinak další je pod stolem, kde je zapojena televize a lampička. Takže pokud chcete nabít foťák, kameru, dva telefony, tak nemáte absolutně šanci. Všude je všechno slyšet, takže slyšíte i sousedy, jak jdou v noci na záchod. Když rozsvítíte v koupelně, spustí se automaticky odvětrávání, které je slyšet po celém pokoji i vedle. Co se týká jídla a večeře, tak na to, respektive na příchod servírky, jsme čekali 45 minut a to jsme přišli mezi prvníma. Šli jsme si sednout ven k předposlednímu stolu a po 45 minutách jsem se zvedla a šla se zeptat, zda si za ní musím dojít sama a objednat si u ní, na což mi bylo odpovězeno, že přijde, že to musí brát podle stolů...? Cože? Takže když přijdete první a sednete si k poslednímu stolu, tak budete stejnak čekat? Nápoje si platíte sami. Co se toho týká tak jsme si dali džbánek vody s citronem za údajně 19 korun ale platili jsme 25 :D takže ceník by to chtělo aktualizovat. K jídlu jsme měli polévku z červené čočky (s rajčaty) a kompletně bez chuti, poté sekanou s uho omáčkou a kaší z pytlíku. Jako dezert ale chválím pudink s borůvkami. Druhý den, vývar bez chuti opět a ve slámce nedostatek soli :D A knedlo, zelo, vepřo - spíš knedlíky bez zela. Jako dezert kupovaná roláda také katastrofa. Nejsme nároční, ale hotel se prezentuje úplně jinak. Co se týká snídaně, přišli jsme na ni v půl 9 a už tam nic nebylo a přitom je do 10! Doplňování katastrofa, jako kdyby ani nechtěli, abychom se najedli. Šťáva z prášku, mléko když bylo, tak studené (kakao si děláte v mikrovlnce) a přitom tam byly barely jen jeden z nich byl plný kávy. Informace ohledně poplatku městu nesedí a časy snídaně a večeře také ne. Co se týká okolí - hned 10 minut jízdy je Stezka korunami stromů, v dojezdové vzdálenosti je Harrachov a krásný Mumlavský vodopád! Určitě doporučuji. Cestou zpět doporučuji se stavět v restauraci U Zastávky - boží jídlo a servis :) Blízko je i pramen Labe, Pec pod Sněžkou 10 km.
5/5  
(Zuzana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2020
Snídaně byly pestré, večeře výběr ze 2 hlavních jídel, která byla velmi chutná. Využili jsme vířivku i bazén večer po lyžování, což bylo příjemné. Zastávka ski busu hned naproti hotelu byla velmi praktická.
4/5  
(Kateřina Ž. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 1. 2020
Vybavení hotelu starší, ale vše čisté a personál příjemný.
1/5  
(Štěpánka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2019
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, pan recepční úžasný pán.
3/5  
(Eliška M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2019
Dalo se to
4/5  
(Ivana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2019
Dobrý standard za odpovídající cenu, personál ochotný, příjemný, hlad jsme neměli, ski -bus hned u hotelu, takže super.
5/5  
(Jaromír N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2019
S pobytem jsme byli spokojeni, personál v pohodě, snídaně výborný, večeře uspokojivá. Výborně vaří hotelová restaurace, fakt luxusní jídlo za dobré ceny. Pokoje mají sice starší vybavení, ale vše je naprosto čisté. Rádi se sem někdy opět vrátíme.
5/5  
(Libuše F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2019
V hotelu Prom jsme byli velmi spokojení, pokoje čisté, personál hotelu velmi vstřícný, jídlo velmi dobré, milá byla i sladká tečka po večeři. Měla jsem zrovna narozeniny a od personálu jsem dostala šampus, bylo to milé překvapení. Poloha hotelu velmi dobrá, skibus stál před dveřmi hotelu. Voda v bazénu trošku studená, tam bych čekala zlepšení. Hotel ještě určitě navštívíme.
5/5  
(anna S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 2. 2019
Úplně super
5/5  
(Zdeněk T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 12. 2018
Personál super, dostali jsme vše OK.
5/5  
(Martina R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2018
Hotel byl krásný. Personál příjemný a vstřícný. Jídla bylo hrozně moc a velmi dobré. Často jsme funěli :-D a dokonce jsme přibrali :-D :-D :-D Škoda jen, že počasí více nepřálo, ale za to ani personál a ani Vy nemůžete. :-) Bylo skvělé, že tam mají aj stolní tenis, kulečník, šipky a rotopedy :-) Pokoj byl sice menší, ale to nám nevadilo. V pokoji byla k dispozici menší televize.
4/5  
(Lucie B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2018
Ubytování bylo skvělé. Wellness také, jen nedodrželi vše, co nabízeli. Jedna z procedur chyběla. Ani ji nezmínili. Personál hotelu velmi milý a vstřícný. Večeře byly strašné. Kam se hrabe školní jídelna.
5/5  
(Dana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 2. 2018
Hotel se nám líbil, odpovídal popisu, strava výborná, ale wellness jsme nestihli, jelikož jsme měli koupené skipasy na tři dny a po 17 hod. už byl obsazen. Personál byl usměvavý.
5/5  
(Petra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 8. 2017
S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni. Krásný, čistý, prostorný pokoj, hodně odkládacích prostor. Jídlo výborné po celou dobu 5ti denní dovolené, velké porce, výborné polévky, každý večer dezert. Pro děti sportovní vyžití ping pong, kulečník, posilovna, trampolína, bazén. V okolí spoustu míst na výlety (Sněžka, bobová dráha, farma park Muchomůrka, stezka korunami stromů....). Monitorované parkoviště u hotelu. Moc bych chtěla poděkovat "panu domácímu" za maximální péči, vstřícnost a ochotu, moc milý a hodný pán na správném místě. Určitě se v budoucnu rádi vrátíme. Jediné co mi tak trochu vadilo - psi ubytovaných návštěvníků, a to kvůli dceři, která má na ně velkou alergii. Chápu, že si majitelé pobyt mazlíčků zaplatili, ale myslím si, že třeba do jídelny nebo do uzavřených sportovních prostor psi nepatří. Petra Marešová, Praha
5/5  
(Richard V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2017
Spokojenost, příjemné prostředí, jídlo chutné, personál vstřícný. V okolí slušný výběr turistických tras, takže jsme prošli značnou část východních Krkonoš (Janské Lázně a Černá Hora dostupné přímo, Sněžka, Luční bouda a Špindl s krátkým posunem autem či autobusem). Možnost wellness nám byla nabídnuta, ale nečerpali jsme. Můžeme doporučit.

Právě v prodeji pro Hotel Prom ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet